0 oy
123 göst.
Diğer kategorisinde (218 puan) tarafından
Kızlar ek gidaya başlarken mama sandalyesiydi tabagiydi şu bu ne kadar tutuyor bilgisi olan alan var mı 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
En düşük mama sandalyesi 300 vardır ben hiç bişey almadım ne tabk ne sandalye bez serip önünde kendi kendine yer
(218 puan) tarafından
Ama tabak bizimkileri kurabilir veya ağzına götürse damagina zarar verebilir diye mama tabağı şart diye düşünüyorum
tarafından
Vakumlu olanlar olabilir kaşık aldım bu arada bitek bizim kaşıklar agzını tahriş eder diye
-Reklam-
0 oy
(1,892 puan) tarafından
Ek gıdaya başladım ama bebeğim daha oturamıyor o yüzden hiç sandalye tabak vs lazım olmadı yastığını biraz yükseltip mama kaşığıyla veriyorum 
(218 puan) tarafından
Anladım canım ama oturması içinde destek olur diye düşündüm
(1,892 puan) tarafından
Eğer oturamıyorsa kayar ama içinden
(218 puan) tarafından
Bir yere yaslaninca oturuyor canım
(1,892 puan) tarafından
Haa destekli oturuyorsa olur tabi. Bime mama sandalyesi geliyor yarın ona bir bak istersen
0 oy
tarafından
düzenlendi

image

1 yıl oldu ben onları alalı,  eminim şuan daha pahalıdır.  İnternetten fln bi bak 

(218 puan) tarafından
Ne kadara aldın toplam canım birde gerçekten gerekli mi
tarafından
Mama sandalyesi dışında hiç biri gerekli değilmiş,  tabağını daha kullanmadım bile hjgjgh meyve emziği almıştım bak o güzel.  Bi ton  silikon kaşık  ,tabak,  damlatmaz bardak aldım ama olmasa da olurmuş. Mama sandalyesini babam aldı ama diğer şeyleri ebebekten bin tl yi geçkin almıştık
(218 puan) tarafından
Canım tabağı felan atabilir veya ağzına götürmek isteyebilir diye vakumlu düşündüm kasıkta öyle kafasına felan vurur veya atar diye mama kaşığı iyi gibi başlangıçta sanki ilk deneyimim ondan bilmiyom
tarafından
Evet kaşık başlangıç olarak çok iyi
tarafından
Resmi ekledim canım,  aldım ama kullanmadım
0 oy
(894 puan) tarafından
Markasına göre değişir tabağı da mama Sandalyesi de kaşığı da... mesela en uygun mama sandalyesi e-bebekte fiyatı 200 lira hepsiburada da aynı fiyatta satiliyor. Bugün fırsat çadırı var yine hepsi burada da 40 liraya mama tabağı var weebaby silikon kaşıkla 40 50 lira olmali em uyguna bu sekilde kapatabilirsiniz yoksa 3 bine de mama Sandalyesi var 500 liraya da mama kaşığı var
(218 puan) tarafından
Haklısın canım en uygunu markaya gerek yok bence bebek ne bilsin markayı hani işine yariycak şekilde
(7,447 puan) tarafından
Mama sandalyesi konusunda biliyorlar ya benim oğlum rahat etmediği için hem korforlu hemde daha güvenli almıştık hediye gelen bir tane vardı oturmak bile istemedi mama sandalyesinde güvenlik özellikle önemli büyüdükçe hareketleniyorlar çünkü
(218 puan) tarafından
Tamm canım sağol
(7,447 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
tarafından
Tabak almadım çatak kasik aldım bı de mama sandalyesi.Mama sandalyem 450 ye almıştım .Kaşık çatalı da 30 a almıştım.

Blw yaptığimiz için mama tabağına gerek duymuyorum çünkü yere atiyolar tabagi ya da oynuyorlar .
(218 puan) tarafından
Vakumlu düşünüyorum canım blw de deneyimime göre deneyeceğim
0 oy
tarafından

Canim e bebekte ek gıda alışverişi 450 tuttu. Mama sandalyesi civilden 320 ye slmistim.

Ben betten yapıyorum alisverisi
(218 puan) tarafından
Aynrn bende o fiyatlarda buldum canım en uygun olanları
tarafından
Canım meyve sebze emzigi, silikon kaşık,  vakumlu tabak (en ucuzu oydu) akıtmayan  suluk, bebe irmik unu, yulaf unu, pirinç onu, 3 lü hurma özü,  3lu  keçi boynuzu pekmezi özü, renkli su  bardagi ( kullanmıyorum şimdilik ilerde kullancam indirimde diye almistim ) cam rende.
tarafından
Bunlari almistim canim e bebekten.
 Mama sandalyeside altında masa olandan almani tavsiye ederim. Çünkü onlar yer sofrasına gorede  ayarlaniyor. Kendinden minderli  bizimki uyguna geldi bize .
0 oy
(1,088 puan) tarafından
Mama sandalyesini 2 sene önce doğmadan almsitim 100 liraydı öyle kaliteli bir seybdehil gerek yok zaten oioi marka tabak kaşık almadkm gerek yok fuzili masraf geliyor bana bir sülük bir babyjim çatak kasik ve silikon kaşık bir de 2li plastik tabak aldım ha birde meyve filesi vardı onuda babyjim almıştım
0 oy
(11,217 puan) tarafından

2. Cocuk masrafsiz oluo hersey vardi zaten :) ilkini de hatrlamiorum 6 yil oldu

0 oy
(4,969 puan) tarafından
Bn kızım dünyaya gelmeden önce almıştım bimden o zmnlar 65liryadi  ama tabak falan öle almadım cnm 

İlgili sorular

0 oy
46 cevap 721 göst.
16 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Demet2011 (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 534 göst.
14 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 452 göst.
3 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 290 göst.
21 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yeni.bir.anne (1,072 puan) tarafından soruldu

379,893 soru

11,372,386 cevap

34,855 kullanıcı

...