0 oy
401 göst.
Diğer kategorisinde (216 puan) tarafından

image

sizce nasıl olmuş kızlar çok beğenerek yaptirdim şubatın 2 sinde içinde görmek nasip olur inşallah pamuğumu ismini uyumlu bulmayanlar var ama benim hoşuma gidiyor 

10 Cevaplar

0 oy
(8,833 puan) tarafından
Ayyy çok güzel olmuş. Allah içinde bebişini görmeyi de nasip etsin :) kızların bu süslü püslü kıyafetleri beni benden alıyo. 
(216 puan) tarafından
Aminn inşallah aynen öyle valla canm 2 tane erkeğin ustune evimiz renklendi iki böcek bi cicek olsu :)
(8,833 puan) tarafından
Benim de iki oğlum var :D ikinci oğlum üç günlük daha. Doktor sen kız için üçüncüyü doğurmaya da gelirsin dedi :D
(216 puan) tarafından
Allah bağışlasın canm :) bu arada uzun bi sure dogurmayi plnlamiyorum :D
(8,833 puan) tarafından
Üçüncünün kız olacağının garantisi olmadığı için ben de istemiyorum valla. Tabi cinsiyeti yok bu işin Allah hayırlı evlatlar versin inşallah. Allah olmayanlara versin. Bize yeter bu kadar.
Ama bu kız kıyafetlerine bakıp bakıp heyecanlanıyorum :D
(216 puan) tarafından
Aynen oyle cnm kız erkek hiç farketmez önemli olan sağlıklı hayırlı evlat olması Rabbım hakeden bu duyguyu tatmak isteyen herkese nasip etsin inşallah bizimde yeter artık diyoruz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Maşallah sağlıkla giysin ismiyle yaşasın inşallah ❤️ ❤️ 
(216 puan) tarafından
Amin inşallah canm sagolasin
0 oy
(1,117 puan) tarafından
Sağlıkla giysin inslalh 
(216 puan) tarafından
Amiinnn inşallah canm
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Oooooo harika tatlım,sağlıkla kullanmayı nasip etsin Rabbim
(216 puan) tarafından
Amin kuzum
0 oy
tarafından
Hepsi de cok güzel canım sağlıkla sağ salim kucağına alırsın inşallah güle güle giysin kuzucuk 
(216 puan) tarafından
Amin inşallah canm Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Çok minnoş çok tatlı sağlıkla hayırlısıyla kavulun da inşallah üzerinde görmek nasip olsun. Kaç haftalıksın canım. Benim de şubat başı ve ya ortasına doğru doğum. Bir de nerden ne kadara yaptırdın☺
(216 puan) tarafından
Amin canm Allah razı olsun 34 haftalık instagram da yaptirdim 600 liraya ama sayfanın adını hatırlamıyorum
tarafından
Ben de 34 haftalığım canım. Sezeryan mı olacak senin de. Gün alsın mi? Benim kontrolüm haftaya bakalım gün verecek mi doktor?
(216 puan) tarafından
Evet cnm sezeryan bugun gittim kontrole şubatın 2 sine gün verdi ayin 19 unda tekrar kocagirdi baklm
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Rabbim sağlıkla kavustursun ay iki oğlan anası olarak bu süslü puslu kız şeylerini gördükçe bayılıyorum☺️
(216 puan) tarafından
Amin cnm inşallah bende 2 erkeğin ustune bi kız olunca  herseyden yapmak istiyorum
(13,824 puan) tarafından
Süpermiş☺️
0 oy
tarafından
Çok güzel canım ne kadara yaptırdın rabbim hayırlısı ile giydirmeni nasip etsin 
(216 puan) tarafından
Amin inşallah canm 600 tl ye yaptirdim instagramda
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Saglikla dogsun insallah
(216 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(8,778 puan) tarafından
Bende sipariş verecektim burdan eline ulaştı mi
(216 puan) tarafından
Kargo geldi canm kıyafetler çok guzel mali da yumusacik siparis vermek istiyorsan gönül rahatligiyla verebilirsin bende tereddüt etmiştim ama oyle değilmiş gerçekten kaliteli
(8,778 puan) tarafından
Simdi içim rahatladi:)))) kumaşı naylon mu pamuklu mu
(216 puan) tarafından
Pamuklu canm  yikadim simdi astim kurusun diye mis gibi oldular
(8,778 puan) tarafından
Güle güle kullan hayırlı uğurlu olsun cnm hangi site benim alacagim madrebebek seninkide orası mı
(216 puan) tarafından
Sagol kuzum teşekkür ederim evet madrebebek

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 331 göst.
4 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Simayyy (1,771 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 245 göst.
0 oy
5 cevap 359 göst.

378,384 soru

11,325,913 cevap