0 oy
274 göst.
Diğer kategorisinde (135 puan) tarafından
Of bazen gerçekten bunaltiyor. Sürekli benimle oynamak istiyorum nasıl kendi kendine oynamaya alıştırabilirim. Birde bir cümle söylüyor tamam annecim desem kabul etmiyor illa o cümlenin aynısını tekrar edeceksin. Bazen dediğini anlamıyorum evet yavrum evet annecim diyorum ama onu kabul etmiyor ama dediğini de anlamıyorum o zamanda hircinlasiyor

15 Cevaplar

0 oy
(1,088 puan) tarafından
Aynı dertten bende muzdaripim valla varsa çaresi bende bileyim
-Reklam-
0 oy
(13,887 puan) tarafından

3 yasinda halaa alışamadı benle oymak istiyor hep bazen umursamıyorum bı sure gidip tek başına oynuyor ama sonra tekrar geliyor oynamak için kısır döngü içindeyiz:)

0 oy
(3,765 puan) tarafından
Oynamiyolar oyuncakla bile oynamiyolar işleri güçleri TV bulaşık makinesi çamaşır onları kurcalamak
0 oy
tarafından
Kızım 16 aylık oynamadan oyuncakları kafama firlatir
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Benim kziimda abisiyle oynamak istiyor hatta butu n oyuncakları almış istiyor abisinden. Abisi okula gidince kızım tek oynuyor .. ben iş yapsam kızıma diyorm sen oyna bem sana bakiyorm Tamm diyor kendi kendine konuşuyor bebeğini yatırıyor bem ona öğrettim oda uyguluyor.. sürekli oyuncaklarla konuşuyor ben geliyorm    anne bak bebi altına yapmış diyo:) hadi temizle diyorm oda yapıyor bem Gidiyorm tek alışıyor malesef ama hiç paylaşımcı deyil 
0 oy
tarafından
3 buçuk yaşında hala aynı. Bazen bikiyorm çünkü asla ama Asla yetinmez iki saat aralıksız oynasam bile kalktığımda başa sarıyor. Sanırım okula başlarsa geçer 
0 oy
(7,586 puan) tarafından
Beniki 3 yasinda daha kicimdan ayrilmiyo bacimsu
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Ay vallahi billahi 28 aylik herseyi benle oynicak illa. Valal gunduzleri isim varken saliyorum bi iki saat. Diyorum iyna. Hem islerimi yapiyorum bi yandan beni istiyor az viraz oynuyorum geri yaoiyorum. Ben oynarsam oyuncaklariyla oynuyor. Zaten onlarldan da sıkılmış durumdam en iyi oyuncagi benim. 
0 oy
(194 puan) tarafından
Bnmki 1 buçuk yaşında  kendi kendine oynuyor  baştan öyle alıştırdım 
0 oy
(1,054 puan) tarafından

Benimki de çok anneciydi şimdi iki buçuk yaş olacak az kaldı 

Ben mutfakta yemek yapsam oda orda yer oyuncaklarıyla oynar başka odada değil zaten başka odada ben istemem tehlikeli şeyler yapabiliyor mesela koltuk tepesine çıkar atlar 
0 oy
(264 puan) tarafından
Aynen csnım kendi oynamıyor arada bebeği var onla oynuyor konuşuyor başka yok 
0 oy
(1,847 puan) tarafından
O yaşta çok zor bence. Oğlum 3 buçuk yaşında yeni yeni kendi oynamaya başladı belki 1 aydır falan. Ama o da maksimum 5 dk
0 oy
(3,095 puan) tarafından
17 aylık kızım kendi kendine oynuyor top atıp tutuyor tencere tava kaşık ne bulursa oturup oynar 
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Tek oynasın diye dünyanın oyuncağını aldik ama malesef işe yaramadı 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ahahah bu resmen benimki mesela diyoki anne sarı araba orda evet annecim diyorum anneeee sarı araba orda diyo evet oğlum diyorum sinirleniyo illa aynısını söylicem:D valla ben gitmiyorum artık şuan işim var san ayemek yapıcam yada evimiz pis olmuş temizlicem falan diyorum bu sefer odanın kapısını kapıyo çıkmıyım diye 10 dk oynuyorum sonra aaa ben mutfakta yemeği pişirip hemen geleyim diyorum karambolde kaçıyorum :D

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 242 göst.
25 Mart 2023 Diğer kategorisinde Esmosum (7,719 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 77 göst.
9 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde 3434istnbl (140 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 94 göst.
3 Mart 2022 Diğer kategorisinde Aye1 (436 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 186 göst.
18 Mart 2021 Aile kategorisinde Muhammedelifmertomer (49 puan) tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...