0 oy
1,365 göst.
Aile kategorisinde (5 puan) tarafından
Kızlar kocam bu gün bu bebeği aldır diyor birde bizim 1 yaş oğlumuz var dünya tatlısı ve ben de seviniyorum ona kardeş geliyor diye ama böyle durum oluncada üzüldüm 

38 Cevaplar

+1 oy
(232 puan) tarafından
Senin o odun eşin gitsinde  beynini aldırsin zaten işe yaramıyor . Haa yanindakine kiymis haa kucağındakine 
-Reklam-
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Allah ıslah etsin kocan olacak adamı katil mi olacakmis sakın yapmayın 
0 oy
tarafından
Şakamı yapiyorsun
0 oy
tarafından
Sakın aldırma sakınnnn. 

Allah akıl fikir versin kocana 
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Yaparken o aklı nerde idi de bi sabinin canına kıymanı istiyor cevabını veremedin mi bu benim evladım canım kanım sen kimsin diyemedin mi 
0 oy
tarafından
Oha ya oha ne biçim insan ya sen ne dedin peki nasıl bir tepki verdin kocana 
(5 puan) tarafından
Sarhoş idi o yüzden ben bı tepki veremedim çünkü bı şey desem kavgavcikacak
tarafından
Ayy of o daha da kötü ya iyi boşver bir şey deme kavga da etme ne derse desin boşver
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Ve sende aldiracakmisin.  Esin nasil bir canii ya 
0 oy
(13,887 puan) tarafından

Allah kocana akıl versin insAllah

Kardeşim sakin öyle bişey yapma dediğin gibi evladına kardeş olur beraber büyürler 
0 oy
(79 puan) tarafından
Bazı erkekler baba olmayı hak etmiyor, ama o karnındaki çocuğun günahı yok.
0 oy
tarafından
O bebeğin sahibi siz değilsiniz. Böyle birşey yapamazsınız. O kocan olacak yaratığa Allahım akıl versin biraz. 
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Çocuk istemiyordu madem uckuruna sahip cikaymis
0 oy
tarafından
Onlemeni alsaydı o kocan bu kadar karşı bir cana kiyilirmi ya o çocuğun yıllarca hasretini çeken var
0 oy
(3,074 puan) tarafından
Canım eski postlarina baktım da eşim alkolik demişsin keşke önce tesavisini olsaydi böyle bir ortamda çocuklar pek sağlıklı büyüyemez
(1,783 puan) tarafından
Hatırladım ben hatta baktım eski postuna ve nikâh Yok maalesef bende yorum yazmışım yedam dan yardım alın diye durumları iyi demiş diğer postuna cocuguna kreşe vermeyi düşünüyor çalışıp bilmiyorum
(3,074 puan) tarafından
Ya maddi durumu tamam bi yanada çocuk alkolik bi babayla nasıl sağlıklı büyür ki :( yazık çocuklara
(1,783 puan) tarafından
Her şekilde çok çok zor Allah yardim etsin
0 oy
tarafından
Kaza ile dahi olsa yaptığı işe sahip çıkmayan, yavrusunun katili olan-olmak isteyen, yediği kaba pisleyen kadın erkek herkesin şeyleri kopsun ya da kesilsin diyeceğim bu kadar.
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Madem aldırtacaktı sahip olacaktı bi tarafına !! Sakın sakın böyle bir günaha girme yazık sana verilen bir can o Allah'ın bir hediyesi 
0 oy
(124 puan) tarafından
Bir diğer postunuzuda okudum Allah yardımcınız olsun böyle bir insandan iikinci çocuk olmamli bence zaten bu adamın farklı bı düşüncesi var sanırım dizide bırakamıyor bu yüzden kafayı yiyor oturun sorun başka biri varmı diye
0 oy
(180 puan) tarafından
Sakın böyle bişey yapma vebali çok ağır olur ha kucağındakine kıymışsın ha karnındakine aynı şey bolca dua et Allah eşini ıslah etsin diye,onu baştan düşünecekti 
0 oy
tarafından
Aldır aldır boşver. Sonuçta günah falan umrunizda değil demi.
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Yani korunsaydınız dikkatli olsaydınız canım aldır demekle bitiyor mu herşey
0 oy
(12,954 puan) tarafından
Eğer o çocuğa bir şey yaparsan ki sakın yapma bir daha da kocanı yanına yakınlaştırma sonuçta tekrardan hamile kalma ihtimalin evlat o bu kadar kolay gözden çıkarılmaz ki 

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 1,840 göst.
0 oy
39 cevap 1,210 göst.
28 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Mizgintrn (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 69 göst.
0 oy
19 cevap 390 göst.
18 Şubat 2023 Diğer kategorisinde denizimsi (6,314 puan) tarafından soruldu

379,357 soru