0 oy
417 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (875 puan) tarafından

aşırı yoruldum bugün temizlik iş güç derken enerjim bitti en son oğlumun brokoli çorbasını da yaptım neden sadece oğluma diye sorarsanız hayatım boyunca ne brokoli ne karnabahar pırasa falan hiçç yemedim ama oğluma sık sık yapıyorum :D :D 

ee siz napıyorsunuz yemekler tamam mı? ♥️♥️

image

15 Cevaplar

0 oy
(7,376 puan) tarafından
Afiyet olsun canısı temizlik dip bucak bitirdim eşimle biraz dışarı cikacaz markete gidip ekmek falan alacaz...
(875 puan) tarafından
ayyy bir şey diyeyim mii hep özenmişimdir eşi böyle erkenden evde olan kadınlara ya
(2,387 puan) tarafından
Aman neyine özeniyn benimki geldi 4 buçuk gibi yattı uyudu gel de özen
(875 puan) tarafından
kız benimki gece 11 de geliyor yani düşün evet o kadar erken değil de 6 7 gibi gelsinler eve bencee
(2,387 puan) tarafından
Normalde öyle gelir de bugün kızım hasta okula gitmedi onun için gelmiş erken tabi öyle 11 de gelmesini istemem
(7,376 puan) tarafından
Kızlar ozenmeyin normalde erken gelmiyor kız bugün izinli yoksa yüzünü zor görüyoruz
-Reklam-
0 oy
(7,728 puan) tarafından
Misafirleri uğurladım şimdi oğlumu emziriyorum 
(875 puan) tarafından
yorucu bir gündü belli ki senin içinde
(7,728 puan) tarafından
Baya birde ablam sözde yardıma gelecekti aradı çocuğu okula gönderip öyle gelecem tamam dedim SONRA yine aradı kız okuldan gelsin öyle geleyim tamam dedim  Allah'tan dün akşamdan yapacaklarımi yapmıştım yoksa oğlumla yetişemedim biraz kırıldım doğrusu misafirlerle gelip misafirlerle gitti
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Afiyet olsun canım bende şimdi içiyorum temizlik yeni bitti ocakta da yemek var 
(875 puan) tarafından
ben daha ne yemek yapacağımı bulamadım ya sana da afiyet olsun canım
0 oy
tarafından
Afiyet olsun canım bende uzandım Esrayi izliyorum 
(875 puan) tarafından
saol canımm ay iyi hatırlattın bende bakayım bi
0 oy
(966 puan) tarafından
Pilates öncesi kahve içiyorum ben de.
(875 puan) tarafından
oooo niye yapıyorsun canım kilo vermek için mi hamile olduğun için mii
(966 puan) tarafından
Kilo verdim toplanmak için yapıyorum.57 kiloyum zaten
(875 puan) tarafından
anladım canım genel de ya kilo için ya hamilelik için yapıyorlar ya ondan sandım
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Aynı anda işlerimiz bitmiş canım. Bende brokoli çorbası yaptım ama biz içiyoruz :) önceden bizde agzımıza koymazdık ama nefis yemek tariflerinde bağımlılık yaptırcak bir tarif yaptıgım eşim her pazara gittimizde kendi alıyor brokoliyi :)) normalde yüzüne bakmazdık kadeeer :))
(875 puan) tarafından
yaa hahahahah valla aynı bende nefis yemek tariflerinden yapıp öğrendim ama ben içmiyorum bilmiyorum yeniliğe hiç açık değilim:D ama size afiyet olsun canımm
(2,545 puan) tarafından
Sağolll canımmm sanada afyet olsun :)))
0 oy
(2,687 puan) tarafından

Gorumce kahvesi 

image

(875 puan) tarafından
afiyet olsun canımm ben asla görümce kahvesi içemeyecem çünkü görümcem yok 6 tane kaynım var
(2,687 puan) tarafından
Abooo abooo bende bitaneee 6 olaydi felc inerdi galibaaa bana :))) senin gorumcende ben olam gel ben sana yaparim kahve bol bol ❤️
0 oy
(2,349 puan) tarafından
Ellerine sağlık, afiyet olsun canım. Biz de çocuklarla hastayız onlarla uğraşıyorum kendim için uğraşıyorum derken yorucu geçiyor burnum kanayip duruyor bugün de hayırlısıyla atlatırız inşallah 
(875 puan) tarafından
yaaaa çokk geçmiş olsun çokk bu salgınlardan dolayı mı
(2,349 puan) tarafından
Aynen fena yakalandık salgına biz de
0 oy
tarafından
Afiyet olsun canım Esra Erol'da bakıyorum tam bakıyorum da sayilmazda yemekleri dün annem verdi sağolsun yemek yapmicam bugün kara lahana yemeği biz mancar deriz bide corbam var :))
(875 puan) tarafından
karadeniz yemeğimiydi kara lahana yemeği canım afiyet olsun nasıl gidiyor bebişle
tarafından
Evet canım Karadeniz yemeği iyi gidiyor canım Perşembe günü detaylı ultrason var o zaman dahada netleşir
0 oy
(7,290 puan) tarafından

image

totomun üstüne yeni oturdum onuda oğlan uyutuyorum:D 

Afiyet olsun tatlım ❤️

(875 puan) tarafından
saol canımm sana da afiyet olsun ve kolay gelsin benim oğlumu uyutmam 2 saatimi alıyor :D
(7,290 puan) tarafından
Yenice uyudu :D
(875 puan) tarafından
maşallah canımm uyusun da büyüsün minik beyefendi♥️♥️
(7,290 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ❤️
0 oy
(11,217 puan) tarafından

Afiyet olsun canım bnde corbalar için ilik suyu yapmıştım doldurdum dolaba atcam:) senin gebelik noldu kanaman olmuştu

image

(875 puan) tarafından
düşük olmuş 1 haftalık yaaa böyle yapınca buz dolabında dökülmüyor muu hep merak ediyorum ben buzdolabı poşetine koyuyorum ama o da eriyip poşetten ayrılana kadar ohoo
(11,217 puan) tarafından
Hade ya saglık olsun nasibi yokmuş;/

Yok canım once bır rafta donduruorum fıkkatluce ondan sobrada gelişi guzel atıom bir ıkı poşete. Kullanıncada cıkarıp kenarından kesıorum pet bardagı ıcınden alıom
0 oy
(1,118 puan) tarafından

Anlik Kar keyfi 

image

(875 puan) tarafından
yaaaaaaaa beni mahvettin şuannn nerdesin nerde yağıyorr
(1,118 puan) tarafından
Turkmenistan canim
0 oy
(4,164 puan) tarafından
Afiyet olsun canım bana ablam geldi beraber kahvaltı ettik kahvelerimizi içtik kaç gündür minik adamım da bende hastayız diye gitmeden yemeğimi çorbamı da yaptı bende Bi pilav yapacağım tamamdır ☺️❤️
(875 puan) tarafından
yaa çok geçmiş olsun canım biz yeni atlattık öp ablandan Allah razı olsunn ne güzel düşünmüş yapmış ♥️
0 oy
(48,667 puan) tarafından
canim oglusun yurumye basladi mi 
(875 puan) tarafından
hayır canım 21 aylık oldu 50 adım atıyor hatta daha fazla ama yürümüyor yani dediğim gibi biz yokken yürümüyor gel gel yapıyoruz öyle yürüyor yoksa yürümüyor bekliyorum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 216 göst.
1 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,143 göst.
29 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 454 göst.
15 Ekim 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde &Minikpanda& (875 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 244 göst.
28 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Zelal...Swdn... (11,217 puan) tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,748 cevap

34,840 kullanıcı

...