0 oy
781 göst.
Diğer kategorisinde (569 puan) tarafından
Dun akşam kuzenlerim gelmişti misafirlige onlara masa gazirlamadan önce cocuklari doyurdum onlarinkinide onlarda önce biz karnımizi duyururuz sobra çocukları besleriz acken çocuklara verimli olamam dedi siz nasil yapıyorsunuz 

60 Cevaplar

0 oy
(5,220 puan) tarafından
O ne demek be verimli olamazmış :D kahvaltıda bile genelde ben aç kalkarım önce herzaman kızımın yediririm yalap şalap yemekten iştahım gider yiyemem diğer öğünlerde öyle herkes yer doyar ben yarı aç :) 
-Reklam-
0 oy
(2,222 puan) tarafından
Biz hep beraber yiyoruz çocuk masaya bizimle oturur bizimle kalkar ki masa adabini öğrensin 
0 oy
(11,013 puan) tarafından
Ben çocuklarımı kucuklukten kendi beslenmeye alistirdim.bildigin bizim gibi servis açarım çocuklarıma benimle bir oturular benimle bir başlarlar.asla sofradaki kişi tamamlanmadan baslamazlar yemeye ve herkes bitirmeden de kalkmazlar.su an oğlum 2 yaşına girecek ve gayet güzel şekilde çatal ve bıçak kullanabiliyor.ha kullanmadığı zamanlarda önce çocuklarımı doyirdum hep
0 oy
(2,022 puan) tarafından
Tabikide cocuk onlar acken ben yiyemem
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Biz hep birlikte oturup yeriz 
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Önce çocukları doyururuz
0 oy
(315 puan) tarafından
Önce kendi karnımı güzelce doyururum çünkü asla açlığa gelemem açken çok sinirli olurum yemek yedikten sonra çocuğuma daha verimli olurum doğru söylemiş 
0 oy
(21 puan) tarafından
Ben ek gıdaya başladığımdan beri hep aynı anda yeriz bebeğimle. Hem bebeğim de benim yediğimi görünce iştaha geliyor. Bir ona veriyorım bir ben yiyorum 
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Misafir gelsede biz görsekte öncelik cocuklar ama ayıramıyoruz aynı anda oturuyoruz sofraya onların tabaklarını hazırladıktan sonra yemeğe başlıyorum ben biz yiycez cocuklar bakacakmi olurmu öyle sey
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Boğazımdan geçmez ki ilk önce kızımı doyururum sonra sofrayi kurarım yemek yerken bile kızımın ağzına kaşık atmayida ihmal etmem 
0 oy
(4,884 puan) tarafından
Durumj göre canim cocuk acsa onu yediririm ama ac degilse ilk ben yer miyim  sonra cocuga yediririm 
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Oğlum okuldan 4 gibi geliyor eşim de 7de işten cikiyo anca 7 buçukta yemek fasli oluyor. Çocuklar açılırsa önden veriyorum yemeklerini zaten kendileri yiyo çok şükür. Bizde eşimle onlar yokken rahat rahat yiyoruz. Bazen biseyler atistirip bizimle birlikte yerler. Ama dediğim gibi kendileri yediği için bizimle de yese çok sorun olmuyo. Ama önceliğim çocuklar. Zaten onlar aç olunca durmazlar ki biz önce yiyelim
0 oy
(644 puan) tarafından
Kuzenlerin doğru yaptığın şeye bile yorum yapmış Tesubanallah Bende ilk çocugumu doyururum sonra biz yeriz
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Çocuklar yazdığını okumadan başlığa göre cevap vereyim
0 oy
tarafından
Önce kızım yer sonra ben bazende o ağzındakini bitirene kadar bende öyle atıştırırım
0 oy
(8 puan) tarafından
Benim bebeğimde 1 yaşında her yemekte yanımızda mama sandalyesinde olur, akşam yemeğini bizim yediğimiz zamana denk getirir ona da yediririm.ayni anda yeriz onun ağzına 2 kaşık bana 1 kaşık.yiyebilecegi şeyleri önüne koyuyorum arada o da ağzına atıyor köfte tavuk makarna falan.sulu şeyleri de ben veriyorum kaşıkla.ayni anda masadan kalkarız 
0 oy
(246 puan) tarafından
Bir tane oğlum var hep beraber yeriz tek yemek yemeyi sevmiyo zaten hem güle eğlene daha güzel oluyo 
0 oy
(12,516 puan) tarafından

Onlara vermeden asla kendim yiyemem. Ya beraber ya önce onlar :) beraber otururuz masaya daha doğrusu sofra kurulur ben bi türlü oturamam:Dgenelde en son ben yerim onlar doyunca bende doyuyorm zaten :) 

0 oy
(1,605 puan) tarafından
Kızım şuanda mama içiyor ama genelde önce onu doyurmuş oluyorum. Bu biraz mama saatimiz ile ilgili oluyor. Ama benimle yemek yiyecek zaman gelince de önce onu doyururum sanırım 
0 oy
(8,545 puan) tarafından
Oksijen maskesi once kendıne takmalısın once sen iyi olacaksınkı cocuga yararlı olacaksın omce ben doyarımmcunku acken hıc ıyı hıssetmem sınırlıyımdır ben yerım bazen onla yerız ona verırım bı sonra ben yerim bi kasık ama once bebem yesın ben onemlı degılımmdemem 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 254 göst.
31 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Serap2020. (636 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 42 göst.
31 Ocak 2024 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 347 göst.
20 Kasım 2021 Aile kategorisinde Sude ayse elam (895 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 225 göst.