0 oy
176 göst.
Diğer kategorisinde (287 puan) tarafından
Az önce ciğeri 5 para etmez insanlar yüzünden sinir krizi geçirdim, avazım çıktığı kadar bağırdım kontrolden çıktım, eşim sakinleştirdi şuan iyiyim çok şükür ama karnımdaki çocuğu korkuttuğum için vicdan azabı ve çaresizlik hissediyorum. Kur'an okuyup telafisini yapmaya çalışacağım, ne okumalıyım ne yapmalıyım bilemedim ki...;(

6 Cevaplar

0 oy
(8,775 puan) tarafından
Noldu ki.....
(287 puan) tarafından
Çocukluk travmalarıma uzanacak kadar eski biri... Hayatı boyunca sivri dilli kıskandığını hemen belli eden bir kan bağlı akraba. E tabi hayatım boyunca duygularım istismar edilip varlığım görmezden gelinip ısrarla sonsuz saygı beklenince, buna yetişkin egosu deniyor. Bu kişiyi neden evime davet etmemişim, konu buymuş. Halbuki o sivri dilini ben evlenirken de bana gösterip inanılmaz hakaretler savurmuştu, daha sonra bi gün ona beni ağlattığını söylediğimde bunu küçümsemişti, ramazan iftarında bana sen kimsin ki dedi, ben sana ahlak öğretiyorum sen bi de öğretmen olacaksın gibi aşağılık hakaretlerde bulundu. Ben de bu kişiyi hayatımdan çıkardım ve şimdi annesi bana çıkmış durduk yere dıyo ki neden onu evine davet etmiyorsun neden küssün, o senin akraban dediyse ne olmuş yani. Ben de ona özür dilemeden evimden içeri giremeyeceğini daha fazla ısrar etmemesini söyledim. üzerimde inanılmaz baskılar kurdu, inanamıyorum bu yaşadıklarıma gerçekten, şaka gibi. Aslında asla umursanmayacak insanlar ve ben bu kişiyi zaten çıkardım hayatımdan çok mutluyum, ama sevdiğim öteki akraba bana bunu nası yaptı karnımdaki çocuğu da mı düşünmedi. Çocuğumu yalnızca ben düşünürüm ki, onu sadece ben koruyabilirim, ve bu konuda daha iyi olmalıyım.
(8,775 puan) tarafından
Sen agizlarinin payini vermediğin sürece dış kapının dış mandalları hep konusur hic susmaz onları susturmak için diş göstermen gerekiyor o zaman agizlarini acamazlar bebeğin olcak onu elbet en iyi sen düşünür korursun o yüzden bu insanları hayatından cikararak baslamalisin ilk önce seni üzen kim varsa öz annen baban olsa eyvallah etme
(287 puan) tarafından
Ben öz babamı bile beni sokağa da atmış olsa dayaktan geçirse bile şimdi yine baba derim özür dilemeyi bilmez ama şimdi iyilikler yapmaya çalışır. Öz babama böyleyim diye elaleme de sonsuz hak verecek değilim, anam babam bile değil ne beslemiş ne büyütmüş... Mesajın için teşekkür ederim...
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayetel Kürsi nas suresi Felak süresi 7 kez 
(287 puan) tarafından
Allah razı olsun
tarafından
Cümlemizden isnallh canım
0 oy
(103 puan) tarafından
Canim benim sinir krizi gecirmissin ve bagir cagir yapmissan erken doguma gidersin dikkat et  aman aman degmez kimse icin kendini yipratmana
(287 puan) tarafından
Haklısın, bak  ... Ay Allah'ım korusun;((
0 oy
(11,153 puan) tarafından

Bunu kaydet canım hem hamileliginde hem bebegin doğduğunda sana çok faydası olacak inan bana aç sesli dinle oku bebeğine dinlet karnını ufalayarak salavat getir Meryem ve yusuf suresi var onu dinlerdim hamileligimde ben hatta bakara dinlemek bile çok ferahlık veriyoe
tarafından
Olsun canım yapacak bir şey yok tekmelerinden belli zaten :))
(11,153 puan) tarafından
İnsan hamileligini özlüyor kız benim çok rahat geçti özellikle akşam eşim geldikten sonra hareketlenirdi dışarıdan net belli oluyorsa videosunu çek  :)
tarafından
Ben özlemem canım ya hamileliğin başından itibaren felaket hiç bişey yiyemedim hep kanamayla geçti stres stres bittim hayırlısı olsun valla zayıfım belli oluyoda tam kamerayı açıyorum duruyo :))
(11,153 puan) tarafından
Hayırlı dogumlarin olsun canım sağlıkla doğsun da insallah
tarafından
Amin canım amin inşallah
0 oy
tarafından
Hormonların da etkendir canım yoksa beş para etmez insanlar için yavrunu riske atmazsin bişey olmaz Allah'ın izniyle süreler dinle sende bebişte rahatlar 
(287 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(4,651 puan) tarafından
O tür insanları hayatından çıkar ve dua et sana ileşemesinler. Allah'ım şerli insanlarn şerrinden ve kötülüklerinden sana sığınırım diye. 
(287 puan) tarafından
Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 103 göst.
30 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 82 göst.
20 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Eliffff05 (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 55 göst.
20 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Eliffff05 (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 163 göst.
19 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde prens.annesiyim (89 puan) tarafından soruldu

378,258 soru

11,321,611 cevap

34,766 kullanıcı

...