0 oy
173 göst.
Diğer kategorisinde (741 puan) tarafından

Eşimi işe yolcu ettim bebişim mama yedi uyuyor tekrar bende yataktayım :D siz napıyonuz 

14 Cevaplar

0 oy
(129 puan) tarafından
Bende nöbetteym 15 dk snra vardiyam bitiyor eve gidip uyuyıcam gözlerm kapanıyor. Bu arada günaydın :) 
(741 puan) tarafından
Ne nöbetindesin :)
(129 puan) tarafından
Güvenlk görevlisiyim canım gece nöbetndeydm :)
-Reklam-
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Günaydın 

Ortanca kızımla eşimi yolladım şimdi büyük kızımı uyandırcam onu gönderdikten sonra oglusumla uyuycaz ☺️
(741 puan) tarafından
Ben de uyumak şstiyorumda tutmadı uyku
(4,986 puan) tarafından
Valla ben hemen başımı yastığa koyduğumda servis dışıyim ☺️
(741 puan) tarafından
Harikasın .d yapılcak işlerim vr onlarımı yapsam diyorum kdkdjdj
(4,986 puan) tarafından
Kahvaltiya misafirim olmadığı sürece uyurum kardeşim ☺️☺️
0 oy
(1,293 puan) tarafından
Gün aymadı henüz ama ben de servisteyim işe gidiyorum :)
0 oy
tarafından
Senin dediğin gibi kocayı yolcu ettim oğlumu emzirdim uyuyor sıra bende şimdi de ben uyuyacam
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Hazırlandım işe gideceğim, ama kızım pacama yapışmış durumda :)
(8,860 puan) tarafından
Aaa işe başladn mı sen?
(1,160 puan) tarafından
Başladım 2 hafta oldu.
(8,860 puan) tarafından
Adına üzüldüm mü diyim artk ne diyim bilemedim :D
(1,160 puan) tarafından
Yok ya dinleniyorum. Evde daha çok yorumluyordum
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Günaydın şekerrrrr 

İş güç koşturmaca bakalım
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Günaydın canım, kahvaltı hazırlıyorum. Eşimi işe kızımı okula gönderdikten sonra akşam yemeğini yapıcam. Çamaşır katlıcam, banyoyu falan yıkıcam. Küçük kızım uyurken gürültü çıkarmayan işlerimi hallediyorum.
(741 puan) tarafından
Bende öyle yapıcam şimdi kuzum camasır var katlanacak
0 oy
(8,860 puan) tarafından
Günaydın. İki oğlum da tüm gece uyumadı. Küçüğü emzirdim şimdi. Eşimle çocukları bölüştük. Küçük oğlum 4 günlük daha bir de ama çocuk uyumuyo. Benim çocuklar da bir sıkıntı var galiba. 
0 oy
(582 puan) tarafından

Kahvaltıya oturdum, bizim mesai 10da başlıyor, kahvaltımı yapıp evi toplayıp işe oturacağım ben de, sisteme 10 gibi giriş yapsam yeter :)

(2,537 puan) tarafından
Ne işi bu
(990 puan) tarafından
Ne işi merak ettim bende
(582 puan) tarafından
Bilgisayar ile alakalı işler kuzum, detay veremiyorum maalesef
0 oy
tarafından
Kahvemi aldın kızımla camdan yağmur izliyoruz. Ama ben gece hovardalık yaptım 1 de uyudum kız yatınca hemen uyumadım şimdi çıkıyor acısı. Gözlerim acıyor :(
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Arabanın içinde oturdum arabanın ısınmasını bekliyorum. Hava -3 derece.. okula gidiyorum :D
0 oy
(4,145 puan) tarafından
Gunaydınnn esım ise gitti 6 da kızımı okula goturup geldım oglum uyuyor garip bir şekilde çoktan uyanırdı ama 6 da emzırıp uyuttum ondan galiba. Bende yataga girdim kalkıp bı leslıe yapıcam da üşendim:)) 
0 oy
(13,824 puan) tarafından

Gunaydin:)dokuzda eşimi yolladim çocuklar uyuyor geri de yatmadım artık hiçbir şey de yaptığım yok sabah da iş yapamam hayatta

(13,824 puan) tarafından
Gün içinde bir sürü saat var bacım:⁠-⁠D:⁠-⁠Dbirgün sabah ve geceden mi ibaret kiz  gayet yeterli oluyor
(181 puan) tarafından
Çocuklarında var bacım oyuzden dedim bende mesela gece temizliği çok seviyorum herkesin görüşüne saygı duyarım
(13,824 puan) tarafından
Evet iki tane oğluşum var birlikte supururuz evi☺️gece de mutfağım kalırsa onu toplarim sadece başka bir iş yapamam gün içi yeterli oluyor zaten detaylı dip köşe yapmıyorum sürekli evim rutubetli günlük rutin işlerimi yaparım her gün bir kat supururum yter da
(181 puan) tarafından
Olsun çocukların canı sağ olsun ya iş bitmiyo zatn yap yap aynı bana kalsa hiç oturmicam gecede yatmicam artk belim zorluyo öyle uzanıyorum temizlik hastasıyım
(13,824 puan) tarafından
Hiç kasamam kendimi ay canımı yolda mi buldum zaten yeterince yorucu her şey☺️sana d ayazik ileri yaşta mahvolursun boşver rahat ol biraz
0 oy
(8 puan) tarafından
bende sizinle aynı durumdayım:)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 166 göst.
28 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Fadim (1,013 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 101 göst.
6 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 216 göst.