0 oy
259 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (2,524 puan) tarafından
Şöyle 4-5-6 aylık hamileyken. Bir de 3 yaş kız çocuğu varken? :) 

25 Cevaplar

0 oy
(5,876 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
5 aylık hamileyken tuz gölüne ve Nevşehire gittik dağ bayır gezdim 6 haftalıkken uçakla memlekete gitmişim 8 haftalıktım döndüğümde.. Çok uzun yolda ayaklar şişiyor ona dikkat et onun dışında gayet güzel geçiyor bacım 
-Reklam-
+1 oy
(10,048 puan) tarafından

Koye gittik geldik 1 hafta sayilirmi :D

0 oy
(2,369 puan) tarafından
Bu yıl düşünüyoruz 
0 oy
(15,235 puan) tarafından
Biz gitmek 8istiyoruz. Eşimin işinin musaitlik durumunu bekliyoruz. Kaplıcaya gitmek istiyoruz. Ama ben giremem tabi sıcak suya.  Ama belki havuza girebilirim. Onu da daha arasstirmadim. Doktora da danismadim. Emin değilim belki de hiç girmem. 2.5 yaşında da oğlum var. 
(1,311 puan) tarafından
Hamileyken vücut enfeksiyon la daha açık oluyor. Havuz bence denizden daha tehlikeli
(15,235 puan) tarafından
Aynen ben de ondan tereddüt ediyorum
0 oy
(2,301 puan) tarafından
Ben gittim canım hamileyken bska çocuğum yoktu ama 
0 oy
(1,210 puan) tarafından
3 buçuk da gitmiştim ben
0 oy
(7,419 puan) tarafından
Gitik eşim asker deydi burnumdan getirdi herşeyi niye gitin diye
0 oy
(520 puan) tarafından
3 aylık hamile iken gittim 1 hafta denize de girdim birsey olmadı şükür 
0 oy
(3,552 puan) tarafından

3 aylik hamileyken gittim Antalya ya bol bol da yüzdüm :)

0 oy
(1,118 puan) tarafından
Tatil ne ki napiliyor onu \○_○/
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Ben 4 aylık hamileyken Antalya kaş a gittim fethiyeye gittim hatta Saklıkent kanyonu da taşlara tırmandim Allah'ın izniyle bir şey olmamıştı bana. Ama riski bı gebeliğim yoktu. Zaten hamileliği hastalık olarak görmemek lazım. Ama çocukla nasıl olur bilemedim:)
0 oy
(554 puan) tarafından
Hamileyken gıttım canım daha doğrusu her yaz gittik. Kızım şu an 26 aylık. Yazın çişini de tatilde öğretip kesmiştim bezden çok ıyı olmuştu:D
0 oy
(1,279 puan) tarafından

Benim tek bebeğim var şuan 1 yaşında hamileyken 4,5-5 aylıktı iğneada-tekirdağ-edirne taraflarına gittik denize de doktorum izin vermişti de annem  iğneadada 2 kere girmeme anca müsade etti. :DTamponla girip çıkınca da hemen üzerimi değiştirmiştim.bebeğim 6 aylıkken de geçtiğimiz yaz gittik denize de birlikte girdik çok şükür, sadece emzirmek zordu. En acil ilaç vs unutulmadığı müddetçe bence her zaman her yere gidilmeli yorucu ama keyifli oluyor. Şimdiden iyi tatiller..:)

0 oy
(3,586 puan) tarafından
Yok gidecek halim yoktu ayy ne kötü bir hamillelik geçirdim yat kus yat tekrar kus nefes al kus sürekli kusmaktan adım atamadım hiç bir yere 6 ay boyunca sonrada kardeşimin düğünü falan oldu öyle gidemedim sonra tekrar bulantı başladı sonra doğum oldu inşallah artık bu sene olur :) hamilleliği güzel geçen yesin içsin gezsin vallahi kıymetini bilsin
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Ben çok istiyordum kış tatili karlı bir yerde. Gebeliğin 5-6. Ayına denk gelecekti ama erken doğum riskinden dolayı gidemiyoruz.
0 oy
(1,311 puan) tarafından
Ben 6 haftalıkken günü birlik gitmiştik ama denize girmedim. Başka çocuk ta yoktu. Benim için piknik gibi oldu 
0 oy
(2,468 puan) tarafından
1  aylık hamileyken denizde yüzmüştüm. Şükür birşey olmadı. Yüzmek derken suda durdum çıktım sadece 1 hafta boyunca. Kendimi yormadan 
0 oy
tarafından
Gitmistim ben canim cocugum yok baska 

Hamileligimde okdr ilerlememisti ilk zamanlardi
0 oy
(3,713 puan) tarafından
4 aylıkken çıktık 6 aya kadar gezdik büyük kızım 12 yaşındaydı tabi sıkıntısı yoktu.
0 oy
(268 puan) tarafından
Bizde onumuzdeki ay cinsiyetini ogrendikten sonra gitmeyi dushunyoruz, 21 haftada gel dedi doktorum shuan goremedi 16 haftalik hamileyim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 102 göst.
19 Ağustos 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Naciyeeee (724 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 102 göst.
15 Ağustos 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Papatya43 (524 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 165 göst.
4 Temmuz 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Arzey (723 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 207 göst.
2 Temmuz 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu

380,209 soru

11,383,279 cevap

34,883 kullanıcı

...