0 oy
310 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Memleketten ev aldık oraya taşınınca nasıl sığar ım diye düşünmeye başladım ufacık mutfak dolaplar az ortaya ada yaptırsam yer daralır mı diyorum karsı duvara tezgah altından masa cıkan model yaptırsam sabdalyelerini nereye sokucam 

2.salon olacak tek masa olmadan biri geldimi nerde yedircem Bi ramazanda bile davet etsem şuan konsolum yok mutfak geniş olsa belki almak istemezdim ama hem masa hem konsol nasıl sığar bu odaya :((

3.koridorda hol gibi Bi alan yok vestiyer nasıl olur ceket VS asmaya L gibi koridor Allah'ıma şükür evim oldu ama yerleşmek kafamda kaygı yine 2 oda olup büyük olsaydı tmm da 90 metre fikirlere resimlere acığım evinizden örnek fln olsa bayılırım yaa 

11 Cevaplar

0 oy
(14,032 puan) tarafından
Benim evim 45 mt2 bacım :D Amerikan mutfak 3 kişiyiz ve sığıyoruz çok şükür 
tarafından
Helal olsun canım
(1,311 puan) tarafından
Neee :O
(14,032 puan) tarafından
Ciddiyim
(1,311 puan) tarafından
3 artı 1 eve sigamayan ben
-Reklam-
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Benimde 2 oda mutfağım idare eder büyüklükte yatak odam çok büyük kızlarımın yatakları benim yatağım ve dolap var oturma odasında da koltuk takımı var masa kulnmiyorum yer sofrası kullanıyoruz koridor da L şeklinde ama askılık ayakkabılık var ne yazık ki ev bizim değil keşke olsa 
0 oy
(8,947 puan) tarafından
Biz de 1+1 evde üç kız kardeş anne baba büyüdük. Huzurun mutluluğun olsun da sığarsın merak etme. Bir de biz kiracıydık senin kendi evinmiş. İçine girdikten sonra herşeyi usulüne göre yaptırırsın 
0 oy
(7,742 puan) tarafından
Önceki evim 2 odaliydi ama mutfağı kocamandi orda 3 sene yaşadık kızım 1 buçuk yaşındayken çıktık o evden şuan olsa 3 çocukla zor olurdu ama büyük ihtimalle biz salona gecerik oturma odasını kızlara oda yapardık birde balkon vardı onu da kapatıp oğluma oda yapardık

Bu arada hayırlı olsun güle güle oturun inşallah 
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Benim aldığım ev de yemek masası sığmıyor Amerikan mutfak orayida kaapttircam kalabalık gelen misafire yer aofrasi kurcam evim nasıl müsaitse yani 
0 oy
(986 puan) tarafından
Benimde 2+1 evim var.mutfagim büyük masayı oraya koydum,salonum da büyük çocuk odam küçük maalesef.
0 oy
(582 puan) tarafından
Biz 140m2 3+1 evden taşındık 105m2 2+1 eve çok rahat sığdık. Eşyalarda bir miktar eleme yaptık çözüldü problem. Mutfakta mobilyada giyim kuşamda eskiyen ürünlerimizi letgo ya da dolaptan sattık erittik fazlalıkları.
tarafından
Mutfağın nasıl peki
(582 puan) tarafından
Mutfağı M2 olarak bizim eski evden daha küçüktü ama daha yapılı ve daha fazla kapaklı dolabı var. Orta alan çok küçük mutfakta masa sandalyemizi koyamadık.
0 oy
(15,823 puan) tarafından
2+1 bizimde 100 m2 salonunda masamda var mutfağımda da var cokk rahat sigiyoruzz 5 kisiyizz kullanışlı olup olmaması önemli gelenler çok beğenir evimi 2+1 gibi degill diyeee
tarafından
Resim atma durumun varmı canım yemek masalı odan ve mutfak için bu iki yer kafama takılıyor çünkü
0 oy
(13,120 puan) tarafından
2+1 90 m² eve üç kişi sığıyoruz yatak odası çocuk odası salon mutfak banyo tuvalet gereksiz eşya doldurmak yerine eve göre seçip yap ben salonda masa kullanmıyorum sadece mutfakta banklı masa takımım var yer tasarrufu sağlıyor salonumda da tv ünitesi ve koltuk takımı var yetiyor bize 
0 oy
(11,279 puan) tarafından
Benim tasinacagim yer de küçük canım Kapı direk mutfağa açılıyor koy evi hol yok vestiyer yok ceket asmak için duvara askilik aldım o şekil kullanabilirsin masa ve konsol için bisi diyemem bende tv ünitesi yok onun yerine konsol almıştım o şekil kullanicam yer sofrası kullanıyoruz mutfak da küçük 1 erzak dolabı bide banyoda dolabim vardı onu da mutfakta kullanıp açık raf yaptiricam artık eve göre şekil alcaz düşünmek tasinmaktan zor gercekten
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Hahaja anlattığın benim ev hemde 90m² zor gerçekten de rabbim babada büyük ev nasip etsin çıkayım diyorum 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 92 göst.
7 Haziran 2023 Moda kategorisinde Asyahatunnn (430 puan) tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 395 göst.
5 Mart 2022 Diğer kategorisinde 021821 (1,410 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 307 göst.
22 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Birdirbir (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 75 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,374 puan) tarafından soruldu

380,171 soru

11,380,909 cevap

34,874 kullanıcı

...