0 oy
618 göst.
Diğer kategorisinde (396 puan) tarafından

Bebişleri uyanmış kahvaltısı yaptırılmış oynatılmış ilk gündüz uykusuna yatıranlar burda mıı ?? şimdi napıcaksınız ben kahvaltı yapmadım önce,kahvaltı yapicam sonra  uyanana kadar ne kadar iş yapabilirsem :D

2 saat uyurlar inşallah amiinn 

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yok canım biz daha yeni kalktık olur mu :))) 
(396 puan) tarafından
Ooo maşallah sizee ;)
-Reklam-
0 oy
(771 puan) tarafından
Valla biz 8.30 ta kaktik 12 yatırcam suanda sadece oyun oynuyoruz
(771 puan) tarafından
1.5 yaşinda. Canim
(396 puan) tarafından
Evet büyükmüş canm sağlıkla büyüsünler inşallah göz açıp kapayana kadar geciyo bu günler; )
(771 puan) tarafından
Aynen öle dogdugu daha dun gibi  dogdugu zaman küçük nasil bakicam  anlar miyim   derdinş cozer miyim diye  cok  düşğndğm ama yuzune baktigşmda butun korkum endişem yok oldu
(396 puan) tarafından
Öyle canm benim bir anda büyüyolar ben bile diyorum bu daha dün doğmadı mi ne ara 8.5 aylık oldu ;) büyük oğlum 5.5 yaşında sanki dün gibi herşey aklımda
(771 puan) tarafından
Çok farkli bi duygu   şimdiden düşünuyorum ikinci kizim olucak inşllh buyurler evlenip gidecekler     bizi birakip gidecekler diye
0 oy
tarafından

Aynen kahvaltıyı yaptık uyuttum. Şimdi biraz keyif yapacam sonrada yemizliğe başlarım.:)

(396 puan) tarafından
Oh kolay gelsin canm ;)
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Biz daha yataktayizz ☺️
(396 puan) tarafından
Ooo maşallah; )
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Oğlum 4aylık ilk uykusuna yattı. Gündüz uyuyor gece fazla uyumuyor kerata bir bardak çay içip bende yatacam başım ağrıyor. İşler biraz beklesin :(
(396 puan) tarafından
Boşver canm dinlen senle bebeğin önemlisiniz,;)
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Emzirdim sallıyorum şimdi uyuyacakkk... Biz kahvaltıyı çoktan yaptık 
(396 puan) tarafından
Bide normalde yapardık ama eşim yoktu bugün bende geciktirdim guzel uykuları olsun ;)
0 oy
(510 puan) tarafından
Ben bulaşık evı makıletım onu uyutum sımdı bende oturacam ısım kalmadı
(396 puan) tarafından
Oh ne güzel canm ;)
0 oy
(1,430 puan) tarafından

9 gibi uyandı benimki karnını doyurdum biraz oynadık tekrar uyudu dün akşam dip köşe temizlik yaptım kahvaltı falan gözüm görmüyo uyucam valla hemen :D

(396 puan) tarafından
Oh oh temiz evde uyursun tabi; )
0 oy
(295 puan) tarafından
Bizde 8 buçukta kalktık. Kahvaltısını yaptırdım evi bi topladım. Uyuttum biraz önce bende tv izliyorum. Artık uyanınca evi Filan süpürürum  :)
(396 puan) tarafından
Bol keyifler canm; )
0 oy
(3,859 puan) tarafından

Bende doğursaydım da buraya uyuttum yada uyutmadim yazsaydım :D Zaman geçmiyor derlerdi de inanmazdım cidden geçmiyor kizlarrrr

(396 puan) tarafından
Göz açıp kapayana kadar geçer canm hiç merak etme ;) sağlıkla al inşallah
(3,859 puan) tarafından
33+3 olduk az kaldı doğurup biran önce kavuşmak istiyorum
(396 puan) tarafından
Oo az kalmış baya, )
0 oy
(769 puan) tarafından

Biz 7 buçukta kalktık 9 buçukta uyudu kahvaltı mı yaptım şimdi makineye kıyafet atıcamm :)

(396 puan) tarafından
Oh kolay gelsin canm,;)
(769 puan) tarafından
Sağol canım kolay gelsin sanada :))))))
(396 puan) tarafından
Sağol canm; )))
0 oy
tarafından
uyusa keske bende uyusam :(
(396 puan) tarafından
Kıyamam kaç aylık uyumuyo mu
tarafından
14.5 bizim uyku problemimiz var direniyor cadi gozlerini acik tutuyor sonuna kadar :) uyumamak icin yatak basligina tirmsnip yastıkları atiyor buyudukce zorlaşıyor zabdetmesi
(396 puan) tarafından
Yaa büyükmüş canm inşallah düzene girer büyüdükçe; )
tarafından
kucukkende ayniydik :) bende ne zaman düzelecek diye bekliyorum bakalim :)
0 oy
(34 puan) tarafından
Bizim 1 aylık oyle duzenlı bır uykumuz yok. Nasıl uyutcagmıda bılmıyorum zaten. Uyku sıkıstrınca ben uyutamıyorum sonra sınırlenıp aglama ya baslıyor. Oglene kadar boyle devam. Sonra yorgun dusup uyuyuor
(396 puan) tarafından
Daha çok küçük canm hele bi 3 4 ay geçsin
0 oy
(1,633 puan) tarafından
7 buçuk da kalktı emzirdim biraz oynadik 8 buçuk gibi uyudu 9 buçuk da bir dha kalktı göğüsume yatirdim yarım saatte orda uyudu sonra uyanıp emzirdim şimdi internetten elektrik süpergesinin sesini açtım da öyle uyutmaya çalışıyorum karnim çok acıktı
(396 puan) tarafından
Yaa Allah kolaylık versin canm zor günler ama geçicek inşallah benimki de 8.5 aylık her gün farklı düzen
(1,633 puan) tarafından
Bnim ki dha 1 buçuk aylik
(396 puan) tarafından
Daha çok küçük o annesi çok sık uyur bazen hiç uyumaz düzensiz olur çok; )
(1,633 puan) tarafından
Ayy hemde çok dün hiç uyumadi artık banyo yaptırdım da öyle uyuttum :)))
(396 puan) tarafından
Benimki de öyleydi ne çektik küçükken hala da zordur sanki çok büyükmüş gibi konuştum ama 8.5 aylık; ) mesela 2 gece,önce 12ye kadar uyumadı bir günü gününü tutmuyo bazen hasta oluyo diş falan derken napsınlar dertlerini anlatamıyolar ki
0 oy
(5,323 puan) tarafından

Bizde yeni kalktık sayılır altımızı üstümüzü değiştirdim şimdi kızımo doyuruyorum. Sonra kendimi doyurcam:D

(396 puan) tarafından
Ohh ;) siz kaç aylıksınız canm
(5,323 puan) tarafından
5 aylık canım :)
(396 puan) tarafından
Oy küçükmüş nasıl o kadar uyudu ;)
(5,323 puan) tarafından
2-3 saatte bi kalkıyoruz canım en son 7.30 da kalktık karnını doyurdum tekrar yattık 10.30 tamamen kalkış yaptık :))
0 oy
tarafından
Anne değilim hala yım :)) ama durum aynı yemeğini yedirdik altını üstünü değiştik. Biraz dolandı az öncede uyudu. Annem bakıyor yeğenimi bende doğumda annemde olacağım beraber bölüşuyoruz bakmayı artık. Çok meraklı mikser gibi maşallah peşinden koşuyoruz bütün dolaplar bagli ortada bişey kalmadı :)
(396 puan) tarafından
Aman iyi olsunlar da herşey feda ;) sende sağlıkla kucagına al inşallah canm
tarafından
Çok teşekkür ederim ❤
0 oy
(471 puan) tarafından
7 buçukta uyandık kahvaltı yaptık 9 buçuk ta uyuduk 11 de uyandı :) bulaşık yıkadım çamaşır attım topladım evi süpürdüm yerleri sildim banyoyu yıkadım oğlumun uyuduğu oda kaldı bide çamaşırlar serilecek topladıklarım katlanacak iş bitmiyor ki oturalım :) 
(396 puan) tarafından
Oy oy hamarat hanım bi şey kalmamış ki; ) benimki şimdi uyandı tekrar uyutmaya çalışıyorum 1 saat bile olmadı çünkü uyursa halledicem biraz inşallah uyumazsa hobaa kaldırcaz napalim; )
(471 puan) tarafından
Uyut uyut canım iş kaldı mı daha çok sıkılıyor insan :)
0 oy
(3,798 puan) tarafından

Daha yataktayız valla :) kahvaltilarimizi yapicaz birazdan 1 bucuk gibi ilk uykuya yatıyor kızım

(396 puan) tarafından
Oy maşallah maşallah kaç aylıksınız canm; )
(3,798 puan) tarafından
7 ayimiz bitti canm :)
0 oy
tarafından
Işık hızında kalkmadan kahvaltı yapıyoruz eşimde geldi nöbetten 
(396 puan) tarafından
Ah o uyurken kahvaltı yapmalıyız halleri; ) afiyet olsun canm
tarafından
Sağol cnm Bnim :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 144 göst.
17 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+5 oy
17 cevap 406 göst.
14 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 128 göst.
13 Mayıs 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 244 göst.
28 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Zelal...Swdn... (11,217 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...