0 oy
235 göst.
Diğer kategorisinde (103 puan) tarafından
Kızlar geçen sene eşim iphone 11 aldı   kulaklığı falan hepsi 10 bin tl. Tuttu  paramız yoktu borcumuz vardı hatta eksiden aldı telefonu da o zaman ben demiştim ki benim telefon bozulunca bende 11 alacam dedim inadına çünkü orda bi telefon para tartışmamız oldu 

Şimdi benim telefon um bozuk sana telefon alalım diyor samsung  a 53 falan  bende  ben 11.istiyom sen alıon da ben neden alamıyorum diyorum oda şimdi 20 bin verip iphone mu alalım diyor bende geçen senede paramız yoktu  borç varken gittin 10 binlik telefon aldın 10 bin de geçen sene güzel paraydı 5 binlik 3  binlik telefon neyine yetmiyor du diyorum sizce. nasıl davranayım ne deyim uzun oldu kusura bakmayın 

5 Cevaplar

+1 oy
(582 puan) tarafından
Valla ben senin yerinde olsam onun telefonuna çökerdim, a53ü de ona verirdim 
(2,687 puan) tarafından
Heeh ayni seyi demeye geldiydim gidiyorum :)
(103 puan) tarafından
Bilemedim canım üsteleyemiom da kavga çıkacak biliyorum
(582 puan) tarafından
Niye canım kötüsünü sana layık görüyor. Kendisi düşük olanı kullansın da sana yaptığı muameleyi anlasın
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yani bilemedim sonuçta telefon telefondur xioamide bakabilirsin cok güzel telefonları var ben kullanıyorum memnunum. Sonuçta sıkıntıyı yine sen çekiceksin
(103 puan) tarafından
Canım ben illa iphone olsun demem ama kendine gelince iyi şeyler seçip de bana gelince aha bu sana olur gibi bakması beni sinir eden valla bend3 bilemedim diretsem 11 istiom diye kavga çıkacak biliyorum o. Yüzden bişey de demiyorum yani
0 oy
(4,325 puan) tarafından
 Cok gereksiz bence. Ben iphone sevmiyorum samsungcuyum. Simdi esim  kendine aralikta getirtdi 14 pro  bana da getirtio yurtdisindan bu ay.krndimi inthar ederim dedim kirarsam dusurursem 60 binlik telefonu je gözüme sokacam dedim kizdim bide bana alio diye:))  smsung en iyisi dusursem kirsam icim yanmaz.:) esim tanistgimzdan beri iphone kullanir brn samsung benim icin cokta sorun degil yani  almis almamiş farketmez
(103 puan) tarafından
Canım asıl mesele telefınu almadan 1 gğn önce bebegin dogum günü için magnet ler süsler almak istedim toplasan hepsini 300 tutmaz bile şunları alıcam dedşm bana demedigşni bırakmadı para yokta işte sen daha dogum günü yapacam dion yoktan anlamıon mu falan diye ertesi gün avm den beni arıyor iphone 11 10  bin lira tutuyor ne dion alıyım mı ne  yaparsan yap alırsan al dedşm bende eve gelince. De yüzüne vurdum dğn böyle diodun diye  oda  bana diyo. Ki kocacım sen çalişiyon istediğini al deseydin dilini kısa tutsaydın ben şimdi sana istedigin telefonu alırdım diyo bende sen dilini kısa tut tun mu 300 tl için ertesi gün gidip 10 bin verdin dedim bu yüzden asıl meselemiz yani
(103 puan) tarafından
Şu an ikimizde bir inat uğruna gidioz bakalım
(4,325 puan) tarafından
He ozaman haklisin tabi.kendine gelince varsa size sana niye yok. Oyle ise bende sinir olurdum
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Yani sidik yarışı olmuş ama haklısın canım sen :) ben asla bir tele o kadar para vermem düşse insanın içi acır benim Xiaomi yetiyor
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Telefon yerine kendine dik süpürge aldır yada başka şey bence telefon fazla ise yaramıyor 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 217 göst.
9 Ocak 2024 Aile kategorisinde Hayatnur (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 158 göst.
29 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Alpingo!!45 (366 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 166 göst.
14 Haziran 2022 Aile kategorisinde nevinnzn (123 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 451 göst.