0 oy
81 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (573 puan) tarafından
Kızlar 11 aylık bebeğim var ateş öksürük hapşuruk burun tıkanıklığı ve akıntısı için çocuk doktoruna götürdük do.muz gribi dedi ventolin(nefes açıcı) oseflu (grip virüsü tozu) bir de azomax antibiyotik verdi bebeğim sık hasta oluyor daha 27 aralıkta bronşit ten kurtulduk derken 6 ocakta bu grip çıktı oseflu dediğim toz su ve ya mama içime katıyorum ama tadı çok berbat koyduğum şeyim tadını acılaştırıyor bebeğime zar zor yarısını içirebiliyorum kısacası bu durum başına gelen anneler ne yaptınız geçmesi için antibiyotik ve ilacı bu ara çok çok fazla kullandık 11 aylık olmasına rağmen 12 şişe antibiyotik 5 tane de iğne antibiyotik kullandık nolur bana yardım edin çok canım sıkılıyor bebeğimin sık sık hasta olmasına bir de evden neredeyse hiç dışarı çıkmam bir aylık market alışverişi için gidersem giderim çok çıkartmam evde durduğumuz halde neden bu kadar hasta oluyor anlamadım :(

4 Cevaplar

0 oy
(67 puan) tarafından
Canım her yıl eylül ekim ayında influenza yani domuz gribi asisini yaptırmakta fayda var çok geçmiş olsun 
(573 puan) tarafından
Aslında aklımdan geçti ama bebeklere özel var mı onu bilmiyordum birine de sormadım :(
(67 puan) tarafından
Tabi iki doz uygulanıyor tabi çocuk doktoruna danış o bilir dozunu ben yanlış yönlendirmeyeyim ben oğluma yaptırdım
-Reklam-
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Düzgün bir doktor bul ve götür çocuğu takviye birseyler verir bünyesine güçlendirecek 

Okadar antibiyotik nekadar zararlı kuzum bir tarafı yapalım derken diğer tarafı mahvediyoruz 
(573 puan) tarafından
Evet canım gitmediğim doktor neredeyse kalmadı :(devlet hastanesi özel hastane belki 10 belki 15 farklı doktora götürdüm en son bu doktoru buldum ilaç meraklısı değilim ama böyle geçecek dedi verdi iğne antibiyotik yazan doktorumuz buydu ondan sonra gerçekten düzeldi hırıltısı falan kesildi ama bu seferde grip çıktı
(4,983 puan) tarafından
Ahh be kuzum mahvolmuş çocuk
(573 puan) tarafından
Aynen canım valla çok canım sıkılıyor 1 ayda iki kere hasta oluyor neredeyse bir de alerjik durumu geniz eti de var doktor bu büyüyüne kadar çekeceksin dedi
0 oy
(10,450 puan) tarafından
Dün benim kıza kondu enfluvir verdi dr şurup formunda tek günde etki gördük elhamdülillah şurup daha kolay verılıyor
0 oy
(2,947 puan) tarafından
Çocuk alerji uzmanina götür

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 50 göst.
30 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Zeynopy (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 30 göst.
31 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Damla berna (1,752 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 53 göst.
0 oy
5 cevap 167 göst.
9 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Damla berna (1,752 puan) tarafından soruldu

381,381 soru

11,417,914 cevap

34,972 kullanıcı

...