0 oy
199 göst.
Diğer kategorisinde (5,108 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızlar malum ek gıdaya geçtik halım her ne kadar leke belli etmese de sürekli yere bir şeyler dökülüyor her seferinde sofrabezi seremiyorum geçen gün elimdeki kaseyi bir anda eliyle itekledi her yer mama oldu.

1. Fotoğraf geçen yıl çekildi alltaki bugün

Şu anki mutfak halım eşimin bekar evindeki halı yün ve çok büyük ben mutfakta büyük halı sevmiyorum

Bebek de olunca iyice soğudum. Şimdi mutfak dolaplarımın rengi bu şekilde üstü beyaz altı açık kahverengi.

Yıkanabilir kaliteli bir hali alayım diyorum ama renk konusunda çok kararsızım yine bu renklerde ama daha küçük bir ebatta mı alsam ya da gri renk bu dolaplara uyumlu olur mu bilemedim önerileriniz varsa alabilirim

image

3 Cevaplar

0 oy
(552 puan) tarafından
Valla canım benim oğlan sürekli yerlerde o yüzden hep büyük hali kullanıyorum kirlendikce siliyorum olmadı yıkamaya gönderiyorum
(5,108 puan) tarafından
Benim oğlum 7.5 aylık canım henüz emekleme yok ev yerden ısıtmalı ama yıkamak için toplaması bile zahmetli acaba kestirsem istediğim zaman tekli istediğim zaman çift mi kullansam bilemedim. Aslında renkleri de uygun mutfakla kir leke belli etmez pek ama sürekli bir şeyler dökülüyor ya biz ya da oğlum
(552 puan) tarafından
Yerden ısıtmalı ise küçük bir kilim al canım o işine yarar
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kilim tarzı al çok rahat 
(5,108 puan) tarafından
Olmazsa öyle yapmayı düşünüyorum abla yıkayınca burusma falan olmuyor değil mi
(25,224 puan) tarafından
Yok olmuyor çok kullanışlı
0 oy
tarafından
düzenlendi
bende aynı sıkıntıyı yaşadığım için makineye atılan ince halılardan aldım canım , bunun ölçüsü 150 -200 . Çocuklu eve kesinlikle böyle birşey şartı 
(5,108 puan) tarafından
Seninki çok güzelmiş canım bence de çocuklu ev için gerekli diğer odalar önemli değil ama biz de her zaman yemeğimizi mutfakta yiyoruz
Makineye atılıyor mu
tarafından
Kesinlikle,  benim önceki halim beyazdı ve hâliyle en ufak lekeyi belli ediyordu. Oğlum 9 aylık eline ne geçse yere atıyor bende  geçen hafta bunu aldım ve evet makina ya sığıyor

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 107 göst.
16 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Annelik güzel (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 142 göst.
22 Eylül 2021 Aile kategorisinde Minikordek21 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 113 göst.
28 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde DuyguHira (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 59 göst.