0 oy
381 göst.
Diğer kategorisinde (2,264 puan) tarafından
tarafından kapalı
Biri mont ve ayakkabı istemişti özelden yazamadim. İsmini hatrlamiyorum . Bana ulaşabilir mi 
notu ile kapatıldı: Yardım postlari yasaklandı

4 Cevaplar

0 oy
(2,562 puan) tarafından
Post ciksin canim 
(2,264 puan) tarafından
Saol canjm
-Reklam-
0 oy
(8,900 puan) tarafından
Cnm elbette sen bilirsin kimseyi etkilemek gibi Bi niyetim yok ama önce güvenilir mi bundan emin ol çünkü burda kaç yardim postuna yardımda bulunuldu o kiyafetleri eşyaları 2.el sitelerde sattilar yinede karar senin
(2,562 puan) tarafından
Yalan ve ya gerçek sevap yapan kişiye sevap yalan atan kişiye günah yaziliyor canim neden herkesi aynı kefeye koyuyorsunuz ki
(8,900 puan) tarafından
Kimse bu devirde onu düşünmüyor ki
(1,752 puan) tarafından
Çok çok üzülüyorum özellikle çocuk olunca
3 çocuğu varmış eşi bacağından rahatsızmis gelirleri yokmuş. Sanırım eşi çalışamıyor. Ee be kardeşim yazık değil mi o çocuklara? Neden bu durumdayken 3 çocuk diyemiyorum kalbi kırılır işin iç yüzünü bilmiyorum. Ama eğer ihtiyacı varsa inşallah Allah bir kapı açar ve eşi de çalışir.
(8,900 puan) tarafından
Gene kimseyi etkilemek istemem ama kişisel fikrim yalan söylüyor hadi 3 cocugu eşi saglikliyken yaptı diyelim şimdi eşi calisamiyor e be akıllım esin calismiyorsa çocuklara bakabilir sen niye calismiyorsun gelirim yok diyor elektrik dogalgaz sosyal yardıma basvurmadin mi kaymakamlik gıda giyim yardımına niye basvurmuyor sosyal yardım çocuğu olan herkese çıkıyor ama eşi calismiyorsa kendisi çalışabilir buradaki kadınlar bile evden iş bakıp calisiyor bunun neyi eksik tabi ben yine kimseyi etkilemek istemem herkesin tercihidir
(682 puan) tarafından
Zaten ailede kimse sgkli değilse devlet her türlü yardımda bulunuyor onun haricinde bu yardım postları açan insanlar kendilerini çok acıdıriyorlar ya, ya bn olsaydim telefonumu satardım gerekirse çocuğum üşümesin diye mont ayakkabı alirfim geriye kalan paraylada tuşlu telefon kullanırdım. Ve yaptimda zaten Allah kimseyi bu duruma dusurmesin
0 oy
(3,181 puan) tarafından
Nasıl güveniyorsun kız 
0 oy
tarafından
Bana yazmış canım sosyal hizmetler vermiyo vs kaymakamlığa gittin mi dedim cevap vermedi

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 190 göst.
10 Haziran 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,082 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 185 göst.
10 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Gonul yaram (1,118 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 486 göst.
4 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 187 göst.