0 oy
129 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (58 puan) tarafından
3-4 aydirli bir türlü toparlayamadim gitti. Gene 3 gundurlu çekiyorum . Ateşler içinde yanıyorum ama donuyorum. Elim ayağım asla ısınmıyor tır tır titriyorum. İkiz bebeğim var tek bakıyorum. Artık hastalandikca ağlıyorum daha da çok güçsüz kalıyorum. 25 yaşıma geldim şimdiye kadar bu hastalıklarla ugrastigim gibi hiç bir şekilde uğraşmadım yahuu. Ağrı kesici içince etkisi olunca titreme geçiyor. Etkisi geçince gene aynı. Napacagimi şaşırdım ya 

3 Cevaplar

0 oy
(8,960 puan) tarafından
Bende 2 ay.oldu nerdeyse tam iyileştim derken hooop yine başa öksürmek karnım acıyı artık 
(58 puan) tarafından
Allah acil şifalar versin inşallah ya çok fena gurbetteyim kimsemde yok cildircam artık
-Reklam-
0 oy
(672 puan) tarafından
Geçmiş olsun ya inşallah kurtulursun uzunca süre Bi daha olmazsın millet hep hasta
(58 puan) tarafından
Amin amin hastaneler tıklım tıklım. Hoş bulunduğumuz yerde hastane bile yok. Memlekette hep ozellere gittim ama evime gelince iğneyle idare ediyorum. nasıl bir zamana denk geldik ya
(672 puan) tarafından
Benim çocuklar kötü ikide bir ben yıllardır hasta olmuyorum çok şükür
(58 puan) tarafından
Çok şükür sen iyi ol çünkü onlarla ilgilenecek güç lazım . Ben şuan hastayken hasta olsalar Allah'ım uzak etsin kara kara düşünüyorum nasıl ilgilenirim diye parmağımı kaldiramiyorum. Halsizlik ten
0 oy
(1,150 puan) tarafından
Az once esimle onu konusuyorduk bu sene hastaliklar gercekten gecmiyor bizde ailecek hastayiz kizim perisan oldu valla tam iyi diyorum duzeldik diyorum başa sariyoruz annemle babamda ayni gercekten napcagimizi şaşırdık birde gercekten çok sıkıntılı insani cok zorluyor hastaliklari ayakta geciren esim 2 gundur perisan oldu valla
(58 puan) tarafından
Yapıyorum kuzum onlari.. Allahim bir şifa versin artık 3-5 sene hastalanmayalim. Vücut bile direnci kalmadı
(1,150 puan) tarafından
Ben bunun aşılardan kaynaklandığını düşünüyorum valla
(58 puan) tarafından
Bacım ben hiç olmadım ki :D neyden anlamadım bende
(1,150 puan) tarafından
Vallahi ne bilem anlamadm ama ne olduysa o asilardan sonra geldi basimiza ay kac yildir böyle hastalik cektigimi bilmem ya
(58 puan) tarafından
Aynen öyle bende hiç hatırlamam ya

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 171 göst.
0 oy
1 cevap 69 göst.
0 oy
1 cevap 29 göst.
+1 oy
14 cevap 483 göst.

377,721 soru