0 oy
229 göst.
Aile kategorisinde (5 puan) tarafından
tarafından kapalı
Salam bacilar necesuz Xais mene bir cavab yazarduz pirnc unu pirincun deyrik ondan usaqiniza verirsiz esidiyime gore qani salir elemi men onda verirem.gun erzinde 1 defe ama daha qorxuram.ki zereli olar mene komek olarsiz de bu sualimda sudlu olanindan verirem)
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

7 Cevaplar

+1 oy
(1,015 puan) tarafından
Yok kiz bende kizima pirinc unu veriyomm.hatda her sabah veriyordum ablam kizina 4ayindan itibaren yedirdi hemde gunde uc kere biseyciyi de yok abartili takintilar bence.ama dediyin gibi sutlu mamalardan ver.Azerbaycanada selam olsun:)
(1,015 puan) tarafından
Ayy tesekkurler:)merakliyimdir arastiriyom hep  en cok da azeri laflarini:)
(5 puan) tarafından
Tesekkur canim menim aha Men Nutirlak  cici bebe yediyimiz yemeklerden 8 Ayliqdi usaq verirem hamsindan ama pirincunu yaxsi yeyir deye ondan da verirem.bir var sudsuzu o alergiyasi olan usaqlar ucundi bir var sudlusu normal olan udaqlar uvun men sudlusunden verirem ama Dediler qan salir cox saqolun mene dediyiniz ucun var olasan canimmm
(1,015 puan) tarafından
Rica ederim kardesim:)ama gunde iki kereden fazla verme yinede
(5 puan) tarafından
Bas usdune canim.tesekkur ederim.canim menim.var olasin♥️
(1,015 puan) tarafından
Yaaa ne kadar tatli kanim isindi kiz sana:)buralardasin herhal kacma bi yere.sohbetlesirik bazen:)
-Reklam-
0 oy
(3,181 puan) tarafından
Neyce konuşuyon kız bişey anlamadım 
(5 puan) tarafından
Azerice konusuyorum canim Pirinc unundan konusuyorum Soylüyorlar ki pirinc unu kani saliyor öylemi?
0 oy
(276 puan) tarafından

Ben konudan bagimsiz sey diyecektim:)Ne guzel konusuyorsunuz yaaa

:)))

(5 puan) tarafından
Benmi konusmam hosunami gitdi canimsin ya anlamadinmi yazimdan azeriyim.ben)
(276 puan) tarafından
Simdi konuyla alakali diyeyim

Pirinc unu fazlaca tavsiye edilmese de bos kalori sebebiyle ..bence gunde bi kere verebilirin .sonucta sdece onunla beslemiyorsun ki.

Bak aklima ne geldi biz kuvukken annem hep bizi bakkala gonderirdi kucuk kardesime pirin unu alirdik ...valla baya baya yerdi...simdi valla aslan gibi delikanli ...

Simdi bu da bana yetmez dersen
Japonlar pirinc unuyla krep bile yapiyor hatta bizim oglana gecen gun denedim severek yedi...uzak dogu mutfagi desen vaarrr :))))
(276 puan) tarafından
Valla bi Azeri isterse sanayiden araba motor parcalalarini saysin zabaha kadar dinlerimm

Vay arkadas bildigin siir gibi konusuyorlar..yani konusuyorsunuz ....
(5 puan) tarafından
Cann anladim Allah ömür versin Amin İnsAlllah Canimsan tesekkur edirem zamanini ayordikin icin
0 oy
(770 puan) tarafından
Sanırım pirinç unuyla alakalı bişey sormuşsun :@
(5 puan) tarafından
Aha canim eledi))
0 oy
tarafından
Sütlü pirinç unu mu veriyorsun uşağa kız 
(5 puan) tarafından
Merhaba ablam iyiyim çok sükür sen nasilsin İymisim ?) hic gecen gun biraz hastlanmistimda kecdi sukur Napiyomn
tarafından
Merhaba canım çok geçmiş olsun iyiyim bende çok şükür Allah razı olsun ne yapayım çay içiyorum sen ne yapiosn ☺
(5 puan) tarafından
Nuss üreyim Hicbisey bendr uzanmisim dinleniyorum Canimsin yazamiyorum cokda anliyorsun umarim Canimsin Turk dizilerin cokk izliyorum Ondan bu kelmeleri anliyorum
tarafından
Yaaa ne güzel canım benim izlemeye devam et alışırsın zamanla inşallah ☺ gayet iyi yazıyorsun ama ne güzel dinlen senin kuzucuk nasil
(5 puan) tarafından
İyi abla cok sukur var olasin♥️
0 oy
(1,414 puan) tarafından

Günde 1 kez ver abartırsan boş kilo yapar o da sağlıklı olmaz..

Abartmadıkça kan zayıflığı yapmaz..

Bu arada qəcən xəyrə qalsın :kissing:

(5 puan) tarafından
Evet Bakida yasiyorum Eslim.Nefcala) taniyormusun
(1,414 puan) tarafından
Yok canım hiç gelmedim oraya ama merakımdan araştırdım arkadaş çok edindim Oğuzdan saatlıdan Qaxdan genceden filan var arkadaşım :)
(5 puan) tarafından
Cann ne gozel lap yaxsi insAllah gelersiz buralara canimsan ) Sozunden sohbetinden olsa buyur yaz
(1,414 puan) tarafından
Eşimin sözü var qax lı arkadaşımda bekliyo bakalım Allah ne zmn nasip ederse artık.. Gidip Tarqovu da foto çekincem sonunda geldimmm diyecem sjsjsj
(5 puan) tarafından
İnsAllah can Qismet Yaxsi olar hersey canimsan.var olasan.cavabina gorede))
0 oy
(657 puan) tarafından
Bebeğin kaç aylık?
(5 puan) tarafından
8 ayliq canim)
(657 puan) tarafından
İlk 1 yaş temel beslenmesini anne sütü veya mama ile yapması çok önemli. Ek gıdada daha besleyici şeyler seçin. Pirinç ununun besin değeri yok. Ayrıca pirinç nişasta ve şeker yönünden zengin olduğu için sanılanın aksine tok tutmaz. Kan şekeri hızlı yükselir hızlı düşer. İlla ki yatmadan bir şey yesin diyorsanız çorba yapın. Bebeğiniz artık köfte, kıyma da yiyebilir. Bunlar daha besleyici seçenekler.
(5 puan) tarafından
Canim usaq 8 ayliq 5 ayna kimi ana sutu vermisem ana sutu vere verede nutirlak vermisem. 5 ayindan sonra sutu kesdim olmadi deye helede nutrilak verirem Sonra sulu yemekler pirincunu ise 1 defe verirem gun erzinde canimsan ))
(657 puan) tarafından
Yine de gun erzinde daha güzel bir şey yedirebilirsin :) çok güzel tarifler var. Onlara bak bence.
(5 puan) tarafından
Can anladim cox saqol ureyim.bas usde gedikce onu tergidecem.uje var olasan Allah komeyin olsun

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 172 göst.
3 Ağustos 2022 Aile kategorisinde zemine memmedova (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 132 göst.
16 Ocak 2023 Diğer kategorisinde zeminequliyeva (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 289 göst.
30 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Muradzemine1731 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 134 göst.