0 oy
408 göst.
Diğer kategorisinde (256 puan) tarafından
Eşimin arkadaş çevresi çok yoktur. Öyle akşamları arkadaşlarıyla buluşması da yoktur. Sadece her hafta perşembe günleri sohbete gider mi ve o grupta ki insanları da tanıyorum hepsi evli ve sorun çıkaran ortamları yoktur. Fakat bu saat olmuş eşim halen gelmedi eve. Normalde saat 10 da gelirim dedi 2saat oldu halen yok. Mesaj attım cevap yazmadı aradım meşgule attı. Bu normal mi abartarak birşey yok mu sizce ve sizin eşleriniz saat kaçta gelir. 

21 Cevaplar

0 oy
(11,231 puan) tarafından
Eşimin sabit bi saati yok kızsın 7 den önce eve gelmez bazen 9 a yaklaşır yazın da 9 dan önce gelmez aramak gibi huyum yok ev kuşu çünkü hiç takip etmem 
-Reklam-
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Eşim pek sosyal yaşantısı yok iş hayatı var sadece pazarda çalıştığı için bize zor vakit ayırıyor gündüz vardiyasında sabah 7 akşam 7 yani 12 saat tabi yol mesafesinde sabah 6 da gidiyor akşam 8 de eve geliyor 

Gece vardiyasındada akşam 18 da gidiyor sabah 8 de geliyor 
(256 puan) tarafından
Anladım. Benim bu durumu abartmam doğru değil o zaman
(7,376 puan) tarafından
Valla canım bizim İKİmiz birbirimizi zor görüyoruz çok fazla çalışıyor pazarda işe gidiyor çok az görüyoruz
0 oy
(2,605 puan) tarafından
Annesigile ugramassa 5 te geliyor.
0 oy
tarafından
Bazen balığa gider ozaman canı ne zaman isterse gelir, oda ayda 2 yada 3 kere. Diğer günler en geç 6 da evde olur. Izinli günlerini full  bizimle geçirir. 
(256 puan) tarafından
Yani gecikmesini sorun etmeyeyim mi
tarafından
Nereye gittiği ne yaptığı belliyse , bu durum seni zor duruma düşürmüyorsa etme.
(256 puan) tarafından
Gittiği yer güvenli ve kötü biryer değil. Ama yine de saat 10 gelicem deyip bu saate kalması üstüne bir mesaj da yazmaması sinirlendirdi tabi
tarafından
Sen genede hesap sor gelince
0 oy
(1,089 puan) tarafından
Saat 19.45 de işten çıkar 20.30 da evde olur genelde sadece bazen otobüs satine göre 5 10 oynar eve gelmesi arkadaş ortamı kötü huyu içkisi sigarası yoktur.
(4,158 puan) tarafından
Ay bu yoruma kahkaha attım oğluna kız arayan anne yorumu gibi olmuş :)))
(1,089 puan) tarafından
Hahah evet biraz öyle olmuş. Canim kocam ovdukce ovesim geliyor
0 oy
(4,145 puan) tarafından
Pek sosyal bı ortamı yok sabah 6 da gider ogle 2 de gelir evden işe yani gün boyu ve haftasonları evde dır hep dışarıyı sevmez pek evı sever
(4,145 puan) tarafından
Aradın veya msj atmışsın tkrr dene bence  ben trip atar gelince hesap sorarım. Yinede haber vermesi gerekir. 8nsan korkar yani
(4,145 puan) tarafından
Bu arada ne sohbeti cnm
(256 puan) tarafından
İş arkadaşlarıyla hafta da bir toplanıp sohbet muhabbet ediyorlar ama hepsini tanıyorum ve hepsi de evli sıkıntılı insanlar değiller
(4,145 puan) tarafından
Ulaşabilecegin kimse yokmu baya gecikmis
(256 puan) tarafından
Abisi var ama onu da aramak istemiyorum şu an
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Vardiyalı çalışıyo işten çıkış saatinden 45 dk sonra evde olur direk eve geliyo yani eşimde genelde bizimle evde veya disarda vakit geçirmeyi sever ama arkadaşlarıyla da biyere gitseler ses etmem çünkü dozunda yapiyo herseyi 
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Hep evde bir pazar günleri saat 10 a kadar burdaki kahveye gider o kadar 
0 oy
(431 puan) tarafından
Yani haber verse sorun değilde neden haber vermiyo önemli bişeyse bile en azından bir mesaj atabilir
(256 puan) tarafından
Evet mesaj yazsa sıkıntı değil ama aradım meşgule attı direkt bu saate kalmaz normalde
(431 puan) tarafından
Yani meşgule atacağına 2 dk açıp şurdayım dese yada mesajla dönse tamam ama benim eşim meşgule atıp dönmese kızardım sonuçta dünyanın bin bir.türlü hali var hadi başına bişey gelse allah korusun
(256 puan) tarafından
Sen uyu bitince gelirim yazdı şimdi ama tabiki de uyumayacağım ve bekleyeceğim gelince de sorucam hesabını
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Normali 19.30da evde ama gecikeceğinde kesin haberim olur zaten asla habersiz bırakmaz 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
18 de  mesai bitiyor. 18:10 da ev de.
0 oy
(672 puan) tarafından
Canım benimki geç gelir 9 bucuk 10  hep ararım işte olduğu belli olur sesten yani hiç şüphem olmadı benm sende haklısın biraz tuhaf olmuş sorarsın mantıklı açıklaması vardır 
0 oy
tarafından
Canim cocuk değil ya 2 saat gec gelse ne olur ki bence kalbini kirma bunun için surekli yaptığı bisey de değilmiş 
(256 puan) tarafından
Bir yandan da böyle düşünüyorum ama ben gittiği için kalbini kırmam kafasını dağıtsın sadece bir dk ayırıp bilgilendirme mesajı yazmadı bu saat olmuş halen yoktur canım
tarafından
Eger sen ters davranırsan zitlasir  hesap sorma gelince saril öp aklim sende kaldı merak ettim ozledim falan de  bidaha yapma de tartışırsan ters teper
(256 puan) tarafından
Haklısınız zıtlaşırsam o da zıtlaşır bu dili kullanırsam dinler ve anlar
tarafından
Evet kesinlikle
0 oy
(968 puan) tarafından
Direk görüntülü ara canım bnce 
0 oy
(440 puan) tarafından
Akşam 6 da gelir en geç 18:30 da.
0 oy
tarafından
Nasil bir sohbet yeri dini sohbet mi 
0 oy
tarafından

Normalde 8.10 gibi evde.olurdu☹️

Ama artık gelmiyor :/ 581 gün oldu :(yuregimin bir parcasinida aldı gitti ☹️

(256 puan) tarafından
Umarım yanlış anlamışımdır:(
(119,247 puan) tarafından
esma ☹️
tarafından
Gece gece damara bağladım yine.:/
0 oy
tarafından
Ev kuşu bizmki isten eve 
0 oy
(119,247 puan) tarafından
benimki hic biyere gitmez kovsamda gitmiyo kapiya atsam camdan tirmanip girip oturur koltuga o derece gitmez
0 oy
(558 puan) tarafından

İşten erken gelir akşam da dışarı çıkma huyu yok her cuma 9-10 arası maçı olur saha da evin önünde. 2 arkadaşı var birisi öz kuzenim diğeri de kuzenimin eşi  :) nerede oldukları bellidir tek gittikleri yer hamam :D

İlgili sorular

0 oy
63 cevap 1,112 göst.
6 Ekim 2020 Aile kategorisinde Cihangirnur (1,576 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,129 göst.
7 Eylül 2020 Aile kategorisinde (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 37 göst.
22 Ağustos 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Citipiti (2,400 puan) tarafından soruldu

379,174 soru

11,350,208 cevap

34,818 kullanıcı

...