0 oy
475 göst.
Diğer kategorisinde (642 puan) tarafından
Arkadaşın birisine oturmaya gidecektik çocuğu memeden boşlamış çok huysuzmus gelmeyin dedi. Zaten çocuk 2 yaşında tek meme emiyordu onda da doğru düzgün süt bile yok yani hiç inandırıcı gelmedi neyse. 

14 Cevaplar

+2 oy
tarafından
"Tek meme emiyordu onda doğru düzgün süt bile yok " ne kadar iğrenç bir eleştiri bu. Olsun olmasın sanane. İyiki de kabul etmemiş.
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Ya hemen öyle düşünme evinin işini yapmamıştır evinde bişey yoktur minnoş :D

(2,423 puan) tarafından
Favori yorumcu msun  bu ara :D
tarafından
Sus kız nazar değer engellenirim :/
Göz var kem göz :D
(2,423 puan) tarafından
Tamam tamam tu tu tu maşallah ☺☺☺
tarafından
Utandım teşekkür ☺️
(2,423 puan) tarafından
Rica  şekerim:D
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Başka bi sebebi vardır cnm mutlaka onu bahane etmiştir yani belki evi müsait değildir 
0 oy
tarafından
Belki eşiyle kavga etti huzursuz böyle demek zorunda kaldi
0 oy
(1,431 puan) tarafından
Olabilir tüm gece hiç uyumamış yorgun olabilir misafir ağırlıcak durumda olmayabilir. Memeyi bırakınca hastalanan bebekler bile var empati birazcık 
0 oy
(3,829 puan) tarafından
Yani arkadaslar hakli belki musait degil belki maddiyati yok şuan boyle bi bahane bulmustur hemen farkli dusunmemek lazim
0 oy
(1,374 puan) tarafından
Canım illaki vardır bi sebebi kötü düşünme.
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Deme oyle memeden cocuk biraktirmak kolay mi 

Kendi annemden teyzemden biliyorum ne kadar zorlandiklarini
0 oy
(468 puan) tarafından
zaten süt kalmıyor ki bebekler alışkanlık yapıyor olup olmaması önemli değil
0 oy
(481 puan) tarafından
Çocuğu sütten kesme işi öyle çok da kolay değil. Çocuk bütün gece emmek için ağlamış olabilir annesi uykusuz olabilir. Arkadaşının kendi göğüs ağrısı olabilir. Göğsün taş gibi oluyo yerden bir şey kaldırmaya bile zorlanmıştım. İki kere bu süreçten geçtim çok zor
0 oy
(301 puan) tarafından
Belki hazırlığı ve ikramligi yoktur canm .ee tabi bir daha öyle derse basta 
0 oy
(1,984 puan) tarafından
Bence önyargılı olmayıp empati kurmak lazım belki senin bilmediğin bir sorunu var ve böyle söylemek zorunda kaldı yalancı konumuna düşürme bence canım kim bilir sende belki basklarina ne tür bahaneler söyledn müsait olmadığında kendini başkasının yerinede koy derim 
0 oy
tarafından
olabilir canım çocuk huysuzsa kaldıramam ağırlayamam diye düşünmüştür gerçekten de çocuklar huysuzken hiç rahat vermiyorlar 
0 oy
tarafından
Başka yere gidecem evde değilim falan desymis yada akşama yemekli misafirim var başka gün buyrun falan :) bahane konusunda daha yaratıcı olmalı insan :))

İlgili bir soru bulunamadı

399,779 soru

11,958,223 cevap

36,124 kullanıcı

...