0 oy
139 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
yeniden gösterildi
Dün röntgen çekildi doktor ciğerlerine inmiş dedi yatış verdi. Zatürre olmasına çok az kalmış dedi..

Daha 4 buçuk aylık. Siz de yattınız mı hiç. Nasıl atlattınız. Kaç günde geçti. Çok korkuyorum

Bedenen ve ruhen zaten bitik durumdayım

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Geçmiş osun canm 

Benim oğlum 15 gün yattı şimdi iyi çok şükür 
tarafından
Ayy inşallah o kadar sürmez yaa. Geç mi gittiniz de o kadar yattı yoksa normal süresi mi o kadar
-Reklam-
0 oy
(2,709 puan) tarafından
10 gündür bu illet le uğraşıyoruz şuan başka bir hastaneye yatiş verildi değerler düşmüyor çok dirençli bir ateş mahfolduk günlerdir, bizimde doktora gidince yeni başlamış ti inşallah siz iyi atlatır sızı 
tarafından
İnşallah yaa size de geçmiş olsun.
0 oy
(6,494 puan) tarafından
Geçmiş olsun ne belirtisi vardı acaba 
tarafından
Normal gripti. Ateşi yoktu sadece
0 oy
(364 puan) tarafından
Kızım da geçirdi cnm biz evde geçirdik hava makinesi falan aldırdı doktorumuz yatışa gerek duymadı çok geçmiş olsun size de
tarafından
Hava makinesini nerden aldınız acaba bana da tavsiye eder misiniz
(364 puan) tarafından
Medical den aldık biz ilaçları zaten doktor yazmıştı  dodo nebul bizimkinin markası iki gün içinde hava ve antibiyotik iğne ile baya iyilesmisti kızım Rabbim şifa versin
0 oy
tarafından
Post yukarı 
0 oy
(726 puan) tarafından
Benim oğlum 9 gün yatı cok ilerlemişti hata doktor demişti yoğun bakımda yer olsa yataricam size de gećmiş olsun
tarafından
Çok sağ olun
Geç mi kalınmıştı yoksa normal süresi mi o kadar.
(726 puan) tarafından
Geç kalmiştik
tarafından
Anladım Allah razı olsun
0 oy
(25,224 puan) tarafından
İyi bir hastanedir umarım zatürre çok tehlikeli geçmiş olsun 
0 oy
(3,723 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım biz iki kere zatürre geçirdik ilkinde evde 10 günlük tedavi oldu hava antibiyotik ve sabah akşam iğne oldu kızım tabi kontrolde düzelme olmasaydı yatıracaktı yazin tekrar zatürre oldu bu sefer direkt yatırdı 1 hafta muhakkak yatması gerek dedi 1 hafta sonra bayağı iyileşmişti evde antibiyotik ve hava ile devam ettik bir kaç gün daha şükür atlattık tabi iki zatürre de farklı yıllarda oldu hastalanınca çok çabuk tekrarlıyor 
tarafından
Ay inşallah çabuk geçer ya.
(3,723 puan) tarafından
İnşallah canım korkma hastanede daha çabuk iyileşiyorlar
tarafından
İnşallah bakalım geç kalmadan gelmişiz ama bilemiyorum. İki havayı birden kullanıyor. İnşallah çabuk geçer
0 oy
(7,370 puan) tarafından
Kuzum belirtiler nelerdi benim oglanda çok öksürüyor saglikocagina gitim ilaç verdi gönderdi birşeyde demiyor 
tarafından
İlk grip gibiydi. Sadece ateşi yoktu. Öksürüğü çoktu. Öksürmekten nefes alamıyordu çocuk. Balgamı ve burun tıkanıklığı falan da vardı. Biz de acile gittik cuma günü bir şey yapmadan göndermişlerdi. Keşke direkt çocuk doktoruna gelseydik. Siz beklemeyin götürün derim.
(7,370 puan) tarafından
Saglikocagina gitik bugün ikinci gün ilaçları kullandığı ama değişiklik yok malesef bizdede şükür ayes yok
tarafından
Götürün derim. Çünkü biz gittiğimizde röntgen çekmediler. Çocuk doktoru çekti orda ciğere inmiş dedi.
0 oy
(914 puan) tarafından
Benim oğlum şuan 1yasinda 6. Ayindan bu yana 4kez bronşiolit oldu  2kez zatureye çevirdi hep hastanede yattık sabah akşam düzenli hava veriyoruz astım tozu kullanıyoruz Allâh im şifa versin İnşaAllâh bi an evvel

İlgili bir soru bulunamadı

382,173 soru

11,442,739 cevap

35,012 kullanıcı

...