0 oy
202 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (71 puan) tarafından
Sleepy markasında sarı (extra), yeşil (natural) hangisi daha iyi kullanan yazabilir mi 

14 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bursunu bez denedim en az sızdıran molfix
-Reklam-
0 oy
(679 puan) tarafından
Önümüze geleni alıyoz slerpyde hepsi aynı değil mi ya en son yeşil di şimdi sarinolani almış eşim hangisi daha uygunsa
0 oy
(933 puan) tarafından
Kızım henüz doğmadı ama baya araştırdım sleepy bio natural aldım kalıbı biraz küçük gözüktü gözüme ama sleepy'nin dokusu baya hassas. Kendime de o markanın pedlerini alıyorum memnunum yani
(499 puan) tarafından
Bende bio aldım en iyisi o dediler
(933 puan) tarafından
Belli zaten yapısından dokusundan ☺
(499 puan) tarafından
Eşimin arkadasi slpy fabrikasında çalışıyor ona sorduk o dedi en iyisi ve en doğal olani bende çocuğuma onu kullaniyorum dedi bende simdi hazırlığımi bio dan yaptim ıslak mendil bez vs.
(71 puan) tarafından
Bio natural diğerlerine göre pahalı:(
(499 puan) tarafından
Malesef öyle anam ucuz bisi kalmadiki neye elimizi atsak yakıyor
0 oy
(499 puan) tarafından
Bio natural en iyisiymiş bizzat fabrikasinda çalışan birinden duydum.
(71 puan) tarafından
Baby turco da aynı fabrika urunuymus öyle duymuştum
(499 puan) tarafından
Evet öyle ama içeriği en doğalı bio olanmis artik nekadar doğru bilemicem
0 oy
(302 puan) tarafından
Natural iyi sarı olandan hiç memnun kalmadım hemen idrarı bile dışarı taşınıyor 
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Sleepy nin her çeşidini denedim ama yok bizde olmadı. En iyisi molfix sarı olan pamuk gibi sızdırma 0. Parası da yüksek malesef ama pişiğe meyilli bir çocuk o yüzden mecburen harcamadan kısıp alıyorum 
0 oy
tarafından
sleepy ve goon.goon soft daha iyi 
0 oy
(780 puan) tarafından
Molfix ve pure baby kullanıyorum
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Bn sleppy kullniyom beyaz olan ahahahha:)) sarı iyi cnm
0 oy
(431 puan) tarafından
Sarı kullan8yldum sürekli bu ay bi yeşil aldım sarı yok diye hiç memnun kalmadım çocuk 2 çiş yapsa balon gibi oluyo geceleride bazen taşırıyo sarıda hiç öyle olmazdi
0 oy
(1,784 puan) tarafından
19 aydır bütün bezleri kullandım aklınıza gelebilecek bim 101 şok bezleri dahil en rezil bezler sleppy,Baby turco,puro Baby bu 3 u de aynı fabrikadan çıkışlı kalıbı dar sızdırıyor ve bebeğin beli komple lastik ve kıpkırmızı iz malesef Molfix üstüne bez tanimam oğlum bezi bırakmadan merak için ultra Prima kullancam 
0 oy
(1,893 puan) tarafından
Natural , extradan daha kalın 
0 oy
(677 puan) tarafından
Hem sarı hem yeşil ikisini de kullandım memnun kaldım canım ama baby turco geçtim ondan dahada memnun kaldım 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 126 göst.
18 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde 4126 (1,850 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 226 göst.
25 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Asdfhlya (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 69 göst.
0 oy
9 cevap 149 göst.

380,033 soru

11,376,031 cevap

34,862 kullanıcı

...