0 oy
497 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (2,726 puan) tarafından

Nasıl olmuş kalp olanı geçen sene yapmıştım... fikir olsun sizlere de

image

image

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok güzel olmuş canım ellerine kollarına sağlık 
(2,726 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
(5,331 puan) tarafından
Ellerine sağlık çok güzel olmuş. 
(2,726 puan) tarafından
Çok teşekkürler canım
0 oy
(1,094 puan) tarafından
E o zaman gelsin tarif  :)
(2,726 puan) tarafından
Geçen sene yaptığım kalpli pasta O biraz meşakatlıydı Çünkü Kekini Kendim yaptım tarifini hatırlamıyorum ama normal bir pandispanya tarifi ile yapmıştım tenceremde yapıp fırına atmıştım kalıbım olmadığı için arasına pastacı kreması çikolata parçacıkları sürmüştüm Bir de keki sütle ıslatmıştım etrafına ve üstüne en son krem şanti sürmüştüm sonrasında üst kısmına ganaj yapmıştım çikolata ve kremayla.
Dün yaptığım ise bebeğim olduğu için tamamen kolaya kaçtım pasta tabanı aldım içine de pastacı kreması yine keki sütle ıslattım kremayı sürdüm arasına çikolata parçacıkları koydum en son kalan pastacı kremasını etrafına ve üstüne sürdüm ve en son Gold pul çikolata var karamel tadında onu eritip içine krema koyup ganaj yaptım ve üstüne döktüm çok kolaydı yani Tadı da harika oldu
0 oy
(968 puan) tarafından
başka ne hazırladin benim eşimin de doğum günü yaklaştı ne hediye aldın ayrintiii plase ne yapsam bilmiyorum ya
(2,726 puan) tarafından
Ama geçen sene yemek yapmıştım tavuk soslayıp Fırına attım bütün şekilde yanına havuç tarator lahana mezesi Köz patlıcan mezesi ezme salata Hatta fotoğrafını bulursam atayım Bir de parfüm hediye almıştım klasik Çünkü erkekleri alınacak hiçbir hediye yok Hatta geçenlerde bunu konuştuk artık alacağımız hediyeleri kendimiz seçelim diye
(968 puan) tarafından
benimde 5 aylık bebeğim var ondan soruyorum Allah bağışlasın  aayy son yazdığına çok güldüm benim esiminkidd Şubat'ta ama görümcem gelecek gelmsden yapmak istiyorum cuma oğlum 5 aylık olacak aynı gün yapım diyorum gelmeden ama neyi nasi yapcam hiç bı fikrim yok
(2,726 puan) tarafından
İnan çok zahmetsiz oldu benim ki pasta tabanı al . Kalpli yapmak da kolay netten bak yaparsın.  İlk önce kremayı yap dolaba at sonra kekini hazırla bir bardak sütü al.yanina keki islat kremayı sür cikolata vs koy arasına hepsini tamamlayınca dolaba at . O sırada benmari usulü çikolatanı.erit üzerine krema dök çırp sonra pastaya dök at dolaba sonra o kaptan başka bir kaba alıp süsle
(968 puan) tarafından
sağol kuzu teşekkür ederim yaparım inşallah
(2,726 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(9,007 puan) tarafından
Bayılırım pasta yapmaya bende hep kendim yaparım. Ama şu yazı olayını hiç denemedim krema torbası ile mi yaptın onu
(2,726 puan) tarafından
Hayır ya bir parça poşete koyup kurdanla deldim öyle yazdım
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Offf Ha-ri-ka ellerine saglik nice mutlu huzurlu saglikli yillariniz olsun ihanetsiz sevgi dolu bi omur dilerim ikinizede:)
(2,726 puan) tarafından
Ya çok teşekkür ediyorum bu güzel dileklerin için bilmukabele canim
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Buraya biri pastane pastası atmıştı ben yaptım diye. Vallahi ev pastası böyle olur çok güzel olmuş eline sağlık 
(2,726 puan) tarafından
Bende görmüştüm shagsg teşekkürler canım
0 oy
tarafından
Sana çok teşekkür ediyorum hazır pastayı atmadığın için.

Ellerine sağlık çok güzeller 
(2,726 puan) tarafından
Sgagsgs doğru hazır pastayı ben yaptım diye atanlar vardı... teşekkür ederim canım

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 367 göst.
17 Haziran 2022 Diğer kategorisinde busra34busra (548 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 504 göst.
19 Mayıs 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Mervela (7,266 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 940 göst.
22 Aralık 2021 Aile kategorisinde Elif5858 (213 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 748 göst.
3 Şubat 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Silasemraa34 (92 puan) tarafından soruldu

380,198 soru

11,382,755 cevap

34,882 kullanıcı

...