0 oy
1,776 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar kiraciyken ne tür birikim yapıp ev aldınız   . Yada eşinizin ailesi veya sizin aileniz yardımcı oldumu   . Yada nasıl bir yol izlediniz de kendi evinizi aldınız :ermm:. Fikir verir misiniz artık kirada oturmak istemiyorum açıkçası  .

24 Cevaplar

0 oy
(492 puan) tarafından
Bir evimden aldım.canım ben şükürler olsun ilk çekilişte bize çıktı 
tarafından
Çekilişle mi oluyor canım bilgilendirirmisin nasıl oldu ödeme seçenekleri nasıl
(492 puan) tarafından
Canım çekilişli sistemde var çekilişsiz sistem de var Ben çekilişli ye katıldım 200.000 liralık eve girdim 200.000 liralık ev için 18 milyar işlem ücreti alıyorlar yani 18 milyar faiz verdiğini düşün Onun haricinde ekstra 10 bin lira da peşinat verdi ödemelerini kendin ayarlıyorsun zaten her ay 1.900 lira taksit ödüyorum 6 ayda bir çekilişleri oluyor ilk çekilişte ilk kişi olarak ismimiz okundu çok şükür Eğer çekilişte çıkmasaydı en geç 2 sene sonra direk evi bize alacaklardı Kredi çekmekten daha mantıklı gelmişti bize
tarafından
Hee hayırlısı olsun inşallah cnm ağız tadıyla oturmak nasip olur inşallah
-Reklam-
0 oy
(156 puan) tarafından
Biz dün ev aldık kayınpederimin tazminatı vardı 100 milyar boze verdi bizimde 30 bin birikiminiz vardı onla aldık ama ayda 2 bin 2 bin kayınpederime para odicez aynı kredi gibi aldığımızı odicez
tarafından
Ağız tadıyla oturmayi nasip etsin rabbim . Darisi bize inşallah
0 oy
(2,181 puan) tarafından
zar zor yetistiriyoruz zaten ufak ufak ne birikirse oyle birikim yapmaya calisiyoruz. babamin evlerinden umitliydik satar da verir diye o da kiraya verdi aylik bize gonderecekmis oyle biriktiririm artik
tarafından
Hayirlisi olsun inşallah cnm
0 oy
(230 puan) tarafından
1.5 yıl oldu evleneli düğün takıları bide eşimin de benimde arabam vardı birini sattık birikim de yaptık 170 tl de kredi cektik aldık evi cok şükür ama kiracı var tasınamadık evimize kiracı cıkmıyor nası cıkarıcaz bilmiyorum vala ev aldıgımı anlayamadım daha
tarafından
Hakkında hayırlısı olsun cnm

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 301 göst.
30 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Gamzenur25 (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 699 göst.
1 Mart 2021 Aile kategorisinde Eda (195 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 372 göst.
21 Aralık 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde mertmirzaninannesi (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 418 göst.
9 Aralık 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,234 soru

11,413,267 cevap

34,957 kullanıcı

...