0 oy
78 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (33 puan) tarafından
Kızlar tam uzattım diyorum yine yiyiyorum ya yardım edin fikir verin nasıl birakabilrm tırnak yemeyi? Uzasa oje sürünce yemiyorm ama ojesiz yiyiyorum uzamadan da oje suremiyorm nasil cikcam işin içinden bilmem. Dizi izlerken bebeğimle ilgilenirken mutluyken mutsuzken her şekilde elim ağzımda limon zeytinyağ yapıyorum ovaliyorm çok güzel bakim yapiyorm sonra yiyiyorm yine. Acı oje kullanmak istemiyorum bu sefer yemek yiyemiyorum kokusu geliyor tadı geliyo bı el atın bakalım

4 Cevaplar

0 oy
(1,572 puan) tarafından
Benim oğlum da yiyordu acı oje ile bitirdik o alışkanlığını. Oje istemiyorsan kına yak o da çözüm olabilir diycem de onu da istemezsin sanırım. Bilemedim 
-Reklam-
0 oy
(87 puan) tarafından
Protez tırnak taktir. Alttan kendi tırnağın uzar .  Bı sure protez kullan. Çevremde bı çok kişi böyle bıraktı 
(33 puan) tarafından
Mantıklı taktirayim :)
0 oy
(27 puan) tarafından

Bu bir bağımlılık. Benimde oje sürünce yemiyorum ama abdest geçirmediği için sürekli siliyorum derken kısır bi döngüdeyim. Kızım 3 yaşında onun yanında dikkat ediyorum oda uyarıyo beni dalıp unutunca anne yapma pis yapılmaz diye. :)

(33 puan) tarafından
Maşallah yavruya

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 27 göst.
12 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde S. A. M05 (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 125 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,207 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 54 göst.
30 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fdmdn (159 puan) tarafından soruldu
+1 oy
31 cevap 206 göst.
1 Ekim 2023 Diğer kategorisinde "Çekilin~Ben~Geldim" (2,735 puan) tarafından soruldu

374,683 soru

11,207,453 cevap

34,510 kullanıcı

...