0 oy
87 göst.
Diğer kategorisinde (2,705 puan) tarafından
Kozlar ne bizim mıyafetler ne cpcugun hıc memnun degılm en büyük sebebı makınamın kalitesiz olması temız yıkamıyor ama en ıyı leke cıkaracak renklerı koruyacak güzel kokan deterjan öneriniz varmı?❤️

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hepsini denedim, ariel omo alo ne varsa ama leke çıkarmada aralarında hiçbir fark görmedim. Zaten belli başlı lekeleri hiçbir deterjan çıkarmıyor. Makinenle de alakalı değildir. Benim makinem yeni ama farketmiyor. Rossmanin Domol marka leke cikaricisi var onu kullanıyorum, genel olarak tüm lekeleri çıkarıyor. 
(2,705 puan) tarafından
Geç oldu cevap icin kusura bakmayın teşekkürler bakıcam ınternetten mı alıyorsun marketlerde bulunuyormu
tarafından
Canım internette de var, marketlerde yok, sadece Rossman'da satılıyor. İstersen yorumlara bak öyle al, en çok satılan ürünleriymiş. Markası Domol
(2,705 puan) tarafından
Tamam cok sagol cocugun kıyafetlerınden cıkmıyor hep eskı kirli gibi duruyor çamasırlar giyilecek gibi değil
tarafından
Bizim de vardı öyle kıyafetler, inan kac aylik lekeleri bile çıkardı, suda bekletmen lazım ama bazı lekeleri. İnşallah memnun kalırsın.
(2,705 puan) tarafından
İnşallah canm suan alamam ama diger ay ınsallah alcam kayıt yaptm sepete ekeldım baklm
-Reklam-
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Beko kullaniyorum makine olarak . Deterjanda bingo yu seviyorum memnunum bide şu var makineyi yarı yariya doldur .tıka basa doldurma iyi yikamaz. Bingonun deterjan ve yumuşatıcısini kullaniyorum bingo soft mor gül var mor kutuda onun kokusu harika 
(2,705 puan) tarafından
Teşekkürler canm bıngoyu sevmedım beyazlarda cok etkısı yok
(3,794 puan) tarafından
Beyazlarda soda ekliyorum memnunum
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kosla döküyorum çıkmayan lekelere direk makineye atıyorum normal deterjan ile çıkıyo valla hiç uğraşamam :D
(2,705 puan) tarafından
:))oda iyimiş teşekkürler canm

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 60 göst.
5 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Ummebrar (1,169 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 109 göst.
0 oy
9 cevap 260 göst.
29 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu
0 oy