0 oy
144 göst.
Diğer kategorisinde (1,313 puan) tarafından
Gerçekten anasizlik çok zor rabbim olmayanlara sabır olanlarida başından eksik etmesin inşallah bu dizi çok etkiliyor insanı benim eşimde 7 yaşında annesini kaybetmiş üvey anneyle büyümüş ben büyük kızıma doğum yapinca bana sarılıp anne gibi kokuyorsun dedi o sözünden çok etkilenmiştim izliyen var mı diziyi

6 Cevaplar

0 oy
(2,369 puan) tarafından
Evet canım hiç kaçırmam 
-Reklam-
0 oy
tarafından
İlk bölümden beri izledim kaçırmam hiç..diğer dizileri sevemedim zaten
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Dilegin girdiği her diziyi yarım bırakması sinir bozucu onun dışında dizi güzel 
(9,247 puan) tarafından
Neden çıktı biliyormusun diziden Bulgar o o ara sınırımıza ABD destekli Bulgar ordusu asker yığdı ve onu ülkesine çağırdılar attı tuttu ailemden uzal oyunculuk zor falan diye TRT de gene başka dizide şuan
(166 puan) tarafından
Öğretmenin de sesi sinir bozucu
0 oy
(3,020 puan) tarafından
Yazık tanere canm acıdı ya bari biraz zaman geçseydi hemen evlendirme derdindeler hiç biri mi bakamıyacak durum da rabbim kimseyi annesiz bırakmasın ben de annem küçükken öldü ama öyle böyle bğyüdüm annesixlik dünyanın en zor sınavı bir de evladını kaybetmek :((( 
0 oy
(232 puan) tarafından
İzliyorum vallla insan empati bile zor kuruyor gerçekten başımıza geldiğini düşünmek çok zor ama ne hayatlar var gerçekte
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Benim eşimde annesiz bizde onunla bakıyoruz her cumartesi böyle konular geçince sarılırım ona hep çok ağlarım bana kızar:(

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 196 göst.
26 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 128 göst.
9 Mart 2024 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,307 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 81 göst.
13 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,307 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 187 göst.