0 oy
204 göst.
Diğer kategorisinde (415 puan) tarafından
Kızlar sabır taşı denedim yok salça denedim yok bırakmıyor . Sabır taşını alıyor eline şeker emer gibi emiyor . 13 aylık . Hamile olduğum için bıraktırmaya çalışıyorum siz hangi yöntemleri kullandınız tavsiyede bulunacak var mi

7 Cevaplar

0 oy
(3,131 puan) tarafından
Sabır taşını suda eritip göğsüne sürseydin ben öyle biraktirdim yanına bile yaklaşmadi kokusundan tiksindi
(415 puan) tarafından
Yaptım olmadı hakta biri dedi ezerek yap onu da yaptım yok emiyor
-Reklam-
0 oy
(1,090 puan) tarafından
Sabir tasini surdun aci biber vs sirke limon hepsini emdi. Tabi kizim daha buyuktu 2 yasini gecmisti. Gecen hafta tekrardan sirke doktum mememe. Emmedi.. biraktik memeyi. Kademeli birakin diyorlar ya birakmiyor iste boyle yönteme basvurdum. Sirke oneriririm. Buram buram kok gerekirse. 3 gun tursu gibi gezdim ama birakti
(415 puan) tarafından
Deneyeceğim ama evi sürekli sirkeyle silerim umarım kokuya alismamistir
(1,090 puan) tarafından
Bende sirkeyle silerim ama döktüğün gibi buram buram kokuyosun evi sildigin  kokuyla doktugun bir değil
0 oy
(3,663 puan) tarafından
Göğsüne saç yapıştırabilirsin ucunu kaplayacak şekilde 
(415 puan) tarafından
Eline alıp atıyor ağzına gelirsede ağzından alıyor
(3,663 puan) tarafından
Çok koy onu da atıyor mu
(415 puan) tarafından
Çok denemedim
(3,663 puan) tarafından
Çok yapıştır saçından kes biraz ucu görünmesin öyle düşün hasta olmuş falan de
(415 puan) tarafından
Tamam deneyeyim teşekkür ederim
0 oy
(4,106 puan) tarafından
Daha ufak uftan falan da anlamaz ben kirmizi oje surmustum uf oldu demistim 22 aylikti kizim.sirke denesen sirkeyide sevmiomus bebekler
(415 puan) tarafından
Deneyecegim
0 oy
tarafından
Aniden kesmek durumunda kaldım gece o yüzden ayakkabı boyası sürdüm yaklasmiyor uzaktan bakıp bakıp üzülüyo :( ama ise yaradi
(415 puan) tarafından
Güvenemiyorum ağzına alirsa
tarafından
Eğer yeltenirse direk çek canim
0 oy
tarafından
Neden emzirmeyi dusunmuosnz daha küçükmüş benm kizim 15 aylık ben 8 aylık hamileyim doğumdan sonra da düşünüyorum belki sizde yapabilirsiniz 
tarafından
Hem hamile hem cocuk var hemde emzircek gecede kalkar bebesi zor olur biraktirmasi dogru bence bende biraktirmaya calisiyorum bakalim
tarafından
Kadın isterse herşeyi yapar büyyen bebeklerde gece cokk sk kalkmıyor hani yeni doğan da azıcık emiyor 5dkda doyuolar. Sizinki doğum olana kadar 22aylik olcak bence sonrası değilde 21 ayına kadar emzirin İslamiyette minimum süre. Sonra bırakın. Yine de siz bilirsiniz
(415 puan) tarafından
İki bebekle gerçekten zor olacaktır bu söylediğiniz kaldı ki aklı kestikce süte daha bağımlı hale geliyor

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 100 göst.
0 oy
7 cevap 2,466 göst.
15 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Yarennnn (149 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 113 göst.
0 oy
4 cevap 109 göst.

378,458 soru

11,328,247 cevap