0 oy
503 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kizlar nbysnz ?? 

Ben elmalı turta yaptim bebisi salliyorum cay demledm film izliyoruz kocacikla sizler nbysnz 

image

11 Cevaplar

0 oy
(119,282 puan) tarafından
afiyet olsundu baby
-Reklam-
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Afiyet olsun  canım

Oglum uyuyor bende uzanmisim keyif yapıyorum
0 oy
tarafından
Afyet olsun cok guzel gorunuyor bende istiyorum bende 
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Afiyet olsun cnm eline saglik
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Ohhh afiyet olsun .bende mutfağa gittim su içmeye 5 tane çokomel gömdüm Allah affetsin ahsjd :D camdaki kızı izliyorum güya randevumuz vardı eşim olacak adamcağız uyudu koltukta ahshd :D 
(4,155 puan) tarafından
Allah tan şu içmeye gitmişsin cnm masallah bende acıktım yaa
0 oy
(8,897 puan) tarafından
Beş günlük bir oğlum var. Uyumuyor. Mahvoldum. Emzirmekten memelerim ağrıdı. Mamayı içmiyo. Gazı mı var anlamıyorum. Napıcam bilmiyorum :(
(1,092 puan) tarafından
Gazi vardır kuzum YouTube da love diye bir masaj tekniği vardı azıcık zeytinyağıyla karnına güzel bir masaj yap bide duş aldır rahatlar . Bide biogaia kullan mutlaka oda probiyotik ilaç değil çok güzel gaz ciksrttiriyor
(8,897 puan) tarafından
Karnına masaj yaptım. İki saat kadar uyudu çok şükür ben de uyandım. Normalde herkes yenidoğan bebeğini uyandırıp emzirmeye çalısır bizimki de tam tersi beni uyandırıyo. Valla mahvoldum şu beş günde. İnşallah bir düzene girer
0 oy
tarafından
Afiyet olsun canım 
0 oy
(11,217 puan) tarafından

Afiyt olsn kac gundur bunu yapcam diorum bende ya:) 

0 oy
tarafından

Afiyet olsun esimi bekliyorum çocukları uyuttum biri odada biri yanımda gazı oldukça uyanıp uyuyor öyle.

0 oy
(7,036 puan) tarafından

imageeeşime kahve verip uyucam ☺️☺️

0 oy
(966 puan) tarafından

Bende kahveli kek yaptim simdi bebeleri uyutuyorum canm ellerine sağlık afiyet olsun

image

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 402 göst.
28 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 447 göst.
0 oy
23 cevap 710 göst.
0 oy
9 cevap 343 göst.
19 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Osmanin annesi (1,169 puan) tarafından soruldu

379,486 soru

11,360,337 cevap

34,838 kullanıcı

...