0 oy
498 göst.
Aile kategorisinde (161 puan) tarafından

Selam arkadaslar , paylasmak istedim icimi dokmek icin.

2yaşinda kizim var ve 21aylik iken yanliz yurumeye basladi suan yuruyor ama sag ayagi duz olmuyor kalkikti fizik tedavisi gordu . Sonra fizik tedavjsinden dedilerki bence bunda neuroloji bi problem var. Sonra oturdum dusundum 4aylik iken kizim sol eliyle tutardi herseyi saği kullanmazdi. Bana ozaman tuhaf gelmisti etrafimdakiler dediki bu solak tir .

Daha sonra 9aylikken yanliz oturmaya basladi. 11aylikken komando seklinde emekledi sol elini kullaniyodu. Yine fizikciye gittimki emeklemeyi ögrensin diye emeklemeyo ogrendi. Daha sonea yurumeyide ogretti fizik ci dediki bu tek adimlar atiyor ozamanda 15aylikti sonra baya uzun surdu 21aylikken yurudu oda ozel bi yer var fizik tedavisi gibi ama degil bazi yerleri uyariyor.

Ona 2sefer goturdum yurumeye basladi..

Ama.soyle bsy cok erken yanliz yemek yemege basladi bide cimbiz tutar gibi hersey tutardi o konuda gelisimlidir.

Konusma desen anne baba dede askim kedi sesi flln yapiyor ama hep önune A harfi koyuyor.. neyse bugun neuroloji ye gittik ve guzel knsmadi suan bide 37+6 hamileyim 

12ci ayin 17sinde kizimi hastaneye alacaklar beyinde emar cekilecel arastiralacak. Drun suphrdi beyinde sol tarafda bsy olmassidir. Dua edinn insallah kotu bsy degildir.. 

Hakkinizi helal edin cok uzun oldu. 

Aileme fellanda anlatmadim daha uzmek istemedim paylasmak istedim. 

17 Cevaplar

+2 oy
(5,938 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Rabbim şifalar versin canım.Allahim korktuğun ıle sınamasın ama kendimden örnek vereyim bende 10 aylik komando şeklinde sol el ile destek alarak emeklemisim 2 yaşında anne baba dede mama abi abla başka birsey diyemiyor musum oyuncaklarını sol el ile tutar sol el ile yermişim annem.26 aylıkken beni dr a görürmüş beyin sarı çekilmiş  dr bir problem yok sadece beyin sol tarafı fazla algilamis demiş 3 yaşına girdiğimde de tamamen düzelmişim.konusmaya tam olarak 38 ayda başlamışım.simdi solak değilim ama sol el ile her şeyi yapabiliyorum.
(161 puan) tarafından
Ayhh canim valla allah razi olsun icime su serptin . Insallah benim kizdada aynisi derler. Sagoll canim
-Reklam-
+1 oy
tarafından
İnsallh bişeyi yokdur  canım 
(161 puan) tarafından
Insallah canimm
+1 oy
(3,798 puan) tarafından
Allah yardimciniz olsun canm icini ferah tut dua et bol bol insallah bsyi yoktur rabbim şifasini versin
(161 puan) tarafından
Evet ediyorum , uzuluyorumda bukadar kotu dusunmezdim . Dr baya morelimi bozdu artik dogum bile umrumda degil inanirmisin ayin 17sini bekliyorum
(3,798 puan) tarafından
Kiyamam ya evlat tabiki insan uzülmezmi dualarim sizinle insallah guzel şeyler duyarsiniz
+1 oy
(636 puan) tarafından
Insan kendi olsa neyse de evlat baska. Seni cok iyi anliyorum. Insallah birsey cıkmaz.Allah yardimciniz olsun. Kimseye soylememekle de iyi yapmissin. Cunku insanlar cok acimasiz. Caninı sıkacak sekilde konusabilirler acır gibi falan. Bi ablam derdin mi var al bi bardak su da suya anlat ama kimseye anlatma derdi. Valla kim olursa olsun akrabalarima ese dosta hic anlatmam sen de anlatma bosver. Insanlar cok degisti artık
(161 puan) tarafından
Yaa aynen belki ablama anlatirim o bas hemsire beni anlar ama baskada anlztmak istemiyorum zaten herkes baska bsy diyecek surekli sorulacak. Artik valla dogum icin heycanim bile kalmadi ayin 17sini iple cekiyorum.
(636 puan) tarafından
Öyle deme annesi bebekler herseyi hisseder.Ablasına uğur getirir belki belli mi olur :) Allah kimseye dayanamayacağı yük vermezmiş. Biz anneyiz güçlü olmak zorundayız çocuklarımız için. Biz iyi olucaz ki onlar da iyi olsun...
+1 oy
(12,854 puan) tarafından
İnşallah kötü bir şey yoktur canım olsa bu zamana kadar çıkardı bence hep de götürmüşsün ihmal etmemişsin dualarım küçük meleğin için Allah Şafi ismiyle şifa versin inşallah 
(161 puan) tarafından
Insallah canim , burada ozel cocuk drlari var kac kere goturdum daha sonra bi yer var cocuklari mecbur rutin kontrol ediliyor hani gelisime bakiyolar bebeklikten belli asilarini fellan vurarlar ozaman onlarada dedim bsy degil zaman ver cocuga yurur dediler test yaptilar sonunda neuroloji yonlendirdiler ama oda pek ic acici knsmadi morelim bozuldu. Artik hamilelik dogum hic heycan flln yok
+1 oy
tarafından

Rabbim şafi ismiyle sifalar versin insaalah meleğe:angel:<3 

Kotu dusunme, hastalik da saglik da Allahtan. Bol bol sifa ayetleri oku, nazara da inan resimlerini cok paylasma. Bende hamile olarak dua ediyorum Rabbim feraha cikarsin sizi ve sifa versin sonuclari temiz ciksin insaallah. 

(161 puan) tarafından
Tabi evet hastalikda saglikta rabbimden , herseyimiz imtihan. Sagol canim allah razi olsunn
+1 oy
(3,458 puan) tarafından
Inşaallah kötü bişey yoktur canim ama bence ciddi birşey değildir nedense öyle geçti icimden
(161 puan) tarafından
Hadii Insallah canim . Allah razii olsunn
+1 oy
(5,323 puan) tarafından
Evlat işte... Hem bizim zayıf yanımız hemde zayıf olduğu kadar da güçlü yanımız. Kendimie bişey ıksa aramayızda evladımıza olmasın deriz onun canı yanmasın hep iyi olsun. Bi gribinde bi ölüp ölüp diriliyorum resmen. Rabbim acılarını göstermesin, şafii adının hürmetine şifasını versin inşallah bekleyen bütük hastaların. İnşallah bebişini de sağ salim kucağına alırsın, ablasına uğur getirsin yavrum :) 
(161 puan) tarafından
Aynen evlat başka valla bana deseler umrumda olmazdi gercekten. Sagol canim duan icin. Bebisi valla unuttum gitti heyecan flln kalmadi. 3cm acikligim var dedi dr baya heycanmanmistim simdi kizima odaklanmissim dun yemek yemeyi unutmusum. Zorlz bsyler yedim
(5,323 puan) tarafından
Rabbimin izniyle bu da geçecek
0 oy
(220 puan) tarafından
rabbimmm sifasini versin Insallah canim geçmiş olsun 
0 oy
tarafından
Allah iyilik versin, daha küçük diye de olabilir hemen korkma. Her bebeğin gelişimi aynı olmayabilir. Lütfen üzme kendini güçlü durman lazım. Geçmiş olsun
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun inşallah herşey yolunda çıkar. Neuroloji problem ne demek 
0 oy
(1,353 puan) tarafından
Insallah iyi haberlerle sağlıkla  evinize dönün canım dualarim minik melekle
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Allhim şifa versin prensese ınsaalh bi srun cikmaz
0 oy
tarafından
gecmis olsun canim insallah bişey cikmaz
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Kotu biseyi yoktur insallah rabbim acil sifalar versin
0 oy
tarafından
kızınızın durumu nasıl görürseniz bana dönüş yapar mısın lütfen 
(161 puan) tarafından
Merhaba yorumunuzu gec gördum..
Kizim beyin enfarktusu gecirmis ve motoriek bolgesinde malesef hasar kalmis allaha cok sukurlerki cok az hasar kaldi doktor olumlu konusuyor ilerisi icin suan özel ayakabbi giyiniyor ve fizik tedavksk goruyor

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 313 göst.
18 Aralık 2019 Aile kategorisinde Sebigul (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 66 göst.
25 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Kelebek0707 (1,363 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 73 göst.
20 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Eda34 (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 40 göst.