+3 oy
544 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

benim kızçe uyudu bende elişimi aldım oturdum 

Oyuncakları da toplamadım amaaann sabah yine dağıtacak nasıl olsa sjsjsjsj 

Bugün keyif yapayım dedim siz neler yapıyorsunuz ☺️❤️

29 Cevaplar

+1 oy
(13,821 puan) tarafından

image

Yine ne yapysun kanka hamarat kanka☺️biz pasta kestik şimdi☺️
(7,447 puan) tarafından
Fena fena :) ağlayıp duruyorum ne olcak bilmem ilk hamileliğimde komik şeylere ağlıyordum hatta ilk ağladığım şey çok komikti :))
(13,821 puan) tarafından
Kiz ben eşime ekmek arası yapmıştım şimdi yemiyim karnım tok dedi diye ağlamıştım :⁠-⁠D:⁠-⁠D:⁠-⁠D
(7,447 puan) tarafından
Ben bu winnie çok üzgün bakıyor ama diye ağlamıştım peluş oyuncağa baka baka :))
(13,821 puan) tarafından
☺️☺️ah hormonlar ah
(7,447 puan) tarafından
Sorma yaa :))
-Reklam-
+1 oy
tarafından
düzenlendi

Aha burda benim bebe kek istedi onu yedi kalkıp üstünü başını değiştirecem sonra da uyku zamanı 

tarafından
Olsun Zeyno yabancı değil ☺☺☺
(15,823 puan) tarafından
Gulommm fulla varya biliyonmu
(15,823 puan) tarafından
İstanbul yolu üstünde miny City var yanindaaa
tarafından
Kız teee oraya mı gittin kaça aldın
(15,823 puan) tarafından
Kız yakın uzak değil ya 160 lira kız ucuz buldumm 3 rengi daha var Elvankentte markaalada da var fiyatları bilmiyorum ama
+1 oy
(423 puan) tarafından
Babasını istedi babası uyuttu bugunlerde müthiş bir diş kulak kafa ağrısı çekiyorum evde durduk yere hasta oluyorum benim oyuncaklar asla öyle yerde kalamaz kalsa eşim haklar beni kız bana kalsa kalır vallada 
tarafından
Aman eşine neymiş karışmaz benimki hep topluyorum bugün toplayasım gelmedi :)
0 oy
(7,376 puan) tarafından
1 sattı var kızımin yatağına gidip uyur bizde eşimle çay icecez 
tarafından
Afiyet olsun canım ☺️
(7,376 puan) tarafından
Saol canım
0 oy
(2,475 puan) tarafından

Uyudu herhalde bebem iki gündür çok sakin :) normalde hiç durmaz Habire tekme atıyor :'(<3

tarafından
Maşallah maşallah ☺️
0 oy
(2,833 puan) tarafından

Ben sen olmak istiyorum şuan gülom:unsure: uyumadı uyuyacak gibi de değil gece 11 12 ye kadar yolu var en erken. Bide bişeyler örmeyi özledim be. 

tarafından
Kız ağlıycam şimdi ne kadar hüzünlü yazmışsın :)
(2,833 puan) tarafından
MaşaAllah sana asıl ben ağlıcam:)))
tarafından
Kız biraz büyüsün örersin valla seni çok iyi anlıyorum örgü örmek aşk gibi bişey insan öremeyince çok üzülüyor özlüyor
0 oy
(119,331 puan) tarafından
şuan şimoş xorabimi yirtiuo
tarafından
Çıkar ver eline sıpanın napacaksa çorabı :)
(119,331 puan) tarafından
tam diz kismini yirtti bile
0 oy
(6,181 puan) tarafından
Eşim bugün izinli evde baba oğul oynuyolar bende çay içiyorum ☺️
tarafından
Ohhh afiyet olsun :)
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Sislerin neden degisikkk fakirmisin senn aynı renkk almadinnn☺️☺️☺️☺️☺️Yok bacimm uyuyann edennn ayakta haylaaa
tarafından
Şişlerim değişik çünkü mor olan lastik şiş kolu örmeye geçtiğim için farklı şiş taktım kola Ulan örgü bilmediğin nerden belli hahhahaha
(15,823 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️☺️
(15,823 puan) tarafından
Kız anam yapar o işleri örgüden anlamam benn☺️☺️☺️
tarafından
Belli zaten anladım anlamadığını hahahah
0 oy
tarafından
Kolay gelsin abla. Daha uyumadı hanımefendi neyi bekliyor bilmiyorum:/
tarafından
Uykusunun gelmesini aşkom neyi olacak :) ❤️
0 oy
(15,212 puan) tarafından
2 saatten önce hayatta uyumaz. Bugün ikindin 5 e doğru uyandı. 
tarafından
Uuuu baya geç uyanmış
0 oy
(1,293 puan) tarafından

Benim oğlanın da saati geldi ama babasıyla kudurmayı tercih ediyor şuan. Birazdan uyutucam inşallah :)

tarafından
Hadi bakalım inşallah :)
0 oy
tarafından
Oglum 7'de uyudu bugun cay keyfi yapiyorum oglum az daha buyuse örgü örmeyi ozledim ya ne olacak bu yelek falan mi :)
tarafından
Hırka canım :)
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Yok kız ne uyuması hasta gece uyumadı gündüz de 4 te yattı 7 de babası zorla kaldırdı. 11.30 dan önce yatmaz bu gece. 
tarafından
İşin var desene Aslım sar babasının başına keyfine bak boşver :)
(13,202 puan) tarafından
Saldım valla annemler vardı yeni gittiler bu saatten sonra babasında :) ama gel gör ki yine de hep tepemde
0 oy
(8,986 puan) tarafından

Ooo bu saatte zor uyur akşam üzeri kestirdi:'(

tarafından
Ee uykusunu aldıysa uyumaz tabii
0 oy
(914 puan) tarafından

Elhamdülillâh uyudu toplama kiz sabah gene oynar :)) ne örüyorsun bu arada

imageben de kendime ıhlamur demledim ayy çok hastayım ya boynumda kireçlenme var sol kulağım yanıyor 

(914 puan) tarafından
Teşekkür ederim kolay gelsin annesi güzel güzel giysin ısınsın:))
(780 puan) tarafından
Canım geçmiş olsun şikayetlerin nedir
(914 puan) tarafından
Teşekkür ederim benim mi şikayetlerim nedir aahaha :) geçmeyen sinüzitim sonrası kronik faranjit oldum şimdi de boynumda kireçlenme vardı onu tetikledi, aşırı bir şekilde sağ kolum uyuşuyor el parmaklarimi açıp kapatırken ek yerleri ağrıyor yani haraket ettirmesem de bir ağrısı var ama şuan bir el bezini dahi sikamayacak durumdayim o kadar çok ağrıyor yani. Bir sene daha boynumdaki kireçlenme atağa geçmişti yine kış ayinda oldu o zaman sürekli kolum ve damarlar şişiyordu bir ev süpürme işi bile maf ediyordu şimdi İnşaAllâh ilerlemez çünkü 1yasinda oğlum var onun astımı var sürekli onunla ilgileniyorum.sabah akşam havasi ver sürekli serum fizyolojik ile burnunu açıyorum bir de benim doğuştan sol kolumda brakial pleksus var yani kas zedelenmesi bu yüzden çoğunlukla sağ kolumu kullanmaktan sağ kolum deformasyona uğramış durumda.
(780 puan) tarafından
Kuzum ya çok geçmiş olsun okurken çok üzüldüm Rabbim yavrunada sanada acil şifalar versin annelik fedakarlık işte öncelik yavrularımız diyoruz elhamdülillah benim kızımda 15 aylık teyzesi daha önce boyun düzleşmesi vardı dikkat edince iyiydim ama doğumdan sonra ister istemez emzirme uykusuzluk kucakta taşıma olunca boyun ağrım ve baş ağrım hiç geçmiyor sanki boynum kulunçlarım odun oluyor çok sertleşiyor elim değip bi doktora gidemedim bende
(914 puan) tarafından
Amin cânımın içi amin;) aynen öyle oluyor vallâhi sürekli çocuk ile ilgilenmekten insan kendisine vakit bulamiyor? Zaten iyileceği varsa da insanın iyileşemiyor ki uykusuzluk ve yorgunluk yüzünden rabbim sana da şifa versin İnşaAllâh:(
0 oy
(12,513 puan) tarafından

İkisi uyudu diğeri yatağında debelleşiyo uyumak üzeredir o da :D ben de karanlık odada pusudaym..:ninja: Uyuyunca film çay keyfisi:D

tarafından
Aman sesini çıkarma :)
(12,513 puan) tarafından
Bin kez geldi yanıma sırf konusmak için geri gitti :D
tarafından
Hahahaha yaa hep aynılar aynı :)
(12,513 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Nörüyon la:D
tarafından
Örgü hahahahah
0 oy
(1,583 puan) tarafından
Çoktan uyudu evimi toparladim camasirlarimi.astim.simdi.cay keyfi yapıyoruz eşimle 
tarafından
Afiyet olsun canım :)
0 oy
(7,300 puan) tarafından

image

babasiyla oyun oynuyorlar :D 

Kolay gele balım 

tarafından
Anam o kel kafasını severim onun maşallah ☺️
(7,300 puan) tarafından
Teşekkürler teyzoş

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 260 göst.
3 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zelihaanne (813 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 236 göst.
28 Mayıs 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Simsek21 (1,347 puan) tarafından soruldu
+2 oy
12 cevap 328 göst.
18 Ekim 2022 Diğer kategorisinde sazh (5,108 puan) tarafından soruldu
+3 oy
27 cevap 454 göst.
27 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,933 soru

11,373,426 cevap

34,855 kullanıcı

...