0 oy
180 göst.
Aile kategorisinde (1,022 puan) tarafından
12 aylik kizim gunde kac kere dusuyo ya bugun yurutecten dustu basini vurdu bidaha koymam kaldiricam 

Tv unitesini karistiriyodu goz kapagini vurdu sisti goz kapagi 

Dun oyuncaginin uzerine dustu kafasi kizardi 

Allahim cok zor hareketlenen cocuga bakma kasla goz arasinda neler oluveriyo allah korusun bebislerimizi. Ki ben hic yalniz birakip bi yere gitmem hep basindayim yemek yaparken bile dibimde oluyo surekli birlikte oynuyoruz yerde otururken cocuk oyuncagin ustune dustu saka gibi 

5 Cevaplar

+1 oy
(268 puan) tarafından
Boyle duse kalka buyicek annesi, sen onun icin hep dua et, onlari zaten meleklerde koruyor, Allah hepsine uzun omurler versin Amin, sanada sabr versin
(1,022 puan) tarafından
İnan gunde iki gunduz bi gece uykusu yapiyo uyumasini beklerken 3 ihlas 1 fatiha 1 ayetel kursi 1 felak 1 nas okuyorum allah korudu belkide daha kotusu gelcekti basimiza buna da sukur demekten baska care yok
(1,022 puan) tarafından
Amin cumlemizi korusun allah canim
(268 puan) tarafından
Evet canim sen oku, zaten senin dualarinla dahada kotu sheylerden korunyodur kizin
(1,022 puan) tarafından
Aynen oyle allahim korusun
-Reklam-
0 oy
(119,342 puan) tarafından
bundan sonrasi 2 yasa kadar boyle davam edecek sonra alisiyo zaten
(1,022 puan) tarafından
Allah ev kazalarindan her turlu kazadan korusun cok korkarim
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Sen bide 3 yaşı gör . 2 yas sendromu falan halt etmiş. 3 yaşında psikolojim darma duman oldu yemin ederim terapiye gitcem Allahim sabır ver
(1,022 puan) tarafından
Her yasin bi zorlugu var ya allah yardimcimiz olsun hatadan kazadan korusun
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Yürümeyi teni öğreniyorsa denge problemlerı cok oluyor bızımkıde üç adımın biri yerde bitiyordu:)hatta bı ara aceba cocugun başımı dönüyor bişey mi varkı diye ödüm koptu sükür düzeldi 16aylık koşuyo
(1,022 puan) tarafından
Evet canim yurume meraki sardi hic durmak istemiyo
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Benim oğlumda öyleydi içim giduyrosy ya kanepeden kaç defa düştü yataktan yüreğim gidiyordu şuan biraz alıştım ya 1bucuk yasinda
(1,022 puan) tarafından
Dusmeler illa ki oluyo dimi aman allahim beterinden korusun

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 164 göst.
24 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde nrdn91 (1,847 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 371 göst.
0 oy
6 cevap 348 göst.
25 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Asel_34 (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 174 göst.
11 Mart 2022 Diğer kategorisinde Tugce66666 (8 puan) tarafından soruldu

380,157 soru

11,380,540 cevap

34,871 kullanıcı

...