0 oy
190 göst.
Aile kategorisinde (556 puan) tarafından
Herseyin fazlası zarar olduğunu biliyorum ama ben oğluma hergun  bi kase yoğurt yada yoğurt  suyu ikiside olmazsa süt iciririrm yatarken zarari olurmu azaltmalimiyim acaba 

7 Cevaplar

0 oy
(218 puan) tarafından
Benim cocuklarimda süt yerine yoğurt yerler günlük 1 kase bazen 2 kase bile yerler ev yapımı olduktan sonra sıkıntı olmaz 
(556 puan) tarafından
Hepsi doğar  ev yapimi ikiside
(218 puan) tarafından
Bişey olmaz canım
-Reklam-
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Ben yoğurtta sütte veriyorum
(556 puan) tarafından
Bende ben onlari vermezsem gece yatarken eksik biseyler yapmışım gibi geliyor
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Kaç yasinda zararı olmaz fazla değil 1 kase çünkü 18 aylık kızım yoğurt çok seviyor sabah da olmak üzere 3 öğün küçük kaseler le.veriyorum Dr da kemik gelişimi güzel demişti 
(556 puan) tarafından
23 aylık  bende öyle dusunerek veriyorum hatta oglum istemiyor ama pekmezle az bi tatlandiriyorum
0 oy
(582 puan) tarafından
Sütün faydalı kısmını sindirecek enzimleri bebek emzirme zamanını geçtikten sonra salgılamıyor. Yani evladın için çok da bir faydası olmayabilir sütün, mayalanmış hali olan yoğurt bir çok faydalı bakteri içeriyor evladının bağırsak florası için, o yüzden yoğurt ve yoğurt suyunu içirmeye aynen devam et ama süt yerine kefir içir bence.
(582 puan) tarafından
Rica ederim
(276 puan) tarafından
Aysegule var ya acayip katiliyorum :)
Ben yazsam aynen bunlari yazardim
(582 puan) tarafından
Teşekkürler kuzum :)
(276 puan) tarafından
Sey yaa Aysegul

Kuzuyu ****** olarak sevenlerdenim, 6 yastan buyuk birine kuzum denilmesin yavv :))

Birde platformda acayip lackalasmis bi ifade olarak sirinligini kaybetmistir hukumsuzdur bende oyle deyim yanii :)))

Sahsini tenzih ederek soyluyorum hazzetmedigimi ifade etme ihtiyaci hissettim

Bak orangutan desen varim o kadar yani :))
(582 puan) tarafından
Tmm cnm :)
0 oy
tarafından
Benim kızımda her gün muhakkak bir kase yer canım süt sevmiyor hiç içmedi ama yoğurt ve ayranı çok sever 
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Zarari yok aksine cok faydasi var oglum 16 aylik  öğlen aksam yemeginde yer yatmasina yainda yarim avokado yarim muz yoğurtla yediririm uyur
0 oy
(2,471 puan) tarafından
Ne güzel iste ne zararı olacak canim your sütten faydalı kalsiyum alır ne güzel yourt suyu hic vermedim ama zararı olmaz

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 257 göst.
23 Mart 2022 Diğer kategorisinde & Madamcoco & (2,196 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 133 göst.
12 Nisan 2022 Aile kategorisinde MARMELAT -_- (556 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 631 göst.
0 oy
2 cevap 82 göst.

379,895 soru