0 oy
295 göst.
Diğer kategorisinde (325 puan) tarafından
Kızlar kızım 2 yaşında oda aldık kızıma artık ayrı yatmaya alışsın odasını benimsesin diye ama zor olur mu siz ne zaman odaları ayırdınız erken mi acaba ?

20 Cevaplar

0 oy
(1,115 puan) tarafından
Canım 4 yaşında benim kızım odası yoktu ayıramamıştm inşallah odasına başlıyoruz ayircam zaten mecburum 3 ay içinde ayırmam lazım dogurana kadar nasıl zor mu olacak bende hiç bilmiyorum 
(1,115 puan) tarafından
Şimdi sorduğumda hevesleniyo odamda uyurum diyo ama bebek gelince kıskanır mi bilmiyorum
(325 puan) tarafından
Ay kıyamam ya sen ilkini buyutnussun canım maşallah ikincide kolay büyür inşallah araları az değil çok zor olmaz bence
(1,115 puan) tarafından
İnşallah canım sen ilk gebeligin mi :)
(325 puan) tarafından
Canım benim ilk çocuk doğurdum ben de 2 yaşını geçti 27 aylık oldu:-D
(1,115 puan) tarafından
Kızlarımızın adı aynı :)
-Reklam-
0 oy
(6,516 puan) tarafından
Gündüz uykularina odasında yatsın 

Genellikle kendi odasında oyun oynattir burası artık senjn odan anneciğim falan de orda vakit gecirisn alışır inşallah 
(325 puan) tarafından
İnşallah canım öyle yapıyım aslında çok hoşuna gidiyor evde bir yenilik değişiklik olsa bile çok güzel deyip seviniyor çabuk alisicagini düşünüyorum
0 oy
(191 puan) tarafından
2 buçuk aylıkken ayırdım ben.d
(325 puan) tarafından
Zor olmadı mı canım ya şimdi büyüdü ya bana zor geliyor
(191 puan) tarafından
Zor olmadı bizim odamızda uyurken yatakta dönemiyorduk bile en ufak hisirtiya uyaniyordu bence careyi telsizde buldum canım ozamanlar telsiz elim ayağım olmuştu resmen suan hala kullaniyorum çok memnunum
0 oy
(7,444 puan) tarafından
10 aylıkken ayırmıştık kendi zamanı geldiğinin sinyallerini vermişti öyle yapmıştık 
(325 puan) tarafından
Ne güzel aklı erdiğinde adapte olmuş oldu yani
(7,444 puan) tarafından
Çok şükür aynen öyle oldu
0 oy
(90 puan) tarafından
15 aylıkken ayirmistim hiç zorluk çekmedik çok sukur
(325 puan) tarafından
Ay ne güzel inşallah bizde çekmeyiz
0 oy
(13,824 puan) tarafından

Ayiramadik benim oğlanı babasının koynundan koparamiyoruz ahaha:D

(325 puan) tarafından
Ahahah siz devam o zaman:-D
0 oy
(2,600 puan) tarafından
19 aylıktı canim
0 oy
(1,289 puan) tarafından

Oğlumu 17 aylıkken ayırdık. İlk bir kaç gün odasına alışması için beraber uyuduk, daha sonra yavaş yavaş tek bıraktık. Bence ideal ayında, deneyebilirsiniz :)

0 oy
(613 puan) tarafından
16 aylıktı ayırdım şuan 3 yaşında 
0 oy
(663 puan) tarafından
Geç bile kalmışsınız. 5 aylıkken ayırdım. İmkan olsa 40'ı çıkınca ayırırdım. Kocaman çocuğun sizinle yatması anlamsız. İmkansızlık varsa onu bilemem.
0 oy
tarafından
5 aylıkken ayırdım  ben  şuan  9 aylık 
0 oy
(1,022 puan) tarafından
11.5 aylikken ayirdim akli erdigi zaman daha zor olur diye dusundum ev degistirmistik direk odasinda yatirmaya basladim hem eve alisti hem odaya iyi oldu 
0 oy
(11,166 puan) tarafından
Kızın 8 aylık doğduğundan beli salonda yatıyor yazın oda yapcam tasinicaz
0 oy
tarafından
31 aylık kızım 3 aydır odasında yatıyor ama gece geliyor yanıma :) 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Mayısta 3 yaşına girecek ayırmadım şuan ayırmayı düşünmüyorum. Bezden kesilene kadar ve gece korkuları var şuan ameliyat oldugundan beri kaldı o yüzden düşünmüyorum 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
1 yaşında ayırdım şimdi kendi uyku saati gelince bebeğini alıp gidip yatıyor şuan 2 yaşında 
0 oy
tarafından
11 aylıkken ikizlerin odasını ayırdım geç kalmışsınız çocuk yatmak istemeye bilir şuan tek başına inşallah alışır. 
0 oy
(628 puan) tarafından
Ben 8 aylıkken ayırdım odasını. Ne kadar geç o kadar zor... 
0 oy
(12,510 puan) tarafından
Büyük kızımı 2 yasında 

Küçük kızımı ve oğlumu 15 aylıkken ayırdım 
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Şuan 22 aylığız bizde odasını kurduk bi tek yatağı kaldı onuda alınca inşallah alıştırmaya başlıcaz ilk bi iki hafta zorlanırsınız sonra alışır diyolarda bakalım. Benim kızım sadece sabaha karşı uyanıp bi yokluyor bizi yanındamıyız diye. Yerine gidince de aynısını yapar diye düşünüyorum kamera var zaten ordan sesini duyarım gider görünür tekrar gelirim diyorumda bakalım inşallah bu kadar basit olur :)

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 337 göst.
9 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zeynep bzkrt (115 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 107 göst.
15 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Cansu880 (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 137 göst.
23 Kasım 2022 Aile kategorisinde Cnsu88 (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 250 göst.