0 oy
214 göst.
Diğer kategorisinde (1,248 puan) tarafından
Kızlar pzrtsi sezaryen oldum 2 gün küvezde kaldık çıktık cuma günü sariliktan tekrar yatış oldu ertesinde çıktık ilk gün eşim kaldı sonrasında gorumcem geldi hastene odası iki kişilik benim tarafım her yer her yerde meyve suları eşyalar refakatciyle hasta yemekleri yenmiş tepsiler vs. Çöp ev gibi kalkıyorum wcye yapabildiğimi yapıyorum yine aynı en son hemşire gelip hanimlar buranin hali ne dedi düşünün öyle ben dedim diye kalktı evim ne halde siz düşünün (bekar24) ağrılarm var bir evladım küvezde öbürü orada burada sürünüyor biz gidemiyoruz derken eve geldik eşim sağolsun herşeyi yapıyor ama şu kardeşini herşeye dahil etme çabası beni delirtiyor ya hadi bişey yapmak için geldin yap dimi dolabı doldurdum doğumdan sonra kolaylık olsun diye hergun makarna ve aynı çorbayi yapıyor bugün eşimi gönderip kıyma aldırdım ki karnıyarık yapayim kızım durmadı hadi girmis dolaptaki patlıcanları çıkarıp o içi nasıl yapmışsa doldurmuş hadi tamam yapsın yemek yicex eşim niye yemiyorsn diye soruyor iştahım kaçtı diyor eşim haftada bir makarna yapmama rağmen üşendigimi söyler kardeşi hergun yapıyor gikini çıkarmıyor gitmiş kocaman yoğurdu ayran yapmış kendi evlerinde herşeyi az yapan burada bol keseden yapıp israf ediyor ona kızıyorm eşim kaç tane ekmek alayım dedi bir tane yeter dedim kardeşine soruyor iki tane al dedi diye almış akşam ikisde yemedi keşke bir tane alsaydim diyor ben sana bir tane dedim zaten dedim neyse ailemde o var diye gelemiyor eve misafir geliyor of püf niye geliyorlsr umarım gelmezler falan gelen birde oturup kalkar bişey yaptırmazlsr herşeye laf o kadar sinirlendim ki yani afedersiniz tertemiz yaptığım evimi b.o.k götürüyor dikişlerimden hareket edemiyorum zorluyorm kendimi kalkıp toparlıyorm kendi tarafım gelir annem kız kardeşlerim evi çiçek gibi yapıyorlar eşim kilini kipirdatmaz kardeşi var diye yeridne oturmuyor masa koyar kaldırır evi toplar çöp döker  aman Allahım bir ilgi alaka aman keyfi olsun diye el üstünde tutuyor o kadar gözüme batıyor ki anlatamam sanki 9 yaşında kardeşi 3,5 yaşında oğlum var kızımı sevmek istiyor aman dokunma uyusun ağlar falan fistan çocuğu küstüruyor ikiside evladım ben sakinmiyorm ver kucağına abisi sevicek diyorum öyle veriyor sinirlendim artık oğlumda çok narin bir çocuk ağlamasına kıyamıyor kardeşim ağlama kardeşim seni çok seviyorum diye gezen bir çocuk hamileykende gelip gidip öper birde ilk kez doğum ve küvezden dolayı benden ayrı kaldı eksik hissetmesn diye uğraşıyorum ev çocuklar derken birde bunun yaptıkları beni delirtiyor hanımefendinin tırnakları kırılmis bulaşık yıkamis kendi evinde 2 güne b. Makinesi açnlar günde 2 defa açıyor ay deliricem yani açıkçası ayy birde eşimin saçmalıklari annem hasta haliyle bana kolaylık olsun diye mantı açtı giderken yengenden al yurtta yersiniz diyor şaka gibi sesimi çıkarmadım ama deliricem yakın aksam annemi aradım yarın gekin diye bugün umarım gelirlerde kurtulurm 

Allah aşkına siz olsanız ne yapardınız 

7 Cevaplar

+1 oy
(779 puan) tarafından
Ayyy okurken içim şişti bu ne kız böyle sanki ergen tövbe yolla gitsin annen gelsin bir an önce 
-Reklam-
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Ay Allah aşkına o ne öyle ya. Annemler bana bakmaya gelecekler de gider belki faydası yok gölge etmesin bari eşine de söyle valla sezaryen halde iş mi yapacaksın bide
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Kolundan tutup kapiya atasim.geldi boyle sinir edip zivanadan cikaracaksa gozun gormesin daha iyi insan evinde huzur istiyo ne o oyle beee bir suru aci cek derdin yokmus gibi gel bide evde bunu cek
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Benim  dogumuma kayin validemi  geldi okadar pismanimki  ya bisey yapmiyo etmiyo butungun yatiyo ben hizmet ediyodum bide utanmadan emek ettim diyo evinde eltime butungun yemek yapar eltimin cocuguna bakar yanimda nazlaniyo ama ilerde allah nasip ederse 2ci cocugum olursakimseyi istemiyorum evime esim yapsin yardim etsin zaten bi gun bile yatmadim dogumumda
0 oy
(72 puan) tarafından
Annenler niye gelemiyor kuzum çağır nolcak. Saçma sapan işler her zamanki gibi bir b*ka yarasalar şaşarım. Kaç yaşında bu görümce merak ettm?
(8,318 puan) tarafından
24 müş bekar
0 oy
(2,469 puan) tarafından
O nasil bir insan ya içim şişti okurken . 18 yaşında gorumcem var tırnağı olamaz düşük riskim olduğun da hep yanımdaydı çocuk o kadar elim ayağım oldu ki ne istesem yapardi içimi rahat etsin diye 

Senin ki bir de 24 yaşında olacak kazık kadar kız yani gönder gitsin bence yokluğu daha iyi olur senin için 

2 ay sonra ben de sezeryan olucam yine yanımda olacak eşim de olacak vallah içim rahat 
0 oy
(413 puan) tarafından
Öyle Bi terbiyesiz bendede varlık cocuhumda dogumnyqpmistim dikislerden dolayı kalkıp oturqmiyodum ıslak mendille elimi silmiştim bırakmıştım kalkınca atarım diye bas ucuma arkaya koymuştu Bi laf sokmalar 2 ay önce doğum yaptım öncesinde hep soruyorlar doğum tarihi ne diye 15 Ekim dedim 1 hafta  öncesinde ablasına şehir dışına gitti doğumdan 20 gün sonra geldi ve vs içinizi şişirme istemiyorum birsuru terbiyesizliği var sende hemen yollamaya bak çekme saçma hareketlerini 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 558 göst.
17 Mart 2023 Diğer kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 487 göst.
27 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 256 göst.
8 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 89 göst.