0 oy
394 göst.
Diğer kategorisinde (25,224 puan) tarafından
Yoksa tek ruh hastası benmiyim :D uyanıkken kahve yapıp oturup keyif yapmayı çocugumu ihmal ediyomuş,onu bırakıp keyif yapıyormuş gibi hissediyorum. Böyle saçma sapan düşüncelerim var hep ve kurtulamıyorum. Oğlum odasında oynarken ben salonda oturup örgü örüyorum mesela ama içim içimi yiyo onu bırakmış dışlamış gibi. Halbuki öyle değil tamam ama sonradan farkına varıyorum şuan buraya yazarken mesela. Ama o an öyle olmuyo işte. 2 de uyudu oğlum mesela hala uyuyo ben oturdum örgü ördüm bişeyler yedim vicdanen rahattım uyudugu için. Tek kendi oynayan bir çocuk yaramaz da değil ama ben bu düşüncelerimden çok sıkıldım artık. Oğlumla aynı odada olsak bile o tek oynarken ben bi kahve yapayım da içeyim diyemiyorum bunlardan nasıl kurtulucam ben ya bana çözüm söyleyin. Arkadaşım var mesela ha bire kahve içiyo çocuğu oynarken o keyif yapıyo el işi yapıyo. Tabiki kötü bi durum değil bu ama ben neden böyleyim öfff varmı benim gibi olan. 

21 Cevaplar

0 oy
(1,105 puan) tarafından
Kendin kahve içerken oğlunun da sevdiği birşey verebilirsin beraber keyif yapmış olursunuz
(25,224 puan) tarafından
Veriyorum aslında meyve kraker falan ama ben kahve içerken yapayım bu dediğini madem daha çok belki işe yarar
-Reklam-
0 oy
(3,862 puan) tarafından
ben iciyorum valla, hatta simdi yanimda boyama yapiyor ben kahvemi iciyorum 
(25,224 puan) tarafından
Boyama yapıyormuş ama yanında sonuçta aynı zamanda ilgilenebiliyorsun da oturarak etkinlik yaptıgı için. Bende bu tarz oturup etkinlik zamanlarında içebilirim mesela iyi fikir oldu bana
0 oy
(9,626 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Tamam düzelttim :D

(25,224 puan) tarafından
Anlamadım hiç bişey :D
(9,626 puan) tarafından
Yapma selo neyini anlamadın nerde takıldın   :D diyorum ki onlar uyanıkken hususi olarak gidip kahve içmiyorum ama yemek yapma vaktinde araya sıkıştırıp içiyorum  :D
(25,224 puan) tarafından
Hee şmdi anladım kız yazdığını okusana bak sende anlamıcan ahahaha
(9,626 puan) tarafından
Simdi ben ne anlatmak istediğimi bildiğim için anladim ama karmaşık olduğu doğrudur  :D
(25,224 puan) tarafından
Ahahah ilahi kız:D
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Ohoo çay demliyorum içiyorum sen fazla detaycı bir annesin :)
(25,224 puan) tarafından
Yok inan değilim aslında ama bu düşünce beni sıkıyo artık vicdanıma laf geçiremiyorum sanki kötü bişey yapıyormuş gibi
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Ben icemiyorum kizim zehir ediyo isteyip duruyo gecen aci oldugunu anlasin diye yalattim muptelasi oluyodu az kalsin :D bidaha mi uyumadan icmem :D
(25,224 puan) tarafından
Ahahah ay Allah seni kız koptum :D
(1,022 puan) tarafından
Yoksa gunun her saatinde kahve icmeyi cok isterim buyudukce olur insallah sende takma cok cocuk aglarken icmiyosun sonucta o mutluysa seninde mutlu olmaya kendime zaman ayirmaya hakkin var :)
(25,224 puan) tarafından
Evet haklısın canım valla işte elimde değil yoksa keyif yapan kahve içen annelere özeniyorum yani. Ama bu vicdan yükü mü diyim artık her neyse bitirmem lazım :)
0 oy
tarafından
Lan ben isemeye gidemiyom be uyanikken bianda aglar yarim kalir diye ne kahvesi 
(25,224 puan) tarafından
Puhahahah seninki daha kücük
(966 puan) tarafından
2,5 yaşında cnm
(25,224 puan) tarafından
Benimki de 2.5 mayısta 3 olcak inşallah
0 oy
(966 puan) tarafından
Yalnız değilsiniz.kitap okurken, etkinlik yaparken içebilirsiniz.ben saklambaç oynarken bile içiyorum.
(25,224 puan) tarafından
Çok şükür yalnız değilim:) ama kurtulmam lazım bu düşüncemden beni yoruyor. Masa başı etkinlik yaparken içmek hem kendime hem ona vakit ayırmak aynı anda iyi gelebilir.
0 oy
(128 puan) tarafından
Off o vicdan benide öldürecek bende kızım oynarken uzanamam bile zaten bizkm ki gidip tek başına oyun da oynamaz suan 2 yaşında ille beraber oynayalim dye mizirdanir kac yasinda tek başına oynamaya başlıyorlar 
(25,224 puan) tarafından
Valla 32 aylık benimki hep istiyo beraber oynayalım ama iş güçte var yani. İş yaparken ısrar etmiyo bakıyo işim var ama otursam hemen kaldırıyo
(128 puan) tarafından
Heh aynen ya eger ben is yapıyorsam arkamda önümde koşar ona da birseyler veririm taşır siler falan tam iş biter oturayim derim sıkıldım dye ağlar artik ayni oyunvaklardan da sıkıldı arkadaslari da hep hasta kimseyle görüşmüyoruz hava soğuk tikandik kaldik
(25,224 puan) tarafından
Aynen bizde yaa öff:(
0 oy
(1,584 puan) tarafından
Kendisi oyuncaklarıyla oynarken bazen evet yapıp içiyorum bence çok takılma böyle şeyleri alt tarafı kahve sonuçta 
(25,224 puan) tarafından
Evet farkındayım işte ama elimde de değil isteyerek yapmıyorum :(
0 oy
(13,825 puan) tarafından

Kız 7/24 napalim nefes almayalimmi☺️içiyorum tabiki kahvem olmqsa ayakta duramam ben :D

(13,825 puan) tarafından
Gün içinde genelde ikisi aynı uyuyor bir kere denk geliyor abisinin saatine öyle de içerim ama uyaniklarken de cnm isterse içerim onlar oynarlar yanlarında içerim ben de☺️kız bir şey olmaz ne olacak
(25,224 puan) tarafından
Benimki tek çocuk işte tek oynuyo diye üzülüyorum :(
(13,825 puan) tarafından
Tekken de öyleydi arabalarıyla oynar mesela çok sever ne olacak çocuğun kendi oynadığı zamanlar da olacak illaki kahve içmek orda on dakika sürekli onlarla olamıyoruz ki yanlarindayiz yani☺️bir şey olmaz kiz
(25,224 puan) tarafından
Dur yarın içicem :D
(13,825 puan) tarafından
İç tabi kız at aklindan bu düşünceleri ona bakarsan is güç de yapıyoruz yemek yapıyoruz ondakika kahveden ne olacak ☺️
0 oy
tarafından
Herkesin tek başına vakit gecirme ihtiyacı vardır, bebeğinin de vardır eminim, o da belki tek başına kalmak istiyordur :) yani senin onunla vakit gecirme isteğin, ona gereksiz gibi geliyor olabilir :) 
(25,224 puan) tarafından
Olabilir tabiki ama içimdeki sese engel olmam lazım:)
tarafından
Sus de sen o sese, kessin sesini :D anaysak biz de esir değiliz ya, git kahve yap iç hemen:)))
(25,224 puan) tarafından
Ahahah akşam içemem kız uykum kaçıyor yarın yapcam bak post açıcam bekle:D
tarafından
Bekliyorum gurur duyucam seninle :)))
0 oy
(914 puan) tarafından
Yeminle ben de böyle hissediyorum 
(914 puan) tarafından
Seninki bide daha amiliyat oldu yâ daha da içerlenirsin bu duruma
(25,224 puan) tarafından
Evet canım gerçekten öyle oldu :/
(914 puan) tarafından
Nasıl oldu peki oğlun biraz daha toparladi mi kendini annesi
(25,224 puan) tarafından
Çok şükür canım iyi topladı tamamen ama bu seferde korkuları başladı o günden beri:( gece uykuda ışıgı aç diye sayıklıyo çok sıçrıyo :(
(914 puan) tarafından
Yâââ yapma be kıyamam cânımın içi amiliyat sonrası ayılırken yalnız mi kaldı o yüzden mi oldu acaba sonuçta anestezi yaparken tanıdığı kimse yoktu yâ:(
0 oy
(1,263 puan) tarafından
Çocuğun kendi başına oyun oynaması da önemli o yuzden sal kendini kahveni iççç
(25,224 puan) tarafından
Evet oynuyo aslında ama problem bende:)
0 oy
tarafından
Benim keyfim olmazsa çocuğumun nasıl olsun kahve icmezsem olmsz ayilamiyorik
(25,224 puan) tarafından
Ben o uyurken içiyorum öğlen
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Valla kızım tuzlu çubuk ve buskuvi yer bende kahvemi yaparım onada bir portakal suyu sıkarım beraber keyif yaparız o uyurkende kahvemi yaparım uyanıkken de 
(25,224 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
(423 puan) tarafından
Kendi kendine oynasa belki icebilirdim ama asla odasında oyun oynamayı bırak tuvalette rahat yok 3 yaşını gecdi 
(25,224 puan) tarafından
Hadi ya oda zordur valla. Ben oynadığı halde içmiyorum :/
0 oy
(921 puan) tarafından
Ben kahve yapiyom beraber iciyoz 2yasinda:D 
(25,224 puan) tarafından
Kahve mi içiyo 2 yaşında
0 oy
tarafından

Off bıktım bu manyakk hallerinden senin yaa kızlar ben çok uğraşıyom bu karının bu saçma sorularıyla accıkta siz uğraşın yeter beeee :D

(25,224 puan) tarafından
Puhahahah sus be duygusuz
0 oy
(1,088 puan) tarafından
İçiyorum bazen ona ayran yapıyorum veya süt istiyorum o sütünü ben kahvemi içiyorum. Ama masaallah seninki kendi kendine oynuyor benim oğlum kendi başına oynamaz hatta bazen kendi kendine oynasın gözünün içine bakıyorum yani uyanıkken ve oyun oynarken kahve içiyorsam genelde yarım kalıyor. Ama onunla içtiğim zaman kahvenin sonunu goruyorum
0 oy
(13,887 puan) tarafından

Bebise de meyve suyu ver oturup karşılıklı için biz öyle yapıyoruz keyifli oluyor 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 114 göst.
26 Kasım 2023 Diğer kategorisinde orbanesara (879 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 1,348 göst.
11 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde Mervebcrglu (1,250 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 73 göst.
20 Nisan 2024 Aile kategorisinde Seherkzll (202 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 209 göst.