0 oy
653 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,706 puan) tarafından

image

image

Kızlar eşimin elindekiler nedir acaba başına gelen varmı bir aya yakındır çoğaldı sürekli kaşınıyor ne sürse geçmiyor artıyor acaba ne olabilir şeker yada eğzama veya başka bşy olablrmi lütfen yardım edin eşim perişan ne sürsem geçmiyor tavsiye edeceğiniz bşy varmı 

Not eşim 100 kg şeker olablrmi acaba 

18 Cevaplar

0 oy
(3,615 puan) tarafından
Egzama gibi geldi bana valla cildiyeye sıra yokki git desem.

Eczaneye sor en iyisi
(1,706 puan) tarafından
Doktur ilaç yazdı geçmedi
-Reklam-
0 oy
(1,706 puan) tarafından
Kızlar cvp veren yokmu
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Egzema ya benzettim ama sedef te olabilir doktorun görmesi gerek bence 
0 oy
(626 puan) tarafından
Evet seker olabilir ayrica şeker hastalarının en ufak yarasının iyilesmesi aylarca sürebilir egzema ise de su ile temasini en aza indirmeli
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Mantara benzettim canım iyi bir dermatolağa gösterin 
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Mantar bu ablamın elleri böyle olmuştu özelikle suya koyunca daha beter oluyordu tedavi oldu geçti 
0 oy
(968 puan) tarafından
egzama askoom
0 oy
tarafından
Egzama bu aynısı kayınpederimde vardı çok ilaö kullandı geçmedi en son aktar bir karışım yapmış geçti
0 oy
(741 puan) tarafından
Egzama gibi kaşınti varmı
(1,706 puan) tarafından
Evet var
0 oy
tarafından
Mantara benziyor 
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Geçmiş olsun bilgim yok
0 oy
tarafından
Mantara benziyor babamda vardı ama egzama da olabilir 
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Egzamaya benziyo canim kasiniyosa bide zatem cok zor gecer. Yedigi seylere de dikkat etmesi lazim . Ne zamandir var bu sekilde. Kottizonlu kremleri bilincsiz fazla kullanmayin universite hastanesine falan gidemez misiniz
0 oy
tarafından

Egzamaya benziyo bendede var doktora gitsin benim kullandiim krem bu birsuru krem kullandim hic biri bunun kadar iyi gelmedi bana 

image

0 oy
(6,047 puan) tarafından
Mantar bu eşimde de var yıllardır hemde 
0 oy
(1,159 puan) tarafından
Mantar bu egzama degil egzama tam olarak bu sekilde olmuyor cok benziyor ama değil mantar 
0 oy
tarafından
Şaka gibi aynısı bende de oluştu kaç gündür geçmiyor baş parmakla işaret parmağımın arası ve çok fena kaşınıyor kupkuru bir de kaynanam dedi sarımsak ve zeytinyağı sür ve şuan onu yaptım üzerine de buzdolabı poşeti sardım sonra bezle sardım kaynasın falan diye bakalım yakıyor şuan sizde bir deneyin belki düzelir çok kötü ya vala 
0 oy
(899 puan) tarafından
Geçmiş olsun egzamaya benziyor kullanmadiysaniz bir de travazol kullanmayı deneyin 5 gün kullanın

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 86 göst.
5 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gazel 25 (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 104 göst.
22 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Pampers (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 263 göst.
5 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 126 göst.
5 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,385 cevap

34,884 kullanıcı