0 oy
107 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Arkadaşlar size sormuştum kullanan oldu mu diye gerci pek cvp veren olmadi amaa ben aldim kullanmaya başladım üç gündür kullanıyorum aşırı tok tutuyor insani hiçbir şey yemeye gerek duymuyorum isterseniz size de bir faydam olur diye size de söyliyeym dedim ben ayin dokuzunda 97 kiloyla başladım bi ay sonra yazcam yine

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sence bu normal bişey mi canım hiç açlık hissetmemek acıkmak lazım acıktığım zaman doğru besinleri tüketerek zayıflamak lazım bu çay kahve ve haplarla kaç kişi hayatından oldu 
tarafından
Sağlık bakanlığı onaylı
tarafından
Valla benim doktorum çok karşı bana da mantıklı gelmiyor zaten
tarafından
Olabilir fikrinize saygım var teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Emzirenlerde içebilir bu arada ama hamilelere olmaz 
0 oy
tarafından
Bende geçen gördüm ama korktum almaya canım yaa bir de sordum emzirenler kullanbiliyor mu diye doktorunuza danışın dediler
tarafından
Allah korusun kız hastalıkta zor hele çocukla daha zor oluyordur o zaman şöyle yapiyim bi ay sonra ben bakiym kilo vermişsem sana soylerim özelden yazarım o zaman denersin istersen bende senin deneme tahtan olmuş olurum
tarafından
Hahahahahhaa kız Allah iyiliğini versin nasıl güldüm muhakkak bana yaz olur mu ama unutma ☺ vallahi keşke hasta olmasam da iştahım gitse de iyi olacak gerçekten boğazımı asla tutamıyorum ne güzel doğumdan sonra eski kiloma dönmüştüm ama geri aldım çok sinir oluyorum kendime
tarafından
Tamam canım sen stress yapma kendine verirsin inşallah ben muhakkak yazacam sana
tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim inşallah sende hedefine ulaşirsin
tarafından
Amin inşallah
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Kuzum emzirenler içebilir mi
tarafından
Evet cnm ya msji gördüm ekran görüntüsü çektim ama buraya ekleyemiyorum mesjalara resim yükleniyor mu atiyim buraya
(1,175 puan) tarafından
Anladım canım Trendyol fan mi aldın eczaneden mi
tarafından
Yok canım Instagramdan istedim ama Trendyol dada var

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 239 göst.
26 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mucizelerim4444 (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 73 göst.
0 oy
4 cevap 151 göst.
0 oy
4 cevap 71 göst.
1 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emine_Ertunc (250 puan) tarafından soruldu

380,080 soru

11,378,025 cevap

34,863 kullanıcı

...