0 oy
224 göst.
Diğer kategorisinde (276 puan) tarafından

Olmaz mı, vaktiyle kıymeti bilinse simdi de pek bisey etmeyecek arsamiz varmis dur ben buraya uymadim yavv :))))

..baya dumduk bi dedeymis bizimki :)

image

7 Cevaplar

0 oy
(4,700 puan) tarafından
Benim iki dede de işini bilememiş hele babamın babası trilyonluk olacak insanmista sırf oğullarına mal kalmasın diye yemeyi tercih etmiş hepsini 
(13,054 puan) tarafından
Allah insana babanında hayırlısını versin :)
(276 puan) tarafından
Abbooowww..o bi dede bile degilmis yavv
(4,700 puan) tarafından
Açık açık söylemiş yani ne yani oğullara ev mi birakacam diye şimdi oğullarım bana bir ev bile almadılar diye millete söyleniyo biz d.bakirliyiz annem ve babam der şuan bizim burda 75 diye bir yer var aşırı lüks bir semt ordan ona tarlalar teklif etmişler dubleks ev olan yerden ev alalım demişler ben alacam ogullarima kalacak diye hiç bişey almamış geldi 75 yaşına bir evi bile yok oğlunun evinde kiracı olarak oturuyor
(13,054 puan) tarafından
Kusura bakmasın ama hak etmiş :( ben yemeyip içmeyip mal biriktiren insanlara da kızıyorum kendi için hiç bir şey yapmadan göçüp gidiyorlar boş beleş evlatlar o servetin keyfini sürsün bir rahmet bile okumasın da bana çok saçma geliyor insan imkanı el verdiğince hayatını güzel yaşamalı evlatlarına da iyi bir gelecek için birikim yapmalı
(276 puan) tarafından
Vayyy beee...
Tam tersi olmuyor muydu yav..hani babalr ogluna ev neyim birakiyor yaa :)) oglundan ev beklmek nedir

75 e basinca semt degisikligi yapacak illaki :))
Tahtali koyden beklerler onuuuu
-Reklam-
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Benm dedem kombassan diye bir şey varmış kâr amacıyla toprakları vermiş hep batırmış bizi kaptırmış paraları :D
(276 puan) tarafından
Eheheheheheh :)))
Bak bunu hic beklemiyordum
0 oy
(10,037 puan) tarafından
Teklif degilde esimin dedesi istanbulun yerlilerinden. Zamaninda tarlalar kiymetli degil para etmiyo zaten amcalardan biri hakkini istiyo satiyolar mecbur. Satmasalar oralari suan oturdugum semtte onlara ait olan arsalarin ustlerinde ne siteler var bi gorsen ahh ahh :)
(276 puan) tarafından
Vayyy beeeehhhh....

Oturdugu rezidanstan bakip ehheehhe Buralar hep dutluktu deyip gevrek gevrek gulen :) zengin tatli gobuslu bi dede cikacak mi bakalim :)))
(10,037 puan) tarafından
Kiz kayinvalidemin oturdugu sitede oyle orasi komple onlarinmis yolun basinda ev gerisi bahcesiymis full.meyve agaclari varmis. Simdi 15 binalik bi site. Kayinvalidemin bi evi var sadece
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Dedeyi bilmemde rahmetli kayinbabam yememiş içmemiş oğullarını Zengin etmiş sksksksk 
(276 puan) tarafından
Vayyyy Sende zengosun yaniii :)))
0 oy
(4,167 puan) tarafından
Bizdeki dedeler zamanında herkesten çok kazanmış ama degerlendirememis. Arkadaşımın babası şehrin dışında çöplük gibi bir yer almış aile büyükleri kızmış parayı oraya verdın diye. Sonra degerlenmis sımdı doğmayan torunlara bile ev var diyordu. Arkadaşıma da vermiş babası 2 ev ve zeytinlik
(276 puan) tarafından
Ohhhhhhhh....yarasinnn...

Tabiki nasib insani buluyor
0 oy
(2,411 puan) tarafından
Zamanında dedem Sarıyerde arsa yerine Gaziosmanpaşa da almış neymiş Sarıyer İstanbul da değilmiş boş yermiş falan falan :D
(276 puan) tarafından
Nayiiirrr...nolamzzzz

Buyuk gecmis olsunnnn yavv :))
Dedeme baksen yaaa
(2,411 puan) tarafından
He yaaa işte. Vizyonsuzluk böle bişey :D aşkı memnu yalısına komşu olabilirdim
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Var var simdi otobus zincirinin mudurunun kizi olurdum herhall:)
(276 puan) tarafından
Hayali bile guzel :)
İsin icinde zincir var bi kere

Ahh dede vahh dede sen yok musun sennn :)(
(1,015 puan) tarafından
Allah Rahmet eylesin ruyama girecek bak simdi:)dedikodumu mu yaptin diye:)
(276 puan) tarafından
Oyle de girisken bi dede yani :))
Ruyalara yanii:))))

Oku fatihani yavv ne duruyorsun :))
Simdi bize falan da ugrar bu dede

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 131 göst.
4 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 416 göst.

379,842 soru