0 oy
116 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
düzenlendi
Şimdi kızı kaynamamlara bırakıp hastaneye gitmek durumda kalıyorum ve hiç bırakmak istemiyorum. İdrar kaçıyorum. İdrarımı tutamadığımdan gitcez. Eşim bu durumdan muzdarip. Her WC gittimden sorun oluyor. Üroloji de napılıyor bilginiz var mı? Kaç saat sürer. Yanımda götürüyüm diyorum ona da izin vermiyor. Yolda sürünmesin diyor 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benimde böbrek rahatsızlığı vardı hamileyken stent takıldı doğumdan sonra çıkarıldı ama sürekli idrar kacirma oldu sürekli hani tutamıyordum mesanede taş varmış o taşı çıkardı doktor öyle düzeldi senin taş veya kum olabilir mi hani şimdilik Ağrı falan yoktur belki ama zamanla oluyor yani tabi Allah korusun hele ki bebek varken çok çaresiz kalıyor insan  bir git bakalım mesane filmi falan çekilir bana idrarını tut mesane filmi çekilecek diye ama tutamıyordum baya zorlanıyordum sen tutabilirsen hatta gittiğinde tutmuş ol ki hemen mesane filmin çekilsin yoksa su verir içersin öyle beklersin mesane dolar anca öyle ha belkide direk mesane ultrasonuna öyle bakılır anlaşılır yani
tarafından
Onun için başka gün oldu. İnat kızı bıraktı. Annesine yemememiş. Süt sağdım tutum.  Onu bile verememiş. Biz orda Zor tutuk dedi direk. 3 buçuk saat sürdü
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gideceğin hastaneye bağlı kan tahlili idrar tahlili ultrason isterlerse ultrasonu aynı gün çekmiyolar zaten gün veriyolar. Bi daha gidiyosun. Sonuç göstermek içinde randrvu alıcaksın artık mhrs den yani 3 kere falan gidicen hastaneye

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 12 göst.
0 oy
0 cevap 23 göst.
0 oy
1 cevap 111 göst.
0 oy
5 cevap 148 göst.

378,206 soru

11,319,682 cevap

34,765 kullanıcı