0 oy
217 göst.
Diğer kategorisinde (127 puan) tarafından
Kızlar eşimin sevmedigi huylarimdan bitanesi uyumadan önce cok kimildiyorum çarşaf yorgan duzelt pijama cekistir kolunu yakasını yastığı duzelt 3 4 kez kaşın hangi organimi düşünsem orasi kaşınıyor normalde kasinmaz vallaha bıktı esim sizde boyle sorun varmı 

8 Cevaplar

+1 oy
(7,121 puan) tarafından
Yataktan düştüm . Yataktan attım . Rüyamda koşarken yatakta ayaklarımı koşma hareti yapmışım karnıma dogru çekip . Konuşma . Bagirma . Yatakta kalkıp oturma tekrar yatma .  Rüyada verilen bir şeyi gerçekte almaya çalışırken eşimin kolunu çekmem falan oluyor öyle şeyler ya normal bunlar 
(564 puan) tarafından
Ahahahaa senin durum da çok değişik :)))) çok tatlısın :) sabah sabah güldürdün :)))
(7,121 puan) tarafından
Sendeee bir balsinnn ❤️❤️❤️
-Reklam-
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Oğlum =)) 2 yaşında şuan hala bizle 20 kere döner yatakta en son sabah birinin kafasında ayağı diğerinde eli öyle kalkıos bazen şamar yiyos öylr kalkıos çocuktan sonda put gibi yatmayı öğrendik 
(127 puan) tarafından
:D Allah'kolaylık versin canim olsun güzel anlar
(2,902 puan) tarafından
Ayyy bizde de durum aynı
Oğlum 2 yaşında
Ortada yatıyor
Offf birde gebeyim
İyi tekme yiyorum
(1,015 puan) tarafından
2. Oğlum var valla Allah sonunu hayretsin
0 oy
(3,859 puan) tarafından
Ayyy bnm de eşim öyle uyuyana kadar Ne eki durur ne ayağı en son çileden çıkarım yat uyu artık hareket etme diye öyle durur. Ben put gibi hiç hsreket etmeden yatarım yoksa uykuya geçmiyorm
(127 puan) tarafından
İstemsiz oluyor şuanda ben hala aynı seyleri yapıyorum oflamya başladı:D
0 oy
(8,937 puan) tarafından
5 ay öncesine kadar esimdi deli uyurdu eli dursa ayağı durmazdi yatagin her yerini kaplardi 2 yıldır yediğim tekme ve yumruklarin haddi hesabı yoktu simdi sira bende :)))) 1 aydır canını okuyorum artık ben değil o uykusuz kalıyor ee hamileliğin bazı avantajlarını yasayalim değil mi :))))))
(127 puan) tarafından
Pişman etmişsin uyandığında sirtimi kası diyorum susuyor  :D
(8,937 puan) tarafından
2 yıl çektim azcikta o çeksinde anlasın bana neler yasattigini sabahta  masaj yaptırıyorum daha beter ediyorum bunud dene mutlaka :)))))
0 oy
(8,969 puan) tarafından
Uyumadan değil de uyuduktan sonra eşim o kadar hareket ediyo ki. Bi sağa dönüyo bi sola dönüyo bi yorgana sarılıyo tırtıl gibi bi üstünü açıyo ayaklarıyla bi havalandırıyo. Çıldırtıyo beni. Sabah uyanıyoruz benim tarafım jilet gibi. Eşimin tarafta çarşaf alez herşey kaymış gitmiş. 
(564 puan) tarafından
Ah aynı durum bende de var :)) ben uyumadan önce çok hareket ederim eşim de uyuduktan sonra :) yorgan yerde olur nevresimin içinde yorgan kayar alez çarşaf ne varsa çıkar :)) anlamış değilim ve ben hissetmeden oluyor hepsi. Arada bi gece bana da vuruyor ama onun dışında hareketlerini hissetmiyorum sabah görüyorum herşeyi :)))
(8,969 puan) tarafından
Ben yatarım yattığım gibi kalkarım normalde ama hamileydim yeni doğum yaptım. Biraz hamilelikte sol sağ yapıp uyumaya çalısıyodum işte. Yoksa parmağım kımıldamaz.
0 oy
(3,251 puan) tarafından

Hangi organimi düşünsem orası kaşınıyora güldüm:D

Ben kımıldarım bacım. Eşim kımıldamaz. Kımıldayınca da yavaş haraket eder hiç fark etmem

0 oy
(4,067 puan) tarafından
Eşm uyuyana kdar sürekli döner durur snir olrm tam uykuya dalıcak olrm hop Bi döner benm tm uyku dağılır 
0 oy
(11,363 puan) tarafından

Bende öyleyim uyuyana kadar asla düz duramam eşim kafayı koyduğu gibi 5 dk içinde gider ben bunalıyorum  :)

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 372 göst.
22 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ruken kara (283 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 926 göst.
14 Şubat 2024 Aile kategorisinde Gull23 (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 259 göst.
10 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Alyakus (2,374 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 693 göst.
23 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Pamuk prenses (810 puan) tarafından soruldu

380,890 soru

11,403,821 cevap

34,942 kullanıcı

...