0 oy
216 göst.
Diğer kategorisinde (982 puan) tarafından
Oğlumda sadece tahlil yaptırdım doktorlar engelli v.b olabileceğini dedi düşük tehlikesi yaşadım 5 kere 6 büyüktü 6 aylık hamile iken bir test istendi %50 ben öle bilirmisim %50 oğlumu kaybede bilirmisim zorunlu tutuldum yaptırmadım birdahada doktorlara guvenmedim tedayli udrosyona bile görmedim Allah'min en güzel hediyesi inandik eşimle sağlıklı olduğuna engellide olsa aldirmicaktik oğlum doğdu bu ay 28de 1 yaşında olucak doğduğunda doktor muanesinde duyduğum en güzel şey ise maşallah çok sağlıklı annesi op hemen dedi o an dünya benim oldu buda nasibime inanmanın en güzel yaniydi çok şükür paylaşmak istedim sizinde varmı bogle güzel anlatmak istediğiniz bir anınız merak ettim

7 Cevaplar

0 oy
(6,184 puan) tarafından
Benim yok ama abimin eşi yengem hamileliğin başında bu toksoplazma varya enfeksiyon ona yakalandı yüksek bide değerleri çocukta büyük sıkıntı olur sakat doğar enfeksiyon geçerse dedi doktorlar 5.ayinda aminiyo sentez sıvısı aldılar yengemden geçen ay ama çok şükür çocuğa geçmemiş enfeksiyon şu an 6 aylık hamile ağır antibiyotik kullaniyo inşallah şimdiden sonra da geçmez bizde doğunca rahatliycaz galiba senin adına da çok sevindim cnm çok şükür Rabb'im kimseyi evladiyla sınamasn inşallah ❤️
(982 puan) tarafından
Benim oğlum doğum yaptım bendede vardı 2 aylıkken oğlumda olduğunu öğrendim %76 orandaydi cnm oğlum yendi çok şükür sağlıklı benim düşügumu tetikleyen de bu hastalikmis kedi besledim evde ondan bulaştı  çok şükür şuan oğlumda bende atlattık
(982 puan) tarafından
Allah'tan ümit kesilmiyor bu yorumunda tüm annelere cesaret versin canım benim
(13,821 puan) tarafından
Nasibi varsa geliyor ilk oğlumda yoğun bakımda kaldı bir hafta o kapida beklemek heleki çıkarabilirim bugün dediği gün unutulur mu bu anlar Rabbim hepsine sağlık versin
(982 puan) tarafından
Amin canım benim rabbim kimsenin kucağını o odaya girip de boş cikartmasin inşallah osteyen herkeze anne olmayı nasip etsin rabbim evlat aşkı ile yanıp tutuşan herkeze
(13,821 puan) tarafından
Aminnnn inşallah♥️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşim Aralık ayının 21 inde İlk goturuldugunde ben henüz hamile değildim ve o ay doktora gittiğimde doktor bana interlife (kısırlık) bölümüne git benim artık yapacağım birşey kalmadı demişti ben kendimde bölüme randevu almayı düşünürken Rabbim benim yolumu zaten çizmişti.

Eşim Aralık ayında tutuklanmadi ve ben Ocak ayında hamile kaldım.esim Haziran ayında ben hamileyken tutuklandı.

Şimdi düşünüyorum da eşim Aralık'ta tutuklansaydi oğlum olmiyacakti..

Ve zaten nasip öyle birşey ki bana doktor kısırlık bölümüne git diyo. Ve ben 6 ay adet gormeden hamile kaldım 
(982 puan) tarafından
Allah'ım yar ve yardımcın olsun güzel kardesim benim  hep beraber büyütün inşallah
(63 puan) tarafından
Banada Dr nere gidersen git çocuğun olmaz dedi o zaman hamile işim sonuç şimdi 3 çocuğum var
(982 puan) tarafından
Maşallah sana güzel kardeşim
0 oy
(8,926 puan) tarafından
Ne güzel. Rabbim kimseyi evlat acısıyla sınamasın. Ben de iki çocuk annesiyim. İkinci oğlum üç günlük :) eşim ve oğullarım da benim en büyük şansım nasibim. 
(982 puan) tarafından
Maşallah sağlık ile büyüt cnm benim
0 oy
tarafından
Maasallah ne güzel...

Benim de kızıma çok zor ve tedavi ile hamile kaldıktan sonra düşük tehlikesiyle 1 hafta hastanede yattım

12. Haftada kürtaj istemi yaptılar kese büyümüyor bebeğin kalp atışları düzenli değil diye.  Aldırmadım  karnım da büyüdü 17haftalikken gittim kızım olacağını öğrendim.. neyse 20 den sonra acilmalar ve sancılar başladı vs vs çok uzun ve yıpratıcı bir dönemdi. 

O yaşamaz dedileri kızım 41+4 te 4 kilo doğdu  ve binlerce kez şükürler olsun 2.5 yaşında 
(982 puan) tarafından
Oğlum düşük tehlikesi yaşamama rağmen 41+6 günlük doğdu 3.475 gramdı benim acilmam 21 haftalık 1 cm idi fitil ve iyne vurdulardi
(982 puan) tarafından
Çok şükür sağlıklı seninkide doktorlar çok korkutuyor ama dedikleri olmuyor çok sukur
0 oy
tarafından
Ben yaşadım sen gibi ilk oğlumda son ay sakat dendi beyni su toplamış dendi ama şükürler olsun sapasağlam doğdu şimdi 17 yaşında 
(982 puan) tarafından
Masallah
0 oy
(7,300 puan) tarafından
Beni 10,11 yaşlarında kepce çarptı kepçenin ağzı o dikenli yeri varya orası göğüsüme gelmiş amaliyata filan girdim nefes almak tam işkenceydi ağlaya ağlaya biraz daha aşağıyw gelseydi karnımı delecekmis 

Şimdi büyüdüm evlendim iki oğluşum var ☺️ daha yaşayacak günlerim varmış demek 
(982 puan) tarafından
Allah'tan ümit kesilmiyor çok şükür cnm Allah'ım korumuş senide
0 oy
(63 puan) tarafından
Merhaba bende 7 aylık hamileyken bebeğinin ayakları yok dedi sonuç kızım 16 yaşinda çok şükür sağlıklı
(982 puan) tarafından
Maşallah subhan Allah barek allah
(63 puan) tarafından
Allah tüm bebekleri sağ salim ailesine kavuştursun

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 206 göst.
24 Ocak 2024 Aile kategorisinde Prenseslerin_annesi (305 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 277 göst.
27 Ağustos 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Damla berna (1,752 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 150 göst.
22 Ekim 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 295 göst.
22 Ağustos 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,045 soru

11,376,474 cevap

34,862 kullanıcı

...