0 oy
103 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (448 puan) tarafından
3 hafta oldu doğum yapalı sezeryan ile doğum yaptım  hala ara ara elerde ayaklar da uyuşma var normal mi kızlar... dert ettim.kendime ilk kızım da oldu mu  hatirlamiyorum

3 Cevaplar

0 oy
(1,294 puan) tarafından
Genel anestezi ile mi oldunuz? Ben epidural oldum belden uyuşma ben de böyle bir yan etki yapmadı. İsterseniz doğum doktorunuza sorun içinizin rahat etmesi için
(448 puan) tarafından
Belden uyuşma oldum ama
-Reklam-
0 oy
(1,140 puan) tarafından
Bende hiç olmadı.narkozun böyle etkisi var mı bilmem hiç duymadım vitamin eksikliğinden falan mı acaba gidebilirsen bir doktora git belki kan testinde çıkar 
(448 puan) tarafından
B12 hapi verdiler sağlık ocağından ama bende anlamadım ara ata oluyor
(1,140 puan) tarafından
Kullanıyor musun pekii çok düşmüşse o da yapar benim de vitaminler eksik ellerim ayaklarım çok sık uyuşur ama sezeryanla alakasız benim genel düşük oluyro
(448 puan) tarafından
Bende kansızlık da var emzirdigim için kullanamadım iğne vurdurucam hafta içi b12 için
(1,140 puan) tarafından
Muhtemelen ondan oluyordur değerlerin fazla düştüyse.yapıyor çünkü bildiğim kadarıyla.aksatma valla ben kan ilacını kullanamıyorum çok büyük kapsül bir de bolemiyorum da.fobi gibi birşey var senelerdir boğazımda kalacak diye ilaçları hep kesip içerdim.bunu kesemiyorum da doğal şeylere yüklenmek gerek biraz B12 D vitamini bir de kan değerim düşük benim de.yiyecekleeden falan da almak gerek takviye
(448 puan) tarafından
Elimden geleni yapıyorum ama istemsiz ce vücut kabul etmiyor ne takviyeler aldım yine de düşüyor surekli
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Ayakta normal belden uyuşmalı olduysan da eller bilemedim
(448 puan) tarafından
Belden uyuşma hamileliğin son haftası vardı şimdi de baslad8 tekrar oluyor ara ara hep yok ama
(3,259 puan) tarafından
Benim ayak parmaklarımda uzunca bi zaman uyuşukluk kalmıştı ama el parmaklarını da etkiler mi onu bilmiyorum emzirirken eğildiğim için sırtım karıncalanıyordu o da normal duruş pozisyonundan dolayi
(448 puan) tarafından
Kansızlık yapar mı acaba oda düşük çıktı
(3,259 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum ya demir takviyesi kullan birde gün içinde. Pekmez ile limon karıştırıp iç

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 181 göst.
4 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 3melegiminannesi (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 63 göst.
18 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde KuzucuklarinAnnesi07 (72 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 51 göst.
26 Şubat 2024 Aile kategorisinde Nur_lina (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 30 göst.
3 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kucuk_pasam (675 puan) tarafından soruldu

380,258 soru

11,384,916 cevap

34,884 kullanıcı

...