0 oy
49 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (16 puan) tarafından
Kızlar merhaba 8+6 haftalık gebeyim, cumartesi günü koyu sarı açık kahve gibi yoğun bi akıntım oldu dr peogestan iğne yaptı ama bu sabah yine aynı şekilde böyle koyu sarı kahverengi gibi yoğun kıvamlı bir akıntım oldu endişeleniyorum bu durumu yaşayan oldu mı? Doktor birkaç gün kahverengi akıntın olabilir dedi, ilişkiyi yasakladı. Parlak kırmızı adet kanamasına dönerse hemen gel dedi ama endişelerim devam ediyor :(

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Peogestan fitilde kullan sabah aksam
(16 puan) tarafından
Dr vermedi canım :(
tarafından
O cok etkili muhakkak sor doktoruna
(16 puan) tarafından
Progestan iğne yapıldı 2 ampul sadece
-Reklam-
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Hastanede yatarken kahverengi akıntım vardı hemşire korkmamam gerektiğini soylemişti açık kirmizi reskli yatip dinlendim bi sorun olmadı şükür 15 aylık oğlum şimdi hayirlisıyla kucağına alırsin inşallah
(16 puan) tarafından
İnsallah canım insallah benimde bir sorun olmaz
0 oy
(136 puan) tarafından
Benimde ayni sekilde oldu yoğun bir kahverengi akıntı oldu ilk gebeliğim Çok korktum Bende şu an 9 haftama gireceğim acile gittim Hiçbir şey yapmadılar ilgilenmediler serim takip gonderdiler aşırı sinirlendim direkt özel doktora gittim 600 TL parayı kıydım bebeğim için Muayene oldum çok şükür bebeğimizin kalp atışı vardı Doktor keseye baktı kese etrafında kanama olabilecek bölgeler gördü dinlen kendini yorma dedi kesinlikle ilişkiyi yasak dedi ağır işten kaçın dedi bana da sana verdiği gibi ampul iğne verdi ikisini yaptırdım Bir de fitil şeklinde hap verdi onu da kullanıyorum dinleniyorum Ara ara açık kahverengi geliyor ama korkulmaması gereken bir şey olduğunu söylediler Bolca dinlen tam olarak kan şeklinde gelmedikçe sıkıntı olmaz inşallah Rabbim evlatlarımıza bize bağışlasın
(16 puan) tarafından
Amin canım bende özele gittim kendi doktoruma ama bana ilaç vermedi ya o ipne sadece
0 oy
(13,012 puan) tarafından
Biraz yat dinlen 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 43 göst.
5 Temmuz 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Azizee (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 55 göst.
1 Mart 2024 Diğer kategorisinde laz6. (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.