0 oy
304 göst.
Diğer kategorisinde (2,055 puan) tarafından
Kızlar  eşimle  boşanma  aşamasındayım insanlar  daha hep  yine  evlenirsin  kafasındalar 2 tane  çocuğum  var  ben artık  istemiyorum  diyorum  yani  kocam ölse  evlen  diyen  olmaz  böyle  boşaninca  niye  bu kafada  oluyorlar anlamıyorum 

12 Cevaplar

0 oy
(14,032 puan) tarafından
Benim annemde yıllarca yaşadı bunu malesef 
(14,032 puan) tarafından
Beni evlendirdi kardeşimi polislik okuluna gönderdi kendi çalışıyor kendi harcıyor kimseyle işi yok rahatça yaşıyor
(2,055 puan) tarafından
İşte bu yaşıma  geldim hala  bana  sormuyor  suçu  bende  buluyor  biz  hicmi  dayak  yeyip  kötü  söz  duymadık mi diyor  elalem  ne der  diye  gitmedik  diyor  bu cahillik  değilde  ne ekakek benim  hayatımı  yaşamıyor  ben  elalemin  o yüzden  bosverdim inşallah  çocuklarım  iyi  şekilde  adam  akıllı büyüyüp  iyi  yerlere  gelir  benim  tek  gayem  onların  iyi  bir  insan  olması ikinci  kocayida  hiç  düşünemiyorum kimseye  güvenim  yok  artık
(2,055 puan) tarafından
Maşallah ne güzel  darısı  benim  çocuklarima  inşallah  inan  elin  oğlundan  daha  çok  iyi  bakarım  çocuklarima  eşimden  daha  çok  erkeğim  bu hayatta
(14,032 puan) tarafından
Sen herkesi boşver kendi yoluna bak herkese tıka kulağını yoksa çok zorlanırsın bir yerden sonra artık zaten tepki bile vermek gelmeyecek içinden merak etme sabırlı ol Rabbim bu ezan vakti yardımcınız olsun inşallah yavrularını sana bagislasin
(2,055 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun sağol  canım inan  öyle  eskiden olsa  takardim  ama  artık  bakıyorum kimin  sözü  bende  ne kadar  ona  göre  tinlamiyorum  babamla  abim izin  verseler ayrı  ev  tutacam ama  vermiyorlar  yaşın  genc  insanlara  güven  yok  diyorlar  oğlun  büyüyene  kadar  otur  diyorlar
-Reklam-
0 oy
(1,293 puan) tarafından
Milletin ağzı torba değil ki büzesin, anca can sıkmayı bilirler. Koca iyi bir şey olsa adı gonca olurdu derdi rahmetli babanem :D
(2,055 puan) tarafından
Aynen  öyle  yani  birde  benim  zaten  iki  tane  çocuğum var  ortada sanki  kalmışimda  daha  ne kocası  çocuklara bile  farklı  gözle  bakan  var
0 oy
(663 puan) tarafından
Çünkü evliliği o kadar kutsuyorlar ki, ekmek su gibi. Olmazsa öleceğinizi düşünüyorlar. Düşünmeye bile değmez. Kafanız rahatlar evlenirsiniz de, hiç evlenmezsiniz de kimsenin haddi değil. He deyin geçin.
(2,055 puan) tarafından
Öyle  ben  laflarını  verip  ağızlarını  kapattıriyorum  dul olanları  farklı  görüyorlar
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Maalesef çok haklısın,dul kadın olunca algılar değişiyor 2 çocukla sahip çıkan olsun deniliyor ama birinciden fayda yok ya ikinci de öyle olursa kadin bıkmış usanmış evlilikten tiksinmis ama bunu düşünmezler
(2,055 puan) tarafından
İşte  anlasalar sanki  Bn hem anne hemde  baba  olamıyorum
(5,406 puan) tarafından
Annelere mi gittin
(2,055 puan) tarafından
Evet  annemdeyim  benide  çocuklarıda  istemiyor  evine  geri  dön  diyor  yaşın genç  diyor  biz  hiç mi dayak  kötülük  yemedik  diyor  tek  arkamda durmayan  annem
(5,406 puan) tarafından
Aklınca iyilik yaptığını sanıyor yazık,
0 oy
tarafından
Çünkü millete göre boşanmış kadın olmamalı kadın dediğin evli olmalı illa bir erkeğe bağlı olmalı düşüncesi var maalesef 
(2,055 puan) tarafından
Öyle bu yüzden  insanlarin  çoğu  senelerce  nelere  katlanıyor  şu  süreçte  çoğu  tanıdığım  senelerce neler çekmiş  halada  çekiyorlar  ama  işte  çocuklar var  elalemin  ağzına  laf  vermemk  için  deyip  susuyorlar
0 oy
tarafından
Allah kımseye vermesın de esı olene de aynılar sadece bıraz bekliyorlar sanırım oda yıne elalem ne der kafasından yıksa anında o zamanda yaparlar baskıyı şuursuz bizim mılletımız
(2,055 puan) tarafından
Öyle  gerçekten  evet  kocası  ölenede  bakıyorlar  evlensin  kafasındalar
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Bosaniyorsun ya dul olacak afedersin or.... Falan olma diye geri kafalılar kadınını kadın geriyor 
(2,055 puan) tarafından
Aynen  sanki  evli  olanlar  yapmıyor  dullar  yapıyor  öyle  şeyleri
0 oy
(1,747 puan) tarafından
Birinciden hayır gelmemiş ikincide şüpheli o  yüzden tehlikeli ikinci evlilik sanki olsada iyice düşünüp taşınmak gerek
(2,055 puan) tarafından
Cesaret  edemiyorum edemem  edenlerde  nasıl  ediyor  hiç  bilmiyorum  Allah  herkese  iyi  insanlar  denk  getirsin
(1,747 puan) tarafından
Doğru valla

Amin inşallah ❣️
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Bi kadın illa erkeğin eline bakarak yaşamak zorunda olmamalı gayet kendi ayakları üzerinde durup çocuklarına bakabilir 
(2,055 puan) tarafından
Evet  öyle  anlamıyorlar  anlasalar  işim  olsa  bu kadar  evlen diye  laf  edemezler
0 oy
(7,951 puan) tarafından
Kaç yillik evliydin
(2,055 puan) tarafından
8 yıllık  halbuyse  insanlar  artık 40 senelik  evliliklerini  bitiriyor
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Seni evlendirmeye ne meraklı bu millet 
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Sanki başkasiyla evlenmek icin bosaniyorsun. 
(2,055 puan) tarafından
Evet  öyle  gerçekten

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 285 göst.
+1 oy
9 cevap 433 göst.
0 oy
7 cevap 221 göst.
1 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 913 göst.
16 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,785 puan) tarafından soruldu

380,044 soru

11,376,610 cevap

34,862 kullanıcı

...