0 oy
136 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (516 puan) tarafından
İnfulenza testi yaptik negatif çıktı salgin var dedi dr ozele götürdüm devlette cok sira var diye. Surup verdi 4 saat araliklarla ates düşürücü ver dedi veriyorum anlik düşüyor sonra tekrar cikiyor özellikle aksam üstü basliyor suan bile 38 39 bu aralar basina bu sekilde gelen oldumu ve son 2 aydir butun hastaliklari atesle geciyor acaba altinda farkli birseymi yatiyor 

4 Cevaplar

0 oy
(2,387 puan) tarafından
Bizde öyleydik büyük kızımla 8 aylık oğlum ateşten mahvoldu. Düşürüyorum çok geçmeden yine çıkıyordu. 4 5 gün sürdü böyle çok fena bi salgın
(516 puan) tarafından
Antibiyotik verdimi dr bizimki vermedi kaninada bakmadi.
(2,387 puan) tarafından
Verdi kızıma da oğluma sadece ateş düşürücü veriyorum
(516 puan) tarafından
Sagol canim
-Reklam-
0 oy
(52 puan) tarafından
Benmde 3 yaşında oğlum öyle canım doğum için anneme geldim 1 aydır burdayız 1 ayda 3 tane antibiyotik kullandım sürekli boğaz enfeksiyonu yaşıyoruz ateşi çıkınca günlerce düşmüyor bu ara bi çok kişi aynı şeyi söylüyor ilaçlarını düzenli kullan sıcak bölgelere havlu ıslat koy ama duş falan aldırma ateşi ani düşürmek iyi değil. Çok geçmiş olsun. 
(916 puan) tarafından
Geçmiş olsun resmen yazıcaktim bizi anlatmissiniz 2bck yaşında 1aydir ateş boğazı kızarık ve bizde 3.antibiyotkle çok şükür duzeldik şuan hala genizleri tıkalı ama ateş yok şükür ay bebeler hasta olmasin çok üzülüyorum ya :( ins tekrarlamaz bizimde bakalim resmen 1ay oldu süzüldü çocuk zapzayf kaldı iştahı gitti
(52 puan) tarafından
Ozgen bana dediysen teşekkür ederim size de çok geçmiş olsun evet benm oğlumda çok zayıfladı zaten herşey yemeyen bi çocuk makarna pilavla ayakta duruo kilo almıo aksine habire kilo verio bağırış çığırış çorba içiriyorum. Bende öyle oğlum hasta olunca inan başında durup ağlıyorum söyledikleri de beni çok etklior anne ben neden hep hasta oluyorum dio bide ağzının içi yara oluo bu sene sürekli bu ateşlerle birlikte ordan bi korku kaldı hem onda hem bende öyle olmasından çok korkuorum dediğin gibi çocuklar hasta olmasın hiç kıyamıyorum.
(916 puan) tarafından
Ya doktor birde bize iyileşince alerji testi yaptırın dedi ama gidemedik çünkü hala genizleri dolu oksuruyo alerji testi nasl yapiliyoki
(52 puan) tarafından
Bilmiorum ki canım. Sorundan alakasız bende dün gece hast yattım doğum için 2. Bebeğimi dünyaya getirdim bi kızım oldu. Zor oldu ama şimdi iyiyiz çok şükür
(516 puan) tarafından
Alerji testini kanla bakiyorlar canim alerji demek illa yemege alerjisi var demek degil. Yani alerjik bebek bağışıklığı düşük en ufak salginda hasta olan vs bizde yaptirdim çünkü egerki tek bir testte cok cok yüksek çıkarsa alerji sorunu ozaman birseylere alerjisi var detayli alerji testi gerekiyor diye biliyorum
0 oy
(442 puan) tarafından
Bizde öyle olduk 4 gün sürdü ateş ilaç etkisi geçince tekrar çıkıyordu ılık duş aldiriyordum o anda birde soğuk kompleks uygulaması yap bizede salgın demişti 4 gece 5 gündüz sürdü baya inat bir ateş 
(516 puan) tarafından
Peki dr ne dedi kan falan aldimi
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Salgindan kaynaklı canım bizimde öyleydi birde geçmek bilmiyor 
(516 puan) tarafından
Dr goturdunuzmu ne ddi dr
(7,376 puan) tarafından
Salgın dedi canım ilaç verdi o kadar biz eşim ben kızım hepimiz hastalandık 1 buçuk aya yakındır hepimiz hastayız geçmekte bilmiyor

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 126 göst.
23 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 44 göst.
7 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minikii (490 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 63 göst.
12 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,399 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 68 göst.
28 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nurlanin anasi11 (382 puan) tarafından soruldu

379,959 soru

11,374,275 cevap

34,857 kullanıcı

...