0 oy
310 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (3,131 puan) tarafından
Kızlar ben coğrafya mezunuyum formasyon belgem de var ücretli öğretmenlik yapmak istiyorum ama nasıl yapcam bilmiyorum o kadar emek verdim boşuna gitmesin iki buçuk yaşında oğlum var ona kaynanam bakar yada çalıştığım okulda kreş varsa oraya da verebilirim tek düşüncem yapabilir miyim akıllı tahtayı kullanabilir miyim lütfen bana cesaret verin kendi ayaklarımın üzerinde durmak istiyorum kimseye muhtaç olmadan 

5 Cevaplar

0 oy
(8,776 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Akıllı tahtayı kimse anasının karnında öğrenmiyor ona takılma cnm şimdi ücretli için e devlete gir ücretli öğretmenlik yaz arama butonuna oradaki soruları cevapla bulundugun il için branş için olan bölümleri seç doldur ihtiyac halinde seni arayacaklar ilçe mebden bu 1.yoldu 2.si okullara tek tek gidip yada arayıp soracaksın şu bölümde öğretmen ihtiyacınız var mı diye 
(113 puan) tarafından
Geçmiş olsun hocam saçmalığa bakın yaa .
(153 puan) tarafından
Geçmiş olsun hocam zor bir süreç yaşamışsınız.
(8,776 puan) tarafından
MEB beni aklamadı aksine suçlu buldu çünkü özel eğitimde birebir egitim yasak 2 öğretmen olacak kural cignedigim için suçlu bulundum tacizden yirttim ama kural cignedigim icin ceza alınca konuyu mahkemeye taşıdım ve gerçekten bilirkişi uzmanları hakkımda olumlu rapor doğru davranış kararı vermeseydi şuan meslegimi kaybedebilirdim ama allahtan ayrı sınıfta egitim verecegimi okul müdürü diğer yardimcisi ve rehber öğretmen biliyordu bilgileri dahilinde olduğu için birazda ordan yirttim çocuğun ailesi cok destek oldu mahkeme bunlarida göz önünde bukundurdu
(3,131 puan) tarafından
Gerçekten sizin aklanmaniza çok sevindim resmen iftira atılmış
(8,776 puan) tarafından
Cok teşekkür ederim zor günler bitti nihayette kavuştum öz brasima Allah kimseye yaşatmasın iftirayi gerçekten insan temizlenene kadar çok zorlu süreçten geçiyor
-Reklam-
0 oy
(966 puan) tarafından
Yaparsın tabiki niye olmasın.akilli tahta kullanmadan da öğretmen olunur .konulara hakim ol , sınıfa hakim ol yeter.
(3,131 puan) tarafından
İnşallah canım baya bir heveslendim ama cesaret edemiyorum
0 oy
tarafından
Yaparsın da niye ücretli öğretmenlik ? Verdikleri para hiç bir şeye yetmez yoruldugunla kalırsın kuzu.Git bir koleje başvur.
(3,131 puan) tarafından
Tecrübe istiyorlar canım biraz tecrübe edinip koleje başvurayım diyorum
0 oy
(12,767 puan) tarafından
Bizim okula bir tane başladı dediği çok zormuş oldu ama sonuçta mesleğin bu bir yerden başlaman lazım benim üçüncü senem hala her şeyini tam kullanabiliyorum diyemem ama öğreniyoruz öyle böyle ilerliyor il veya ilçe meme dilekçe vereceksin ihtiyaç olursa çağıracaklar ama genelde alan dışına çağırıyorlar maalesef 
(3,131 puan) tarafından
Bakalım bende yapabilirim
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Formasyon alırken staj yapmadın mı canım 
(3,131 puan) tarafından
Yaptım canım ama üzerinden 5 sene geçti

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 835 göst.
4 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy