0 oy
35 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (7 puan) tarafından
Mersin'de burun estetiği doktoru arıyorum Mersin'de oturan estetik yapan varmı akrabası falan yapan var mı kararsizim şuan doktor konusunda

1 cevap

0 oy
(890 puan) tarafından

Bende mersindeyim.bende düşünüyorum :D

(7 puan) tarafından
Aklınzda doktor var mı araştırdinz mi hic
(890 puan) tarafından
İki tanıdığım oldu ama Adana'da oldu.biri cemil dolay idi memnundu kız . diğeri de    opdr Sedat koyunsever mi neydi onda oldu.esimin kuzenleri olanlar.ama sedata gidenin burnu kavisli güzeldi ilk zmnalar bir burun deligintarafı  farklıydı zmaanla düzeldi mi bilmiyorum.ama şu aralar forum yaşamda vasfi doktoru takip ediyorum ne kadar iyi  bilmiyorum
(7 puan) tarafından
Ben su hastanesinde Dr Enver aydın birde City hospital da Dr Beytullah birde özel Yenişehir hastanesi Dr Ahmet var bu üçü arasında kaldım bugün Ahmet beye gittim 23 bin dedi ben çok hava da burun istemiyorum tabbire cayiz yani domuz burnu gibi delikleri görünsun istemiyorum o yüzden ya Dr Enver de yapicam yada Beytullah
(890 puan) tarafından
Bende kavisli vede dediğin gibi burun deliklerim görünsün istemiyorum ama bir yerde okudum yada biri söyledi o kavisler zman iniyo aşağı o yuzden ilk zmanlar kavisli olması normal diye .
(7 puan) tarafından
Evet ilk 6 ay biraz dik duruyor zamanla iniyor
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 83 göst.
16 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Oti annesi (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 111 göst.
2 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tugce315 (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 404 göst.
4 Ocak 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde seraps (32 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 666 göst.
26 Kasım 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde 65966916 (800 puan) tarafından soruldu

379,573 soru

11,362,631 cevap

34,839 kullanıcı

...