0 oy
63 göst.
Diğer kategorisinde (32 puan) tarafından
Kızlar bebeğim bir aylık kırkı dolmak üzere. Hırıltı ve balgamı nasıl geçer. Buhar kullanabilir miyim bir aylık bebekte? . Nefes alamadığı için doğru düzgün süt emmiyor.

4 Cevaplar

0 oy
(8 puan) tarafından
Serum fizyolojik uygulayın. Burnu açık olmalı. Balgamo da atacaktır. 
-Reklam-
0 oy
(154 puan) tarafından
Serum fizyolojik ile acman lazım canım yenidoğan bebeklerde oluyor demisti doktor bana ama ben yine de kontrole götürmüştüm. Sağlık ocağına götür istersen için rahat etsin hastaneler malum salgın dolu
0 oy
(673 puan) tarafından
Canım benim de o dönemde öyle olmuştu ve eğer balgam geçmezse ne yazık ciğerinde enfeksiyon oluşur çünkü benim cigerinde enfeksiyon oluşmuştu acile götürüp yıkatıyorduk evde fizyolojik serumla yıkatıyorduk hiçbir şekilde geçmiyordu en son eski usule döndüm çocuğa duş aldırıyordum sıcak suyla iki burun deliğine aynı anda üflüyordum bütün balgamı ağzından atıyordu Bir dahaki duş zamanına kadar rahat rahat nefes alıyordu hem de bir daha ne öksürük ne hırıltı olmadı şu an 3,5 aylık o günden sonra hiç böyle şeyler yaşamadık çünkü her duşta bunu yapıyorum
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Önce Dr gidin belki ciğerine inmiştir Allah korusun biz çok yaşadık bunu.. :(

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 51 göst.
15 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Semra Evin (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 53 göst.
12 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Merveee3427 (507 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 59 göst.
15 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MehSinOz (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 40 göst.
10 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sengul81 (684 puan) tarafından soruldu

380,990 soru

11,405,919 cevap

34,944 kullanıcı

...