0 oy
570 göst.
Diğer kategorisinde (121 puan) tarafından

Uykusuz bir gece geçirince ben :) Haksız mıyım kızlar , yani en azından bende durumlar vahim bu konuda ya sizde nasıl?

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Heheheheh aynennnnn:D

-Reklam-
+1 oy
tarafından

12de yatip dortte kalkmis bir ana olaraktan katiliyorum gozume kan oturmus bir haftadir boyle kizacam kizamayiyorum perdeye bakip kahkaha atiyor :) gecenin dordunde tovbe ya :D

(121 puan) tarafından
Auyyy deliler mi ne :)
tarafından
Vallahi benden uslu bisey cikmaliydi ama olmadi
+1 oy
(2,423 puan) tarafından
Uyku mu o ne kız yenen bisey mi ?
(121 puan) tarafından
Hiç tatmadığım için bilmiyorum :)
(2,423 puan) tarafından
Hahjaj aynen bende :DD
0 oy
tarafından
:D Ay benim bir ay sonraki halim daha gelmedi bebişim ama anne karnında bile uyutmuyo beni bakalım doğunca neler yapacak bana 
(121 puan) tarafından
Bizimki kolik olunca 3 aydır çok çektim elinden , umarım siz gaz sorunu yaşamazsınız, uslu bir bebeğiniz olur ❤
tarafından
İnşallah inşallah :) ❤️
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Gece saat başı uyanıyor.ayın 18inde aşıya gittiğimizde hemşire yoğurt ve meyve verebilirsin dedi. Rahat uyusun diye yoğurt verdim. Hiç fayda etmiyor. Uyanıyor emziriyorum yatağına yatırıyorum gözleri kapalı mızırdanıyor. 4 aylık oldu uykusu düzene girmedi
(121 puan) tarafından
Ne zaman bitcek bu işkence acaba :( bi bebek sevemedik ya hep mız mız hep ağlak. Sevmek için büyümesini bekliyoruz
(7,935 puan) tarafından
Gece uykusuz kalınca gündüz sevecek güç kuvvet kalmıyor valla
(121 puan) tarafından
Maalesfffff:/
(58 puan) tarafından
4 aylik için çok erken benim oğlum 3 yaşında  3 aydır anca kalkmıyor oğlum sizin vaktiniz var biraz canim
(7,935 puan) tarafından
O zaman yandık canım biz. İlk çocuğum olunca çok zorlandım yaaa
0 oy
(348 puan) tarafından
Gozlerim kapali kizim.hem.gec uyudu hem erken kalkdi kene gibi yapistu bana kokumu ario 43 gunluk 
(121 puan) tarafından
Ya sizin de küçücük ❤benim ki de çok büyük sayılmaz ama gün sayar olduğum için :)
0 oy
(396 puan) tarafından

Bende de öyleydi geçen hafta şimdi şükür biraz biraz düzeliyo canm her gün farklı bi geceyle karşı karşıyayız hamdolsun  bu günlerimize hastalık diş huysuzluk derken geçicek hepsi inşallah :)

(121 puan) tarafından
İnşaAllah ya sabırsızlıkla bekliyoruz
0 oy
tarafından

Ahahahah benimkiler bebek gibi uyuyor valla :D

(121 puan) tarafından
Ayyy ne güzel ya hep özenmişimdir , Rabbim sizlere bağışlasın ❤
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Uyuyamiyorduuuuuu
(121 puan) tarafından
Maalesef.    :/
0 oy
(1,430 puan) tarafından
12'de uyuyor 4 gibi kalkıyor mamasını yiyor ondan sonra 7 gibi tekrar uyanıyor tekrar mama yiyor bir iki saat daha uyuyo uyanıyor 9 gibi. 11 e kadar oyun oynuyoruz 2 saat kadar. sonra tekrar uyur saat 1e kadar ondan sonrası kızımın keyfine kalmış bende uyusun diye zorlamıyorum çok şükür bu şekilde bi düzen oluşturduk. İşleri akşam eşim gelince yapıyorum gündüz ne zaman uyursa yatıp yanına uyuyorum valla yoksa kaldıramıyorum 
(121 puan) tarafından
Ayyy ne güzel ya keşke benim de öyle olsa , ek olarak uykuya ihtiyaç duymazdım da çok düzensiziz biz maalesef kafasına ne eserse onu yapıyor
(1,390 puan) tarafından
Benimki de tıpatıp aynı saatler aynı düzen :)) ne kadarlık sizin bebeğiniz :) benim kız 43 günlük
(121 puan) tarafından
Benim de kız 3 aylığız
(1,430 puan) tarafından
70 günlük kızım 40ı çıktığından beri bu şekilde düzenimiz :)
(121 puan) tarafından
MaaşAllah rabbim sizlere bağışlasın ❤
0 oy
tarafından
ay valla doğru tespit :) bebek gibi uyuyor derken hep uyuyorlar sanıyor insan :) 
(121 puan) tarafından
Aynen öyle maalesef ki değil :)
0 oy
tarafından

Bebek gibi uyuyanlar eşlerimiz genelde:D

(121 puan) tarafından
Benim ki sağ olsun gece bir vakitte uyanır sen yat biraz ben bakayım der 2,3 saatte olsa rahatlatıyor beni . O da olmazsa bakamazdım sanırım :)
tarafından
Bizim kiz geceleri mama yiyip uyuyordu esimin haberi bile olmuyordu kalktigimizdan. Bu ara ağlıyor uyumak istemiyor. Esim de uyaniuor mecbur. Benim esim de yardimcidir sagolsun ya:)
(121 puan) tarafından
Eksik olmasınlar ❤

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 110 göst.
15 Aralık 2022 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 81 göst.
10 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Anne.adayii (817 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 903 göst.
26 Aralık 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 576 göst.
26 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Nesli (417 puan) tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,524 cevap

34,830 kullanıcı