0 oy
55 göst.
Diğer kategorisinde (1,018 puan) tarafından
Karabük yada başka illerde medikarda giden var mı kardeim Karabük medikarda gidiyo ben sağlık ocağında yaptirdim şeker yüklemesi onada demiştim Dr aramış işte yok sağlık ocağında bilemezler yanlış test yaparlar onlar bilemiyo sen gel burda yapalım oraya gitme yapmazlar demiş kardeşim bizzat sordu sağlık ocağı yapiyoruz demiş sadece ilacın dozunu doktor yazmalı demiş kadın ısrarla hayır yapmıyorlar onlar bilemiyo demiş para tuzağına bakın ücret sorduk ne kada rtutar diye işte baştan bişey diyemeyiz herşey bittikten sonra ücreti belli olur nefret ediyorum şunlardan herkes para tuzağı yapar oldu

1 cevap

0 oy
(1,752 puan) tarafından
Devlette yaptırdım ben zaten ilacı içtikten sonra kan alınıyor ekstra bişey yapılmıyor ki.
(1,018 puan) tarafından
Aynen öyle ya resmen para tuzağı için yapiyo doktoru bende özele gittim ama sağlık ocağında yaptirdim
(1,752 puan) tarafından
Bende özele gittiğim de tahliler vs olunca istersen devlette yaptırabilirsin diyo.. bilemedim devlette randevu bulup orda yaptırsın.
(1,018 puan) tarafından
Bulunduğu yerdede randevu sıkıntısı var ama denicek bakalim
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 49 göst.
19 Şubat 2023 Diğer kategorisinde kubraerennn (171 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 64 göst.
29 Eylül 2023 Aile kategorisinde Myangell (563 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 83 göst.
23 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Myangell (563 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 86 göst.
17 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Prensess17 (27 puan) tarafından soruldu

379,688 soru

11,365,975 cevap

34,846 kullanıcı

...